KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (110)

Centrum informacji o projektorach multimedialnych***

Informacje o projektorach: jakie parametry techniczne są ważne, na jakie cech zwracać uwagę. Serwis dla osób, które chcą wyposażyć swoją firme w tego typu urządzenia. Centrum Projektorów - to firma doradcza. Zawiera równiez ofertę handlową firmy .

http://www.projektory-centrum.com.pl/ - 12 Gru 2001

Econa - Sopocka agencja interaktywna***

Witryna prezentująca firmę Econa, zajmującą się głównie komercyjnym tworzeniem witryn internetowych. Na stronie m.in. oferta, strategia i kontakt.

http://www.econa.pl/ - 22 Sie 2001

EUROCON - Connecting & Consulting***

Integrator sieci bezprzewodowych Wi-Fi oraz producent teledysków i prezentacji multimedialnych SVideoCD i DVD. Zaproszenie do zapoznania się z kompleksową ofertą dla firm i instytucji.

http://www.eurocon.xc.pl/ - 24 Sie 2004

Fi***

Fi to firma informatyczna zajmująca się tworzeniem oprogramowania takiego jak: bazy tekstowe, aplikacje integrujące, prezentacje firm, projektowanie stron www.

http://www.fipol.com.pl/ - 5 Kwi 2000

INFINITE DREAMS***

Na stronie oferta, a w niej m.in. technologie internetowe, web design, produkcja gier kompterowych, prezentacje mulitimedialne, animacje 3D, wizualizacje, reklamy.

http://www.idreams.com.pl/ - 28 Wrz 2000

Internet Mass Media - IMM***

Strona firmy zajmującej się reklamą w internecie. Oferta obejmuje również konta pocztowe, projektowanie serwisów www, prezentacje multimedialne i inne.

http://www.imm.pl/ - 5 Maj 2000

IPP***

Firma ta oferuje interaktywne ekrany i tablice dotykowe.

http://www.ipp.com.pl/ - 7 Kwi 2000

KURIER - Internet***

Firma KURIER świadczy kompleksowe usługi w zakresie Internetu. Zajmuje się ona tworzeniem stron WWW, sewerami wirtualnymi, kontami pocztowymi, podłączaniem do Internetu, sieciami komputerowymi.

http://www.kurier.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Laboratorium Komputerowe Samborski***

Laboratorium świadczy usługi z zakresu grafiki komputerowej. Na stronie oferta oraz cennik.

http://www.samborski.cc.pl/ - 6 Mar 2000

_MAD Multimedia Art Design_***

Interaktywne prezentacje multimedialne i katalogi na płytach CD/DVD, kioski multimedialne, pakiety szkoleniowe, wygaszacze ekranu, prezentacje dualne CD/WWW, multimedialne serwisy internetowe, rozwiązania e-business.

http://www.mad.com.pl/ - 6 Mar 2000

Informacje dodatkowe