KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 790)

Hosemann Polska - specjalistyczne elementy przemysłowe****

Hosemann Polska ma swoją siedzibę na Śląsku, w Chorzowie. Specjalnością firmy są elementy przemysłowe dostosowane do pracy w bardzo trudnych warunkach. Oferta firmy jest szeroka i składają się na nią między innymi: kompensatory (mieszkowe, metalowe, tkaninowe, gumowe i specjalne), węże metalowe i gumowe, złącza Camlock, rury precyzyjne i wiele innych. Hosemann Polska powstała na bazie firmy Hosemann (założonej w 2006 roku). Firma zdobywała doświadczenie zarówno na rynku polskim jak i na rynku angielskim i Bliskim Wschodzie.

http://hosemann.pl/ - 27 Mar 2014

IMFITEX - zbiorniki i armatura przemysłowa z tworzyw sztucznych****

IMFITEX - Zbiorniki i armatura przemysłowa z tworzyw sztucznych (PE, PP, PVDF, PVC): Zbiorniki magazynowe, procesowe, mieszalniki, wanny trawielnicze, zawory, pompy. Na stronie szczegóły oferty, dane teleadresowe...

http://www.imfitex.com.pl/ - 16 Paź 2001

Inco-Veritas S.A.****

Strony firmy posiadającej 19 zakładów, usytuowanych w różnych częściach kraju. Firma oferuje szeroki asortyment towarów na potrzeby przemysłu. Najważniejsze branże to: chemia gospodarcza (Ludwik), budowlana, kosmetyki, tworzywa sztuczne, opakowania, artykuły ścierne, uszczelnienia techniczne. Na stronie znajdziemy informacje o firmie, branżech i oferowanych produktach.

http://www.ludwik.com.pl/ - 25 Mar 2000

Instytut Nawozów Sztucznych****

Instytut prowadzi prace badawczo-rozwojowe w zakresie wykorzystania nawozów sztucznych w rolnictwie. Na stronie oferta handlowa.

http://atena.ins.pulawy.pl/ - 27 Sie 2001

INTER TEAM Producent środków czystości TM i TIM****

Inter Team Rybnik Radom, producent chemii profesjonalnej i użytkowej. W ofercie środki i akcesoria do utrzymania czystości, dozowniki, podajniki, mopy, ręczniki, wózki do sprzątania. Zaopatrujemy: Firmy sprzątające, hotele, gastronomię, placówki oświaty, szpitale. Producent środków czystości: TM 10, TM 15, TM 20, TM 25, TM 30, TM 40, TM 50 TM 55, TM 60, TM 70, TM 80, TM 90, TM 95, TM 100DZ, TM 110, TM 115, TM 120.

http://www.interteam.com.pl/ - 30 Lis 2010

INVAC INTERVAC S.A. - Oficjalna Strona Firmy****

Producent opakowań plastikowych i sztucznych, zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcja kanistrów, beczek, butelek, pojemników i innych opakowań z tworzyw sztucznych.

http://www.invac.pl/ - 9 Kwi 2001

ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone****

Maty ISOBOOSTERźź to całkowicie odporne na wilgoć, lekkie, cienkie izolacje termiczne, mające znakomite parametry termiczne. Idealne do ocieplania poddaszy, dachów, strychów. Całkowity brak niebezpieczeństwa zawilgocenia. Mały ciężar, a więc duże mniejsze obciążenie konstrukcji. Niewielki przekrój, dający możliwość zaoszczędzenia przestrzeni mieszkalnej. Brak występowania mostków cieplnych na styku maty z konstrukcją dachu i przy oknach dachowych.

http://www.isobooster.pl/ - 26 Mar 2013

IST-UV - systemy UV i LED UV****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która obejmuje innowacyjne systemy UV i LED UV wykorzystywane przede wszystkim, choć nie tylko, w poligrafii. Można je również zastosować do suszenia lakierów oraz klejów przemysłowych.

http://www.ist-uv.pl/ - 23 Lut 2018

Ivichem.pl - topniki do lutowania****

Specjalizujemy się w produkcji preparatów do lutowania. W naszej ofercie proponujemy preparat do lutowania aluminium oraz preparat do lutowania stali nierdzewnej. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie elektroniki, chemii dla elektroniki, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami w tych dziedzinach. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją zadowolenia oraz merytorycznym wsparciem. Cały czas prowadzone są także prace rozwojowe w zakresie wprowadzenia kolejnych preparatów wspomagających elektronikę, jak również innych specyfików celem wsparcia prac elektronicznych. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

http://ivichem.pl/ - 13 Maj 2014

Iziprojekt.pl****

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, cenionej na rynku projektowania oraz produkcji maszyn, firmy IZI PROJEKT. Dysponujemy własnym biurem projektowym oraz parkiem maszynowym, dzięki czemu wszelkie zamówienia realizowane są błyskawicznie oraz na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in. toczenie, frezowanie, szlifowanie i spawanie stali nierdzewnej, kwasoodpornej, węglowej oraz aluminium. Przy tak szerokiej ofercie handlowej nasi wykwalifikowani pracownicy służą Państwu profesjonalną pomocą i w razie potrzeby przyrządzą kalkulację materiałową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej wiadomości na nasz temat.

http://iziprojekt.pl/ - 21 Cze 2017