KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 858)

DOMATOR-HOLDING SA****

HOLDING DOMATOR SA jest firmą matką dla firm: DOMATOR-BETA Sp. z o.o. prowadząca działalnośc w zakresie mechaniki maszyn; DOMATOR-DELTA Sp. z o.o. produkująca wina owocowe, nalewki i napoje winopochodne; DOMATOR-ŻANA SA; CARTEX sSp. z o.o. i .DOMATOR-OMEGA Sp.z o.o: produkują papier makulaturowy i wyroby z papieru.

http://www.domator-holding.com.pl/ - 4 Sty 2001

Dr. Schutz - renowacja podłóg, czyszczenie wykładzin****

Strona internetowa firmy Dr. Schutz Polska sp. z o. o., oferującej rozwiązania z zakresu czyszczenia wykładzin (PCV), polimeryzacji, akrylowania oraz renowacji podłóg. Zapraszamy serdecznie.

http://dr-schutz.eu/ - 13 Lip 2016

DRUKARKI PRZEMYSŁOWE - serwis, części i mat. eksploatacyjne****

Firma dostarcza m.in. z USA materiały eksploatacyjne do drukarek przemysłowych Videojet, Willett, Domino, Marsh, Imaje, Linx, EBS i innych drukarek typu CIJ, HiRes i DOD oraz części zamienne. Serwis urządzeń VideoJet. Skup, sprzedaż i dzierżawa drukarek.

http://www.absjet.pl/ - 22 Wrz 2003

Ecoph - enzymatyczne preparaty czyszczące****

Proponujemy enzymatyczne preparaty czyszczące do każdego domu, czy też zakładu przemysłowego. W ofercie firmy Ecoph znajdują się między innymi środki do odtłuszczania powierzchni.

http://www.ecoph.pl/ - 21 Cze 2017

Eko-Wik P.H. - środki czyszczące dla przemysłu****

Firma oferująca skuteczne preparaty antygraffiti. W sprzedaży dostępne są też środki impregnujące i czyszczące do różnego typu powierzchni, między innymi Alfanol HD Green, Acid Plus, a także Tar Remover.

http://www.strovels.pl/ - 23 Lip 2015

Elbit Śliwińscy Sp. J. - cynowanie, niklowanie, galwanizacja****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w galwanizacji. Firma zajmuje się przede wszystkim złoceniem obwodów elektronicznych, a także srebrzeniem, cynowaniem, anodowaniem i niklowaniem chemicznym różnego rodzaju metalowych elementów.

http://www.grupa-elbit.pl/ - 17 Lut 2015

Empas. Chemiczna obróbka metali Preparaty do fosforanowania amforicznego****

Przedstawiamy Państwu profesjonalne przedsiębiorstwo EMPAS z Warszawy. Funkcjonujemy z sukcesem na rynku już od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją preparatów do mycia, trawienia czy aktywowania. Preparaty te posiadają swoje wykorzystanie w szczególności w obróbce stali, stali ocynkowanej lub miedzi. Specjalizujemy się głównie w obróbkach o małych rozmiarach. Pomagamy również kontrahentom projektować linie technologiczne. Zachęcamy do podjęcia z nami kooperacji z wykorzystaniem wiadomości e-mail lub telefonicznie. Osoby zaintrygowane inwitujemy na naszą stronę internetową, gdzie opublikowana jest kompletna oferta przedsiębiorstwa.

http://empas.pl/ - 14 Wrz 2013

Enthone****

Serwis internetowy firmy działającej w branży galwanotechnicznej. Zawiera informacje o firmie oraz aktualnie oferowanych przez nią produktach.

http://www.enthone.com.pl/ - 14 Lis 2001

Envolab****

Strona internetowa producenta i dystrybutora nadtlenku wodoru. Produkt posiada właściwości utleniające, wybielające i bakteriobójcze. Jednocześnie w przeciwieństwie do chlorowych wybielaczy jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Stosowany m.in. w przetwórstwie drewna oraz w chemii basenowej.

http://envolab.pl/ - 19 Kwi 2018

Equimed - Sprzęt laboratoryjny****

Na stronach firmy szeroka oferta sprzętu niezbędnego w pracy laboratorium. Meble, urządzenia, dozowniki, naczynia, probówki, szkło. Prezentacja oferowanych artykułów wraz z opisem, danymi i zdjęciami. Cenniki. Zamówienia on-line. Informacje o firmie, dane kontaktowe.

http://www.equimed.com.pl/ - 11 Gru 2003