KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 798)

Firma Handlowo-Usługowa stuja.pl Jacek Stuczyński****

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowa stuja.pl Jacek Stuczyński istnieje na rynku od 2005 roku. W połowie 2012 roku firma zaczęła prowadzić badania nad nowymi technologiami przy pozyskiwaniu czystych ekstraktów i olejków eterycznych z roślin. Gotowe produkty znajdują szeroki zakres zastosować spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego. W ofercie sklepu internetowego: oleje tłoczone na zimno, oleje smakowe, nasiona, mąki bezglutenowe.

http://www.sklep.stuja.pl/ - 18 Lip 2014

Firma Noble - gazy szlachetne****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą gazów szlachetnych, takich jak: ksenon, krypton i neon. Na stronie szczegółowa informacja o ofercie, zastosowaniu gazów oraz ich właściwościach.

http://www.noble.com.pl/ - 6 Cze 2001

Firma Plastimex****

Witryna firmy zajmujęcej się działalnoscią w zakresie produkcji rur i kompletnych systemów kanalizacyjnych. Na stronie informacje o firmie, opis produktów oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.plastimex.pl/ - 28 Sty 2002

For - Bi****

Firma oferuje klientom kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw w artykuły biurowe, spożywcze oraz wyselekcjonowane artykuły chemii gospodarczej. Zaglądając na stronę możesz zapoznać się z asortymentem oraz cennikiem oferowanych towarów.

http://www.for-bi.com.pl/ - 31 Sty 2002

Formed - producent butelek farmaceutycznych****

Opakowania oraz butelki farmaceutyczne, wykorzystywane również do zastosowań w branży chemicznej i kosmetycznej, o różnych pojemnościach (10ml, 30ml, 100ml), znajdą Państwo w ofercie firmy Formed. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://www.formed.pl/ - 23 Lut 2017

Fotometry****

Dezynfekcja wody to niezbędna czynność, którą można zrobić na wiele sposobów. Nasza firma oferuje rozwiązania całościowe. Pompy dozujące firmy EMEC to polecane urządzenia do dozowania chemii basenowej na rynku Polskim. Pompy te najdokładniej dostarczają chemie basenową zapobiegając zanieczyszczeniom i dezynfekując wodę basenową. Pewna współpraca z różnorodnymi stacjami dozującymi osiągnięta została poprzez użycie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie dostarczania automatycznego w basenach prywatnych i publicznych. Pompy EMEC to jedne z najlepszych pomp dozujących na rynku współpracujące bezproblemowo w systemie opartym na zautomatyzowanych stacjach dozujących.

http://www.maytronics.pl/ - 20 Lis 2012

Gramex-2M Przedsiębiorstwo Zagraniczne****

POLIWĘGLAN KOMOROWY, tworzywa sztuczne dla budownictwa. Jeden z importerów materiałów samoprzylepnych dla branży poligraficznej i reklamowej. Oferuje kompletny i konkurencyjny program dla sitodruku, sukcesywnie rozwija sprzedaż tworzyw sztucznych w plytach i granulacie. Szczegóły znaleźć można na stronie.

http://www.gramex.com.pl/ - 19 Maj 2005

Grupa Chemnet****

W skład grupy wchodzą następujące firmy: Zakłady Chemiczne "Organika-Zachem", Biuro Projektów "Biprochem", Biuro Handlu Zagranicznego "Zanochem", Zakłady Mechaniczno - Antykorozyjne "Metalko", Przedsiębiorstwo - Usługowo Produkcyjne REGULA, Innowacyjno Wdrożeniowa sp. z o.o. SOPUR, NATURAL CHEMICAL PRODUCTS. Strony dostarczają informacje o działalności i ofercie firm.

http://www.chemnet.com.pl/ - 21 Mar 2000

Grupa-Fenix - chemia profesjonalna dla Twojej firmy****

Witryna internetowa dystrybutora chemii profesjonalnej dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo środki czystości, ręczniki papierowe, dozowniki, podajniki.

http://www.grupa-fenix.pl/ - 10 Maj 2005

Hanke Tissue Sp. z o.o. Kostrzyn****

Produkcja bibułki higienicznej i otrzymywanych z niej wyrobów: chusteczki, papier toaletowy, serwetki itp. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe. Strona także w angielskiej i niemieckiej wersji jezykowej.

http://www.hanketissue.com.pl/ - 20 Sty 2006