KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 847)

Firma Skowroński. Produkcja i Przetwórstwo z PVC***

Produkujemy granulaty i regranulaty z PVC. Wykonujemy również listwy wykończeniowe do wykładzin podłogowych, sztachety plastikowe, nakładki na poręcze.

http://www.firmaskowronski.com.pl/ - 19 Gru 2011

Brenntag Polska Sp. z o.o.*****

Serwis korporacyjny dystrybutora surowców chemicznych, a w nim: informacje o firmie, szczegółowa oferta dla poszczególnych dziedzin produkcji, baza danych obejmująca wszystkie oferowane przez firmę produkty oraz specyfikacje techniczne i karty bezpieczeństwa, fotoalbum i aktualności.

http://www.brenntag.pl/ - 23 Sty 2003

Impexmetal S.A. Warszawa*****

Impexmetal jest jedną z największych w Polsce organizacji o strukturze holdingu produkcyjno-handlowego. Rozwoju Grupy Impexmetal ukierunkowany jest na sektor aluminium oraz półproduktów z miedzi...

http://www.impexmetal.com.pl/ - 16 Sty 2006

Kosmetyki MARIZA*****

Strony krakowskiej wytwórni kosmetyków. Znajduja się tutaj obszerne informacje o firmie oraz prezentacje poszczególnych lini kosmetykow.

http://www.mariza.com.pl/ - 24 Gru 2001

Mennica Państwowa S.A.*****

Mennica to nowoczesny zakład przemysłowy, zajmujący się obok ściśle menniczej produkcji (monety, medale, odznaki, pieczęcie, datowniki) również przerobem metali szlachetnych (złoto, platyna, pallad, iryd, rod) dla potrzeb optyki i elektroniki, produkcją farb złotych i platynowych do zdobienia szkła i porcelany, półfabrykatów dla przemysłu jubilerskiego i sprzętu laboratoryjnego, odzyskiem metali szlachetnych z odpadów złomu, produkcją proszków z tych metali dla przemysłu elektronicznego i złotego pudru dla polichromii.

http://www.mennica.com.pl/ - 29 Sty 2000

Polchemia*****

Polchemia to pierwszy w Polsce chemiczny serwis branżowy. Na stronie notowania surowców, przepisy prawne, informacje branżowe.

http://www.polchemia.pl/ - 28 Lip 2001

Polska Izba Przemysłu Chemicznego*****

Na stronie znaleźć można informacje o działalności Izbiy, zrzeszającej kilkadziesiąt największych firm produkcyjnych, handlowych, instytutów naukowo-badawczych i innych z branży chemicznej.

http://www.pipc.org.pl/ - 20 Lip 2000

Rynek chemiczny*****

Pierwsze czasopismo w kraju, które podjęło wysiłek zorganizowania forum fachowców związanych z produkcją i wykorzystaniem wyrobow z chemii. Strona miesięcznika branży chemicznej, zawiera charakterystykę i profil czasopisma, info o prenumeracie, redakcji, numery archiwalne, katalog firm branży chemicznej.102

http://www.rynekchemiczny.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Topserw - system Lockout, zabezpieczenia antypoślizgowe, oczomyjki*****

W przygotowanej przez firmę Topserw ofercie znajdą Państwo natryski bezpieczeństwa do płukania oka (oczomyjki) Haws, a także szafy ognioodporne, pojemniki na olej i magazyny na środki chemiczne oraz materiały niebezpieczne Justrite. Dostępne są sorbenty sypkie, wanny ociekowe i wychwytowe, zabezpieczenia antypoślizgowe, narzędzia nieiskrzące, system Lockout, latarki EX.

http://www.topserw.com.pl/ - 3 Mar 2016

Tworzywa.pl - tworzywa sztuczne - portal branżowy*****

Tworzywa.pl - tworzywa sztuczne. Aktualności, katalog firm, giełda, tworzywa sztuczne, przetwórstwo tworzyw sztucznych, baza, leksykon.

http://www.tworzywa.pl/ - 17 Lis 2005