KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (110)

M-Tech Projektory Multimedialne****

Dystrybucja oraz wypożyczanie projektorów multimedialnych do kina domowego i prezentacji komputerowych. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług. Prezentacja oferowanych produktów wraz ze zdjęciami, opisami, danymi technicznymi. Informacje o nowościach i promocjach. Zamówienia on-line. Dane kontaktowe.

http://www.mtech.com.pl/ - 25 Kwi 2002

NTI****

Witryna firmy NTI zajmującej się projektowaniem stron internetowych ,grafiką, oprogramowaniem oraz usługami internetowymi. Na stronach znajdziemy charakterystykę firmy, ofertę oraz pracowników.

http://www.nti.pl/ - 23 Lis 2001

Numer 1 agencja reklamowa****

Agencja reklamowa typu full service, od kreacji do realizacji, projekty, druk, film, fotografia, www.

http://www.numer-1.com.pl/ - 17 Paź 2001

Oem Production****

Witryna firmy świadczącej usługi w szerokim zakresie grafiki komputerowej i animacji (tworzenie stron internetowych, prezentacji multimedialnych, cgi oraz projektowanie grafiki). Na stronach znajdują się informacje o firmie i o świadczonych usługach.

http://www.oem.com.pl/ - 6 Mar 2000

Prim****

Prim to firma informatyczna świadcząca usługi z zakresu projektowania i wdrażania systemów wspomagania zarządzaniem (opis produktów, referaty, seminaria). Prowadzi także badania marketingowe i rynkowe, szkolenia na temat statystyki, wykonuje prezentacje multimedialne i reklamowe. Na stronach umieszczono odpis polskich norm serii PN EN ISO oraz norm dotyczących statystyki matematycznej.

http://www.prim.com.pl/ - 21 Sty 2000

PROGRAF ... Multimedialne prezentacje, strony www, raporty na dyskach CD-ROM****

Strony twórcy prezentacji multimedialnych na plytach CD-ROM, DVD oraz w Internecie. Interaktywne Katalogi produktów, oraz usług. dzwięk, animacja 2d i 3D, wideo oraz pełna integracja CD-ROM/Internet.

http://www.prograf.gd.pl/ - 20 Mar 2000

Slidecam****

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi postprodukcję filmową, którą realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego oraz profesjonalnego sprzętu filmowego. Dysponujemy między innymi ośmioma stanowiskami montażowymi, podstprodukcją dźwięku, lektorką, zestawem do przygotowania taśm emisyjnych digital betacam oraz 48 TB macierzą. Mamy możliwość wykonania koloryzacji w oparciu o technologię Final Touch. Zapraszamy do współpracy!

http://www.4wallstudio.pl/ - 16 Sty 2014

Strona firmy BMM****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania, urządzeń prezentacyjnych i tworzeniem stron www. Firma organizuje cykliczne seminaria poświęcone sprzedawanym produktom. Jeśli interesuje kogoś praca w firmie może wysłać swoje dane za pomocą formularza.

http://www.bmm.com.pl/ - 6 Mar 2000

Strona firmy EFEKTOR, automatyka****

Na stronie można znaleźć ofertę firmy PHUP "EFEKTOR" s.c. z Łódzi, zajmującej się automatyką przemysłową, m.in. produkcją elementów do automatyki, tworzeniem i uruchamianiem projektów dotyczących automatyki przemysłowej w różnych dziedzinach przemysłu, tworzeniem programów wizualizacyjnych itp.

http://www.efektor.pl/ - 26 Kwi 2001

Studio Impuls****

Projektowanie i tworzenie stron www oraz sklepów internetowych, pozycjonowanie stron - skuteczna reklama w Internecie

http://www.studio-impuls.pl/ - 8 Lis 2004

Informacje dodatkowe