KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pralnie (121)

WBF pralnicowirówki****

Firma WBF z Poznania dostarcza na rynek doskonałej jakości sprzęt pralniczy. W propozycji znajdują się również nowe, jak i używane artykuły. Oferta firmy jest bardzo atrakcyjna pod względem cenowym. Znajdują się w niej m.in. maszyny pralnicze Lavamac i Milnor, przeróżne pralnicowirówki, suszarki bębnowe, magle nieckowe, magle pasowe, składarki poprzeczne oraz sztaplarki. Ważne miejsce w asortymencie zajmują również zgrzewarki do tasiemek oraz woski przystosowane do różnych typów magli. Firma WBF to także dostawca worków powietrznych do manekinów oraz uniwersalnych pokryć do wszystkich pras. Drugim zakresem działalności firmy są usługi, obejmujące profesjonalny serwis sprzętu pralniczego. Naprawy maszyn pralniczych wykonywane są sprawnie i terminowo. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.maszynypralniczewielkopolska.pl/ - 2 Cze 2014

Www.bielik.com.pl****

W Wielichowie w województwie wielkopolskim mieści się siedziba firmy „Bielik”, która świadczy kompleksowe usługi pralnicze. Jesteśmy nowoczesnym, doskonale wyposażonym zakładem zajmującym się praniem wodnym i chemicznym, prasowaniem, maglowaniem jak i naprawą uszkodzeń. Oferujemy też możliwość transportu, dzierżawy, foliowania i pakowania odzieży. Firma wyposażona jest w pralnicowirówki, suszarki, manekin powietrzno-parowy, stoły prasownicze, magle i pakowarkę. Zapewniamy szybką realizację zleceń i atrakcyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

http://bielik.com.pl/ - 18 Sty 2017

Www.eko-partner.com.pl****

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Zakładu Produkcyjno-Usługowego EKO-PARTNER, który swoją siedzibę ma w Bydgoszczy. Spółka działa od 2000 roku oferując szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach. Firmie można powierzyć prace ogólnobudowlane, pielęgnację terenów zielonych, sprzątanie, usługi instalacyjne bądź odlewnicze, pranie odzieży roboczej, naprawę i konserwację urządzeń czy też wiele innych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami. Aby dowiedzieć się więcej albo skontaktować z nami, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

http://www.eko-partner.com.pl/ - 21 Sty 2017

Www.pralniaewasandomierska.pl****

Pralnie chemiczne i wodne, kompleksowa oferta usług, transport dla firm i dwa punkty przyjęć: w Błoniach i Teresinie to główne atuty oferty, jaką w Lesznie proponuje Pralnia Ewa Sandomierska. Nasza wieloletnia działalność pozwala dziś na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także firm i instytucji, którym oferujemy możliwość czyszczenia odzieży roboczej z serwisem i raportowaniem. Ponadto wykonujemy standardowe czyszczenie garderoby, pranie ornatów oraz tekstyliów tj. koce, firany i zasłony, a w przypadku prania bielizny pościelowej, świadczymy także jej maglowanie.

http://www.pralniaewasandomierska.pl/ - 12 Wrz 2017

Www.pralniakalisz.pl****

Pralnia chemiczna MADA ma swoją siedzibę w Kaliszu. Zajmuje się świadczeniem usług piorących. Oferta firmy jest skierowana do Klientów indywidualnych, jak też firm. Swoje usługi firma wykonuje profesjonalnie, dobierając konkretny program oraz detergenty, w zależności od typu tkaniny, z której wykonane jest dane ubranie. Niekiedy ubranie wymaga również odpowiedniego sposobu suszenia. Klient może skorzystać także z usługi prasowania odzieży, jak także zlecić drobne usługi krawieckie. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i poznać cennik usług, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

http://pralniakalisz.pl/ - 9 Maj 2017

Wyposażenie pralni, magle – Vega Systems****

Strona internetowa firmy Vega Systems specjalizującej się w wyposażaniu pralni i magli. W ofercie znajdują się pralnico-wirówki, suszarki, składarki, podawarki oraz inne profesjonalne urządzenia i akcesoria.

http://vegasystems.pl/ - 18 Wrz 2013

Załóż swoją pralnię ze Speed Queen****

Załóż swoją własną pralnię samoobsługową z franczyzową siecią Speed Queen. Twoja pralnia nie wymaga dużego nakładu czasu ani środków.

http://speedqueeninvestor.com/pl/ - 1 Maj 2016

Acosta Sp. z o.o. Centrum Pralnicze***

Strona zawiera ofertę firmy świadczącej usługi pralnicze, opis działalności firmy, technologii, gwarancje jakości i dane kontaktowe.

http://www.acosta.pl/ - 2 Kwi 2004

ALIT Pranie verticali i żaluzji, montaż rolet, verticali, moskitier***

Profesjonalne pranie verticali i żaluzji. Sprzedaż i montaż rolet, verticali, moskitier, żaluzji, żaluzji drewnianych i markiz. Serwis i gwarancje.

http://alit.pl/ - 22 Sty 2007

Altop - Kraków - pranie, czyszczenie, sprzątanie.***

Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki Karcherem; obszywanie dywanów. Usuwanie roztoczy. Sprzątanie firm. Dojazd do Klienta gratis.

http://www.altop.pl/ - 21 Sty 2008