KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (109)

Adamczyk i Szandar - studio graficzne, projektowanie serwisów WWW****

Strony studia graficznego. Znajduje się tutaj oferta świadczonych usług obejmująca projektowanie i utrzymywanie stron internetowych, możliwość wyboru ciekawych domen, tworzenie prezentacji multimedialnych oraz usługi poligraficzne.

http://www.as.net.pl/ - 30 Mar 2000

Adv.pl - Agencja Interaktywna.****

Witryna agencji zajmującej się projektem serwisów WWW, prezentacjami multimedialnymi, systemami e-commerce, e-business, intranet, ekstranet, programy partnerskie, strategie marketingowe, web design, szkolenia, sklepy internetowe.

http://www.adv.pl/ - 25 Lis 2002

Agencja Producencka Fabryka Dźwiękuff****

Fabryka Dźwiękuff powstała w wyniku zapotrzebowania na wysokiej jakości, nowoczesny dźwięk komponowany zawsze indywidualnie według potrzeb klienta.

http://www.fabrykadzwiekuff.com/ - 4 Paź 2004

Agencja Reklamowa - Perfect****

Witryna agencji reklamowej oferującej usługi w zakresie wydruków wielkoformatowych, prezentacji multimedialnych, tworzenie stron WWW, fotografii i poligrafii. Do ściągnięcia gazetka z przentacją firmy.

http://www.perfect.com.pl/ - 16 Mar 2000

Agencja Reklamy****

Strona firmy ESOES która wykonuje projekty graficzne, przygotowuje materiały do druku. Zajmuje się fotografią reklamową, projektowaniem katalogówi folderów, prezentacje multimedialne. A także galeria modelek, fotografie Gdańska, pejzaży.

http://esoes.com.pl/ - 24 Sie 2000

ArchView****

Na podstawie zagospodarowania terenu, plików CAD i innych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wizualizację wnętrz. ArchView realizuje projekty architektoniczne przede wszystkim w 3D.

http://archview.net/ - 18 Paź 2018

Art Com****

Witryna firmy specjalizującej się w świadczeniu usług w zakresie szeroko pojętej reklamy wizualnej, prezenacji internetowych (również usługi internetowe) i poligrafii. Na stronach znajdziecie informacje na temat działalności firmy i świadczonych usług. Są też przykładowe realizacje.

http://www.artcom-kolo.com.pl/ - 8 Mar 2000

ART FM - agencja reklamowa****

Strona ART FM - agencji reklamowej należącej do Grupy RMF FM. ART FM oferuje pełen zakres usług reklamowych: kreację, analizę i zakup mediów, produkcję, przeprowadzenie akcji z reklamy BTL, organizację koncertów.

http://www.art.fm.pl/ - 2 Sie 2001

Art4Web - projektowanie stron www, reklama w internecie****

Firma zajmuje się promocją i reklamą w internecie. Oferuje: projektowanie stron www, pozycjonowanie i aktualizacje stron, tworzenie sklepów internetowych, projektowanie grafiki reklamowej, budowę aplikacji bazodanowych. Na stronie zamieszczono ofertę, przebieg realizacji, prace i cennik.

http://www.art.4web.pl/ - 22 Sty 2003

Audio - wizualne systemy prezentacji i kongresowe - PROTEKO****

Projektory, systemy kongresowe, systemy symultanicznych tłumaczeń, systemy dyskusyjne. Wyposażanie sal konferencyjnych, kongresowych, szkoleniowych i wykładowych. Na stronach informacje o firmie jej możliwościach i świadczonych usługach. Prezentacja oferowanych urządzeń z informacjami i zdjęciami oraz możliwością generowania formularza zamówieniowego dla wybranego produktu. Promocje. Informacje o nowościach w ofercie wraz z opisem. Dodatkowo referencje, linki, oferta pracy i dane adresowe z mapką dojazdową.

http://www.audiowideo.pl/ - 8 Kwi 2002