KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 840)

GranColor - produkcja koncentratów barwiących****

Ze względu na swój profil produkcji szukasz indywidualnych rozwiązań dla surowców? Firma GranColor z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dzięki nowoczesnym laboratoriom i wieloletniemu doświadczeniu nasze działania z zakresu barwienia, napełniania oraz modyfikacji na pewno znajdzie Państwa uznanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.

http://grancolor.pl/ - 7 Cze 2018

Grupa Chemnet****

W skład grupy wchodzą następujące firmy: Zakłady Chemiczne "Organika-Zachem", Biuro Projektów "Biprochem", Biuro Handlu Zagranicznego "Zanochem", Zakłady Mechaniczno - Antykorozyjne "Metalko", Przedsiębiorstwo - Usługowo Produkcyjne REGULA, Innowacyjno Wdrożeniowa sp. z o.o. SOPUR, NATURAL CHEMICAL PRODUCTS. Strony dostarczają informacje o działalności i ofercie firm.

http://www.chemnet.com.pl/ - 21 Mar 2000

Grupa-Fenix - chemia profesjonalna dla Twojej firmy****

Witryna internetowa dystrybutora chemii profesjonalnej dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo środki czystości, ręczniki papierowe, dozowniki, podajniki.

http://www.grupa-fenix.pl/ - 10 Maj 2005

Hanke Tissue Sp. z o.o. Kostrzyn****

Produkcja bibułki higienicznej i otrzymywanych z niej wyrobów: chusteczki, papier toaletowy, serwetki itp. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe. Strona także w angielskiej i niemieckiej wersji jezykowej.

http://www.hanketissue.com.pl/ - 20 Sty 2006

Hosemann Polska - specjalistyczne elementy przemysłowe****

Hosemann Polska ma swoją siedzibę na Śląsku, w Chorzowie. Specjalnością firmy są elementy przemysłowe dostosowane do pracy w bardzo trudnych warunkach. Oferta firmy jest szeroka i składają się na nią między innymi: kompensatory (mieszkowe, metalowe, tkaninowe, gumowe i specjalne), węże metalowe i gumowe, złącza Camlock, rury precyzyjne i wiele innych. Hosemann Polska powstała na bazie firmy Hosemann (założonej w 2006 roku). Firma zdobywała doświadczenie zarówno na rynku polskim jak i na rynku angielskim i Bliskim Wschodzie.

http://hosemann.pl/ - 27 Mar 2014

IMFITEX - zbiorniki i armatura przemysłowa z tworzyw sztucznych****

IMFITEX - Zbiorniki i armatura przemysłowa z tworzyw sztucznych (PE, PP, PVDF, PVC): Zbiorniki magazynowe, procesowe, mieszalniki, wanny trawielnicze, zawory, pompy. Na stronie szczegóły oferty, dane teleadresowe...

http://www.imfitex.com.pl/ - 16 Paź 2001

Inco-Veritas S.A.****

Strony firmy posiadającej 19 zakładów, usytuowanych w różnych częściach kraju. Firma oferuje szeroki asortyment towarów na potrzeby przemysłu. Najważniejsze branże to: chemia gospodarcza (Ludwik), budowlana, kosmetyki, tworzywa sztuczne, opakowania, artykuły ścierne, uszczelnienia techniczne. Na stronie znajdziemy informacje o firmie, branżech i oferowanych produktach.

http://www.ludwik.com.pl/ - 25 Mar 2000

Instytut Nawozów Sztucznych****

Instytut prowadzi prace badawczo-rozwojowe w zakresie wykorzystania nawozów sztucznych w rolnictwie. Na stronie oferta handlowa.

http://atena.ins.pulawy.pl/ - 27 Sie 2001

INTER TEAM Producent środków czystości TM i TIM****

Inter Team Rybnik Radom, producent chemii profesjonalnej i użytkowej. W ofercie środki i akcesoria do utrzymania czystości, dozowniki, podajniki, mopy, ręczniki, wózki do sprzątania. Zaopatrujemy: Firmy sprzątające, hotele, gastronomię, placówki oświaty, szpitale. Producent środków czystości: TM 10, TM 15, TM 20, TM 25, TM 30, TM 40, TM 50 TM 55, TM 60, TM 70, TM 80, TM 90, TM 95, TM 100DZ, TM 110, TM 115, TM 120.

http://www.interteam.com.pl/ - 30 Lis 2010

INVAC INTERVAC S.A. - Oficjalna Strona Firmy****

Producent opakowań plastikowych i sztucznych, zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcja kanistrów, beczek, butelek, pojemników i innych opakowań z tworzyw sztucznych.

http://www.invac.pl/ - 9 Kwi 2001