KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 871)

ISOBOOSTER poddasze dobrze ocieplone****

Maty ISOBOOSTERźź to całkowicie odporne na wilgoć, lekkie, cienkie izolacje termiczne, mające znakomite parametry termiczne. Idealne do ocieplania poddaszy, dachów, strychów. Całkowity brak niebezpieczeństwa zawilgocenia. Mały ciężar, a więc duże mniejsze obciążenie konstrukcji. Niewielki przekrój, dający możliwość zaoszczędzenia przestrzeni mieszkalnej. Brak występowania mostków cieplnych na styku maty z konstrukcją dachu i przy oknach dachowych.

http://www.isobooster.pl/ - 26 Mar 2013

IVE Vernici Polska****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy IVE Vernici Polska. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją lakierów oraz bejc do mebli drewnianych. Proponuje także inne rozwiązania, takie jak koloranty, izolatory oraz podkłady.

http://www.ivevernici.pl/ - 24 Sie 2018

Ivichem.pl - topniki do lutowania****

Specjalizujemy się w produkcji preparatów do lutowania. W naszej ofercie proponujemy preparat do lutowania aluminium oraz preparat do lutowania stali nierdzewnej. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie elektroniki, chemii dla elektroniki, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami w tych dziedzinach. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją zadowolenia oraz merytorycznym wsparciem. Cały czas prowadzone są także prace rozwojowe w zakresie wprowadzenia kolejnych preparatów wspomagających elektronikę, jak również innych specyfików celem wsparcia prac elektronicznych. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

http://ivichem.pl/ - 13 Maj 2014

Iziprojekt.pl****

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, cenionej na rynku projektowania oraz produkcji maszyn, firmy IZI PROJEKT. Dysponujemy własnym biurem projektowym oraz parkiem maszynowym, dzięki czemu wszelkie zamówienia realizowane są błyskawicznie oraz na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in. toczenie, frezowanie, szlifowanie i spawanie stali nierdzewnej, kwasoodpornej, węglowej oraz aluminium. Przy tak szerokiej ofercie handlowej nasi wykwalifikowani pracownicy służą Państwu profesjonalną pomocą i w razie potrzeby przyrządzą kalkulację materiałową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej wiadomości na nasz temat.

http://iziprojekt.pl/ - 21 Cze 2017

Just Nahrin****

Firma Just Nahrin produkuje wysokogatunkowe preparaty pielęgnacyjne i lecznicze, przyprawy, suplementy i produkty żywnościowe. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, opis produktów, wiadomości, sklep i propozycę współpracy.

http://www.justn.and.pl/ - 24 Maj 2002

Kamix - czyszczenie wymienników****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy Kamix, która obejmuje zarówno produkty dla domów, jak i do przemysłu. Ułatwiamy czyszczenie m.in. wymienników.

http://www.kamix.pl/ - 20 Cze 2017

KARAT folia****

Zapraszamy do zapoznania się z przedsiębiorstwem Karat, którego siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Trzebinia. Naszą ofertę stanowią wyroby higieniczne do użytku domowego oraz do przemysłu, takie jak papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki kuchenne, przemysłowe, ZZ i inne. Dopasowując się do potrzeb naszych Klientów wykonujemy także indywidualne zlecenia. Zapewniamy, że dostarczamy solidne i dobrej jakości produkty, jakie są rozprowadzane do sklepów w całej Polsce. Troszcząc się o środowisko, stale udoskonalamy nasz proces produkcyjny oraz dbamy o to aby surowce były pozyskiwane z recyklingu. Do tego zajmujemy się również działalnością z zakresu zbiórki i odbioru odpadów, głównie makulaturowych oraz foliowych. Prowadzimy punk skupu makulatury. Dokładne informacje mieszczą się na stronie internetowej.

http://karat-trzebinia.pl/ - 7 Lis 2013

KOMA - serwis kotłów i palników****

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie sprzedaży i serwisu kotłów oraz palników. Ponadto KOMA oferuje wysokowydajne wytwornice pary o zróżnicowanej specyfikacji technicznej firmy Interblok.

http://www.koma-eko.pl/ - 23 Mar 2018

Koncentraty barwiące****

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokowydajnych koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych. W naszej ofercie posiadamy różnego typu dodatki i stabilizatory do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

http://www.tintocolor.pl/ - 14 Lis 2012

Krakchemia S.A.****

Krakchemia S.A. jest firmą działającą w dwóch branżach: przemyśle chemicznym oraz handlu. Witryna zawiera omówienie działalności bieżącej oraz planów rozwoju...

http://www.krakchemia.com.pl/ - 29 Sty 2000