KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 847)

Unilever Polska*****

Witryna internetowa firmy Unilever Polska. Na stronie znajdziecie wiele informacji na temat firmy, możliwości podjęcia w niej pracy oraz unileversity czyli uniwersytetu firmy Unilever.

http://www.unilever.pl/ - 28 Cze 2000

Aces SA - materiały filtracyjne****

W celu oczyszczenia odcieków przemysłowych, a także strumieni powietrza stosowane są materiały filtracyjne węglowe firmy Aces. Polecane są także modele Ferrotex, które znajdują zastosowanie podczas uzdatniania wody pitnej.

http://www.aces.pl/ - 15 Lis 2017

ADE- POL****

Strona firmy będącej dystrybutorem taśm samoprzylepnych i dwustronnych przylepnych. Na stronie pełna oferta i opis produktów oraz dane kontaktowe firmy.

http://www.ade-pol.kolornet.pl/ - 5 Sie 2004

AG Chemia****

Witryna firmy zajmującej się produkcją wyrobów chemicznych z przeznaczeniem dla zastosowań w sprzęcie elektronicznym.

http://www.ag.net.pl/ - 16 Sie 2001

Agropharm****

Agropharm to firma powstała w 1988 roku, jej główny zakład produkcyjny znajduje się w Tuszynie (15 km od Łodzi). Firma zajmuje się produkcją leków, kosmetyków, oleju, herbatek ziołowych i wielu, wielu innych. Na stronie można znaleźć szczegółową ofertę handlową firmy wraz z opisem produkowanych produktów.

http://www.agropharm.com.pl/ - 26 Gru 2001

Anodowanie i pasty polerskie****

W asortymencie naszej firmy znajdziecie substancje, jakie wykorzystywane są podczas anodowania. Przygotowane zostały również pasty polerskie i żywice różnego typu stosowane w procesach przemysłowych, jak na przykład przetwórstwie tworzyw sztucznych.

http://www.chem4pol.pl/ - 22 Lut 2014

Arnaud Polska****

Firma jest importerem i dystrybutorem surowców, półproduktów i produktów chemicznych wielu czołowych producentów światowych dla potrzeb przemysłu spożywczego i chemicznego. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.arnaudpolska.pl/ - 27 Mar 2002

ASMKO-BIS - płyty poliuretanowe****

Firma ASMKO-BIS to producent zaawansowanych technologicznie tworzyw sztucznych. W ofercie m.in. płyty poliuretanowe, elastomery, uszczelki i inne. Naszymi odbiorcami są największe przedsiębiorstwa przemysłowe i wydobywcze w kraju.

http://www.asmkobis.pl/ - 8 Lip 2016

Autoryzowany dealer IST METZ w Polsce - systemy UV i LED UV****

IST METZ oferuje systemy UV oraz LED UV do suszenia, farb, lakierów, klejów oraz żywic dla branż takich, jak: poligrafia (druk arkuszowy/offsetowy, druk flexo, druk etykiet, sitodruk, rotograwiura, druk gazetowy, druk atramentowy/inkjet, druk cyfrowy), przetwórstwo (silikonizacja, klejenie, powlekanie elementów plastikowych, metalowych, lakierowanie proszkowe UV), meblarstwo (odporne na zarysowanie lakierowanie podłóg PCV, paneli podłogowych, mebli, drewna, płyt meblowych) czy automotive (suszenie lakierów, powłok i klejów na elementach samochodowych i akcesoriach samochodowych).

http://www.ist-uv.pl/ - 2 Maj 2018

Badania Nieniszczące NDT - ProEuro.pl****

Firma P.H.U. PROEURO Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 2000. Działalność naszej firmy obejmuje badania nieniszczące (NDT) metodami: wizualną (VT), ultradźwiękową (UT), w tym pomiary grubości (UTT), magnetyczno-proszkową (MT) i penetracyjną (PT). Nasi specjaliści posiadają certyfikaty 2 i 3 stopnia na każdą z oferowanych przez nas metod badawczych. Oferujemy również doradztwo i ekspertyzy techniczne w zakresie oceny stanu technicznego konstrukcji stalowych i urządzeń ciśnieniowych. W ramach działalności oferujemy także kompleksowe usługi doradcze od konsultacji poprzez pomoc w redagowaniu dokumentacji, przeprowadzanie audytów, szkolenie pracowników aż po reprezentowanie zainteresowanych firm w kontaktach z jednostkami certyfikującymi.

http://www.proeuro.pl/ - 12 Lip 2013