KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 788)

Kamix - czyszczenie wymienników****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy Kamix, która obejmuje zarówno produkty dla domów, jak i do przemysłu. Ułatwiamy czyszczenie m.in. wymienników.

http://www.kamix.pl/ - 20 Cze 2017

KARAT folia****

Zapraszamy do zapoznania się z przedsiębiorstwem Karat, którego siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Trzebinia. Naszą ofertę stanowią wyroby higieniczne do użytku domowego oraz do przemysłu, takie jak papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki kuchenne, przemysłowe, ZZ i inne. Dopasowując się do potrzeb naszych Klientów wykonujemy także indywidualne zlecenia. Zapewniamy, że dostarczamy solidne i dobrej jakości produkty, jakie są rozprowadzane do sklepów w całej Polsce. Troszcząc się o środowisko, stale udoskonalamy nasz proces produkcyjny oraz dbamy o to aby surowce były pozyskiwane z recyklingu. Do tego zajmujemy się również działalnością z zakresu zbiórki i odbioru odpadów, głównie makulaturowych oraz foliowych. Prowadzimy punk skupu makulatury. Dokładne informacje mieszczą się na stronie internetowej.

http://karat-trzebinia.pl/ - 7 Lis 2013

Koncentraty barwiące****

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokowydajnych koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych. W naszej ofercie posiadamy różnego typu dodatki i stabilizatory do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

http://www.tintocolor.pl/ - 14 Lis 2012

Krakchemia S.A.****

Krakchemia S.A. jest firmą działającą w dwóch branżach: przemyśle chemicznym oraz handlu. Witryna zawiera omówienie działalności bieżącej oraz planów rozwoju...

http://www.krakchemia.com.pl/ - 29 Sty 2000

Leader Price****

Serwis prezentujący markę i sklepy Leader Price. Zawiera informacje na temat koncepcji działania, oferowanych produktów, współpracujących partnerów oraz listę sklepów.

http://www.leaderprice.pl/ - 25 Lip 2001

LENKO S.A.****

Witryna firmy zajmujacej się przetwórstwem poliolefin. Na stronach znaleźć można informacje o firmie oraz ofertę handlową. Strona dostępna również w języku angielskim.

http://www.lenko.com.pl/ - 22 Wrz 2004

Lerg S.A. - producent żywicy fenolowej i poliestrowej****

Producent żywic fenylowych i poliestrowych. Lerg proponuje także polimerobeton oraz rozwiązania do między innymi materiałów drewnopodobnych, izolacyjnych oraz tworzyw warstwowych.

http://www.lerg.pl/ - 27 Lis 2017

Libella - wyposażenie wnętrz****

Libella jest firmą o profilu produkcyjno-handlowym. W sład firmy wchodzą zakłady: wyposażenia wnętrz, mechaniczny, elektromechaniczny, spożywczy i chemiczny. Na stronach można znaleźć informacje o poszczególnych zakładach oraz oferty handlowe.

http://www.libella.com.pl/ - 21 Sty 2002

LS - kosmetyki****

Witryna producenta kosmetyków. Na stronach znajdziemy informacje o firmie oraz ofertę handlową.

http://www.lskosmetyki.com.pl/ - 24 Mar 2000

Luthmar- Pompy. Katowice****

Witryna firmy specjalizującej się w sprzedaży pomp oraz armatury przemysłowej. Na stronie prezentacja firmy, szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o promocjach.

http://www.pompy-luthmar.com/ - 14 Lut 2006