KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prezentacje audiowizualne (107)

Yellow Computer Studio****

Yellow Computer Studio to firma, zajmująca się usługami internetowymi, sprzętem komputerowym i oprogramowaniem multimedialnym.

http://www.yellow.com.pl/ - 20 Kwi 2000

ARNETA Internet i Multimedia***

Strona firmy zajmującej się tworzeniem serwisów www i prezentacji multimedialnych, sprzedażą komputerów, konfiguracją serwerów.

http://www.arneta.z.pl/ - 22 Mar 2000

Audioimage. Obraz dźwięku - dźwięk obrazu. Salon ze sprzętem do kina domowego.***

Poznański sklep dla miłośników kina domowego i muzyki. Oferuje projektory, ekrany, odtwarzacze DVD, amplitunery głośniki i kable takich marek jak: Bandridge, Bose, Celestion, Denon, InFocus, KEF, XLO i innych.

http://www.audioimage.pl/ - 8 Lip 2004

AVC Spółka z o.o.***

Strona firmy zajmującej się wszystkim, co jest związane ze sprzętem do prezentacji audiowizualnej. Firma specjalizuje sie sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu do prezentacji AV, projektowaniem i wyposażaniem sal konferencyjnych, wizualizacja procesów sterowania i nadzoru.

http://www.avc.com.pl/ - 18 Lip 2000

AVIGRAF - prezentacje audiowizualne***

Witryna zawiera informacje o usługach firmy.

http://www.avigraf.krakow.pl/ - 29 Kwi 2002

AVprojekt***

Strona firmy zajmującej się systemami audiowizualnymi i nagłaśniającymi. Znajdziesz tu prezentację oferty, informacje o firmie oraz jej dne kontaktowe.

http://www.avprojekt.com/ - 31 Sty 2003

AVTECH.pl - Audiowizualna obsługa targów, konferencji, koncertów...***

Audiowizualna obsługa techniczna imprez masowych, koncertów, konferencji i eventów. Obraz wyświetlany na wielkoformatowych ekranach, telebimach, plazmach. Posiadany sprzęt pozwala na obsługę zarówno imprezy masowej jak i konferencji w sali hotelowej.

http://www.avtech.pl/ - 8 Cze 2005

Centrum informacji o projektorach multimedialnych***

Informacje o projektorach: jakie parametry techniczne są ważne, na jakie cech zwracać uwagę. Serwis dla osób, które chcą wyposażyć swoją firme w tego typu urządzenia. Centrum Projektorów - to firma doradcza. Zawiera równiez ofertę handlową firmy .

http://www.projektory-centrum.com.pl/ - 12 Gru 2001

Econa - Sopocka agencja interaktywna***

Witryna prezentująca firmę Econa, zajmującą się głównie komercyjnym tworzeniem witryn internetowych. Na stronie m.in. oferta, strategia i kontakt.

http://www.econa.pl/ - 22 Sie 2001

EUROCON - Connecting & Consulting***

Integrator sieci bezprzewodowych Wi-Fi oraz producent teledysków i prezentacji multimedialnych SVideoCD i DVD. Zaproszenie do zapoznania się z kompleksową ofertą dla firm i instytucji.

http://www.eurocon.xc.pl/ - 24 Sie 2004