KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (110)

KONPORT - Oficjalny dystrybutor produktów 3M****

Sprzedaż hurtowa artykułów przemysłowych: Taśm i Klejów Przemysłowych, Materiałów Ściernych, Artykułów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Projektorów Audiowizualnych i Rzutników.

http://www.konport.com.pl/ - 19 Sty 2004

Kruk****

Strona firmy reklamowa zajmującej sie poligrafią, reklamą filmową, prezentacjami multimedialnymi. Znaleźć tu mozna informacje o firmie, jej produktach oraz oferowanych uslugach.

http://www.kruk.torun.com.pl/ - 15 Sie 2001

Krzysztof Wacek Owczarek****

Strona poświęcona projekcjom audiowizualnym. Opis i zdjęcia.

http://www.cinema.bluenet.pl/ - 6 Wrz 2001

Kulczynsky.pl- wideofilmowanie Kraków****

Obszar działalności firmy stanowi szeroko pojęte wideofilmowanie. Oferta obejmuje kompleksową i kreatywną realizację różnych form video (m.in. filmy reklamowe, filmy szkoleniowe, reportaże z eventów). Ogromna pasja i zaangażowanie sprawia, że powstają jedyne w swoim rodzaju obrazy spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Model współpracy jest zawsze dopasowywany do konkretnych potrzeb. Profesjonalne działania wsparte doskonałymi umiejętnościami i rzetelnością.

http://www.kulczynsky.pl/ - 6 Lip 2016

Limec****

Kompleksowa obsługa techniczna i językowa konferencji, zjazdów, szkoleń, seminariów i imprez okolicznościowych, udostępnianie oraz obsługa sprzętu multimedialnego, oprawa plastyczna w pełnym zakresie. Na stronie informacje o usługach, o sprzęcie, artykuły.

http://www.limec.pl/ - 16 Paź 2001

LipBit Art****

Internetowy Serwer Agencji Informatyczno - Reklamowej. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług internetowych oraz tworzenie programów prezentacyjnych. Na stronach znajdziemy ofertę handlową i informacje o firmie a także kącik rozrywki (dowcipy) oraz tablicę ogłoszeń.

http://www.lipbitart.com.pl/ - 24 Sty 2001

Max Image****

Maximage - projektuje i tworzy serwisy internetowe oraz prezentacje multimedialne.

http://www.maximage.pl/ - 12 Wrz 2003

Media Direction Online - Dom mediowy****

Strona domu mediowego zawiera informacje na temat narzędzi tworzenia reklam i ich rodzajów, historie firmy i ich największych klientów. Ciekawostką na tej stronie jest informacja co można kupić za 1zł wzwyż.

http://www.mediadirection.com.pl/ - 6 Lip 2001

MM STUDIO - reklama****

Witryna MM Studio zawiera w sobie ofertę Domu Produkcyjnego (realizacja dźwięku, wizji i grafiki), Agencji Reklamowej oraz Studia Kreacji. Znajdziecie tu informacje o usługach i klientach firmy.

http://www.mmstudio.com.pl/ - 9 Mar 2000

MOAB - warsztat sieciowy****

Firma świadczy usługi w zakresie tworzenia witryn internetowych i publikacji elektronicznych oraz zarządzania serwisami elektronicznymi. Na stronie znajdziecie ofertę (m.in. projektowanie stron www, promocja internetowa, tworzenie sieciowych baz danych, tworzenie multimedialnych prezentacji, dostarczanie i konfigurowanie narzędzi do korzystania z internetu). Znajdziecie tu także ceny oraz przykłady wykonanych przez firmę witryn.

http://www.moab.com.pl/ - 8 Mar 2000

Informacje dodatkowe