KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (110)

TERRA GRAPH****

Agencja rekalmy multimedialnej. Proponowane usługi - prezentacje multimedialne, strony www, grafika 3D, grafika 2D, opogramowanie do aktualizacji stron www, oprogramowanie do zarządzania firmą.

http://www.terragraph.pl/ - 7 Lut 2001

Trias - obsługa technicza imprez****

Trias Sp. z o.o. - firma z branży event engineering i av installations. W ofercie eventy, obsługa techniczna koncertów, projektory, ekrany wielkoformatowe. Instalacje audio video, wyposażenie sal konferencyjnych, wideokonferencje, nagłośnienie, telebimy.

http://www.trias.pl/ - 15 Mar 2007

ViDiS Video Distribution****

Firma ViDiS Spółka z o.o. - Video Distribution to wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń prezentacyjnych. W swojej ofercie posiadamy zarówno projektory multimedialne jak i ekrany wizyjne oraz inne urządzenia takie jak rzutniki pisma, ekrany plazmowe, kable, wskaźniki i inne akcesoria (m.in. Optoma, ThemeScene, Toshiba, Projecta i inne).

http://www.vidis.pl/ - 23 Lis 2005

Yellow Computer Studio****

Yellow Computer Studio to firma, zajmująca się usługami internetowymi, sprzętem komputerowym i oprogramowaniem multimedialnym.

http://www.yellow.com.pl/ - 20 Kwi 2000

ARNETA Internet i Multimedia***

Strona firmy zajmującej się tworzeniem serwisów www i prezentacji multimedialnych, sprzedażą komputerów, konfiguracją serwerów.

http://www.arneta.z.pl/ - 22 Mar 2000

Audioimage. Obraz dźwięku - dźwięk obrazu. Salon ze sprzętem do kina domowego.***

Poznański sklep dla miłośników kina domowego i muzyki. Oferuje projektory, ekrany, odtwarzacze DVD, amplitunery głośniki i kable takich marek jak: Bandridge, Bose, Celestion, Denon, InFocus, KEF, XLO i innych.

http://www.audioimage.pl/ - 8 Lip 2004

AVC Spółka z o.o.***

Strona firmy zajmującej się wszystkim, co jest związane ze sprzętem do prezentacji audiowizualnej. Firma specjalizuje sie sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu do prezentacji AV, projektowaniem i wyposażaniem sal konferencyjnych, wizualizacja procesów sterowania i nadzoru.

http://www.avc.com.pl/ - 18 Lip 2000

AVIGRAF - prezentacje audiowizualne***

Witryna zawiera informacje o usługach firmy.

http://www.avigraf.krakow.pl/ - 29 Kwi 2002

AVprojekt***

Strona firmy zajmującej się systemami audiowizualnymi i nagłaśniającymi. Znajdziesz tu prezentację oferty, informacje o firmie oraz jej dne kontaktowe.

http://www.avprojekt.com/ - 31 Sty 2003

AVTECH.pl - Audiowizualna obsługa targów, konferencji, koncertów...***

Audiowizualna obsługa techniczna imprez masowych, koncertów, konferencji i eventów. Obraz wyświetlany na wielkoformatowych ekranach, telebimach, plazmach. Posiadany sprzęt pozwala na obsługę zarówno imprezy masowej jak i konferencji w sali hotelowej.

http://www.avtech.pl/ - 8 Cze 2005

Informacje dodatkowe