KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (107)

Bellatrix****

Podstawową działalnością firmy Bellatrix jest internet i usługi z nim związane (serwery wirtualne, hosting, konta www i e-mail; obsługa firm, odzyskiwanie danych, sprzedaż komputerów, prezentacje multimedialne oraz usługi poligraficzne). Witryna zawiera także odnośniki do innych stron www (wiadomości, banki, fundusze emerytalne, państwa i miasta w internecie).

http://www.l.pl/serwis/ - 6 Paź 2000

Biuro Informacji Gospodarczej****

Firma zajmuje się organizowaniem konferencji (dostępny spis już zorganizowanych od 1993 roku, jak i terminy nadchodzących konferencji), oferuje sporządzenie multimedialnej prezentacji i dokumentacji ze spotkań, a także doradztwo i monitoring finansowy.

http://www.bigszczecin.com.pl/ - 25 Lut 2000

BridgeToHorizon - Produkcja Filmowa****

Produkcja video: teledyski, billboardy sponsorskie, reklamy, prezentacje biznesowe, filmy korporacyjne, reportaże, animacje, montaż i post-produkcja materiału

http://www.bridgetohorizon.com/ - 20 Lis 2012

BYSS****

Firma "BYSS" ze Szczecina zajmuje się projektowaniem stron i serwisów www, prezentacji multimedialnych. Na stronie oprócz informacji ogólnych znajdziecie także cennik oraz portfolio.

http://www.byss.pl/ - 3 Paź 2000

Cameraman SC - Usługi multimedialne i reklamowe****

Sprzedaż systemów montażu nieliniowego, sprzętu profesjonalnego wideo i amatorskiego. Prezentacje multimedialne na CD-ROM. Internet, e-mail, www. Zapraszamy!

http://www.cameraman.iweb.pl/ - 4 Maj 2000

Do A-TAKu****

A-TAK to firma zajmująca się reklamą, promowaniem firm. Jej oferta jest bardzo rozbudowana. Na stronie znajduje się opis wszystkich usług świadczonych przez tę firmę wraz z cennikiem, oprócz tego lista klientów współpracujących z A-TAK'iem, news'y, galeria.

http://www.a-tak.com.pl/ - 25 Lut 2000

DRUID MULTIMEDIA****

Witryna firmy zajmującej się przygotowywaniem programów multimedialnych, prezentacji i stron internetowych. Na stronach znajdziemy informacje o firmie a także ofertę z cennikiem.

http://www.love.com.pl/ - 23 Mar 2000

EPL.PL - Multimedialne systemy prezentacji, e-prezentacja,****

Najnowocześniejsze systemy prezentacji multimedialnej, w tym sprzęt do zdalnych prezentacji zarządzanych przez internet. Rozwiązania firm Sharp, Sony, Philips, Geha, Eiki, Barco, Toschiba - szczegóły oferty znajdziecie na stronie.

http://www.epl.pl/ - 13 Sie 2002

Expo-Expert Sp. z o.o.****

Kompleksowa obsługa targów - stoiska targowe pod klucz w kraju i za granicą przy wykorzystaniu systemu wystawienniczego MERO. Strony zawierają pełny katalog usług, przedstawiają już wykonane projekty oraz zawierają wiele linków do niemal wszystkich organizatorów targów w Europie.

http://www.expo-expert.com.pl/ - 14 Lut 2000

Fotografia ślubna. Opole - fotoenigma.pl.****

Fotografia ślubna - Opole. Zdjęcia ślubne - Opole. Zdjęcia plenerowe i reportażowe. Zdjęcia studyjne. Sesje fotograficzne, wideofilmowanie. Zdjęcia cyfrowe i analogowe. Skanowanie negatywów, archiwizacja kaset na DVD, retusz cyfrowy.

http://www.fotoenigma.pl/ - 5 Mar 2008