KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 821)

Motor Trade Plastics Sp. z o.o. - Palety, profile, regranulaty****

Strona firmy działającej w branży tworzyw sztucznych. Zajmuje się zagospodarowaniem i przetwarzaniem odpadów tworzywowych. W swojej ofercie posiada: europalety monoblok, europalety zestawne, profile z tworzyw sztucznych.

http://www.motortrade.pl/recykling/pl/ - 10 Lip 2003

MULTIBOND - taśmy klejące, smary i penetranty****

Oferta firmy AM Technologia, która dystrybuuje produkty chemiczne marki Multibond. Wśród dostępnych pozycji znajdą Państwo nie tylko kleje przemysłowe i masy klejąco-uszczelniające, ale też aktywatory, smary, taśmy klejące, penetranty.

http://www.multibond.pl/ - 14 Lut 2017

MZCh Organika S.A.- międzynarodowy producent i przetwórca pianki poliuretanowej****

Malborskie Zakłady Chemiczne Organika S.A. są międzynarodowym producentem i przetwórcą pianki poliuretanowej. Oferta obejmuje pianki: standardowe polieterowe, elastyczne, pianki trudnopalne standardowe, trudnopalne elastyczne oraz viscoelastic i rebond.

http://www.organika.pl/ - 27 Wrz 2005

NITREX - HTC Sp. z o.o.****

NITREX - HTC to firma specjalizująca się w usługach obróbki cieplnej oraz cieplno - chemicznej. Na stronie znajdziecie ofertę w zakresie azotowania gazowego kontrolowanego oraz hartowania próżniowego.

http://www.nitrex-htc.com.pl/ - 16 Mar 2000

Oktima - producent chemii gospodarczej****

Firma z wieloletnim stażem oferująca sprzedaż wysokogatunkowych środków czystości. W ofercie sklepu internetowego producenta chemii gospodarczej Optima znajdziecie między innymi: płyny do mycia naczyń i podług, a także artykuły dezynfekujące.

http://oktima.pl/ - 27 Wrz 2017

One Trap - fumigacja****

Jedną z usług świadczonych przez firmę One Trap jest fumigacja. Wykonują oni również deratyzację, dezynsekcję oraz dezynfekcję.

http://www.onetrap.pl/ - 19 Wrz 2017

Orion sp. z o.o. - Producent piany poliuretanowej montażowo-uszczelniającej dla potrzeb budownictwa.****

Oferta polskiego producenta piany poliuretanowej montażowo-uszczelniającej dla potrzeb budownictwa. Orion Sp. z o.o. z Dzierżoniowa. Produkty, certyfikaty, ekologia, porady.

http://www.orion.biz.pl/ - 15 Lut 2002

Overlack.com.pl Dystrybutor chemikaliów bazowych****

Dystrybucja i konfekcjonowanie chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż przemysłowych m.in. surowce Kosmetyczne i Farmaceutyczne.

http://www.overlack.com.pl/ - 19 Sty 2016

Paktainer - opakowania i kontenery elastyczne big bag****

W firmie Paktainer zajmujemy się produkcją worków typu Big Bag (FIBC, DPPL). Tego rodzaju kontenery elastyczne znajdują zastosowanie w przechowywaniu i transporcie materiałów sypkich, takich jak gruz, kruszywa, ale także zboża, cukier, pasze czy wszelkiego rodzaju granulaty. Opakowania dla każdej gałęzi przemysłu.

http://www.paktainer.com.pl/ - 12 Kwi 2016

Perfumeria Internetowa - Zapachomania.pl - Wyłącznie oryginalne perfumy.****

Perfumeria oferuje oryginalne perfumy damskie i męskie, wody perfumowane i toaletowe, dezodoranty znanych marek po konkurencyjnych cenach. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty. W ofercie prezentujemy perfumy takich marek jak Giorgio Armani, Dior, Hugo Boss, Lacoste, Davidoff, Chanel, Elizabeth Arden, Guerlain, Givenchy, Kenzo, Calvin Klein, Paco Rabanne i wiele innych. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę. Zapraszamy.

http://www.zapachomania.pl/ - 6 Lis 2009