KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (107)

Oem Production****

Witryna firmy świadczącej usługi w szerokim zakresie grafiki komputerowej i animacji (tworzenie stron internetowych, prezentacji multimedialnych, cgi oraz projektowanie grafiki). Na stronach znajdują się informacje o firmie i o świadczonych usługach.

http://www.oem.com.pl/ - 6 Mar 2000

Prim****

Prim to firma informatyczna świadcząca usługi z zakresu projektowania i wdrażania systemów wspomagania zarządzaniem (opis produktów, referaty, seminaria). Prowadzi także badania marketingowe i rynkowe, szkolenia na temat statystyki, wykonuje prezentacje multimedialne i reklamowe. Na stronach umieszczono odpis polskich norm serii PN EN ISO oraz norm dotyczących statystyki matematycznej.

http://www.prim.com.pl/ - 21 Sty 2000

PROGRAF ... Multimedialne prezentacje, strony www, raporty na dyskach CD-ROM****

Strony twórcy prezentacji multimedialnych na plytach CD-ROM, DVD oraz w Internecie. Interaktywne Katalogi produktów, oraz usług. dzwięk, animacja 2d i 3D, wideo oraz pełna integracja CD-ROM/Internet.

http://www.prograf.gd.pl/ - 20 Mar 2000

Slidecam****

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi postprodukcję filmową, którą realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego oraz profesjonalnego sprzętu filmowego. Dysponujemy między innymi ośmioma stanowiskami montażowymi, podstprodukcją dźwięku, lektorką, zestawem do przygotowania taśm emisyjnych digital betacam oraz 48 TB macierzą. Mamy możliwość wykonania koloryzacji w oparciu o technologię Final Touch. Zapraszamy do współpracy!

http://www.4wallstudio.pl/ - 16 Sty 2014

Strona firmy BMM****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania, urządzeń prezentacyjnych i tworzeniem stron www. Firma organizuje cykliczne seminaria poświęcone sprzedawanym produktom. Jeśli interesuje kogoś praca w firmie może wysłać swoje dane za pomocą formularza.

http://www.bmm.com.pl/ - 6 Mar 2000

Strona firmy EFEKTOR, automatyka****

Na stronie można znaleźć ofertę firmy PHUP "EFEKTOR" s.c. z Łódzi, zajmującej się automatyką przemysłową, m.in. produkcją elementów do automatyki, tworzeniem i uruchamianiem projektów dotyczących automatyki przemysłowej w różnych dziedzinach przemysłu, tworzeniem programów wizualizacyjnych itp.

http://www.efektor.pl/ - 26 Kwi 2001

Studio Impuls****

Projektowanie i tworzenie stron www oraz sklepów internetowych, pozycjonowanie stron - skuteczna reklama w Internecie

http://www.studio-impuls.pl/ - 8 Lis 2004

TERRA GRAPH****

Agencja rekalmy multimedialnej. Proponowane usługi - prezentacje multimedialne, strony www, grafika 3D, grafika 2D, opogramowanie do aktualizacji stron www, oprogramowanie do zarządzania firmą.

http://www.terragraph.pl/ - 7 Lut 2001

Trias - obsługa technicza imprez****

Trias Sp. z o.o. - firma z branży event engineering i av installations. W ofercie eventy, obsługa techniczna koncertów, projektory, ekrany wielkoformatowe. Instalacje audio video, wyposażenie sal konferencyjnych, wideokonferencje, nagłośnienie, telebimy.

http://www.trias.pl/ - 15 Mar 2007

ViDiS Video Distribution****

Firma ViDiS Spółka z o.o. - Video Distribution to wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń prezentacyjnych. W swojej ofercie posiadamy zarówno projektory multimedialne jak i ekrany wizyjne oraz inne urządzenia takie jak rzutniki pisma, ekrany plazmowe, kable, wskaźniki i inne akcesoria (m.in. Optoma, ThemeScene, Toshiba, Projecta i inne).

http://www.vidis.pl/ - 23 Lis 2005