KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 790)

Luthmar- Pompy. Katowice****

Witryna firmy specjalizującej się w sprzedaży pomp oraz armatury przemysłowej. Na stronie prezentacja firmy, szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o promocjach.

http://www.pompy-luthmar.com/ - 14 Lut 2006

LUTMAR POMPY PRZEMYSŁOWE - BOCHNIA****

Firma oferuje pompy takich firm: varisco, allweiler, johnson, pcm, argal, inoxpa, wilden, aro, debem, depa, jamada, versamatic i innych.

http://www.lutmar.invito.pl/ - 8 Lis 2004

Maski, krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, frezarka do paznokci****

E-piekno - internetowy sklep naturalnego piękna włosów, twarzy, ciała, stóp i paznokci. Zapraszamy po kosmetyki do włosów, farby do włosów (farby bez amoniaku), maski na twarz, krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, frezarka do paznokci. Zobacz oferowane przez sklep maski na twarz i krem przeciwzmarszczkowy do twarzy.

http://e-piekno.pl/ - 29 Lis 2013

Medi-Sept - producent chemii przemysłowej, profesjonalnej, środków czystości****

Polski producent profesjonalnej chemii do sprzątania oraz przemysłowej. Środki czystości proponowane przez Medi-Sept idealnie nadają się do użytku w miejscach wymagających zachowania nienagannego porządku, a ich jakość potwierdzona jest certyfikatami.

http://www.mediclean.pl/ - 4 Wrz 2015

Medi-Sept: środki i preparaty do dezynfekcji powierzchni i rąk****

Firma specjalizująca się w produkcji specjalistycznych środków i preparatów do dezynfekcji rąk, powierzchni i narzędzi. Oferowane przez markę Medi-Sept płyny stosowane są w służbie zdrowia, weterynarii, kosmetyce oraz wielu obiektach użyteczności publicznej.

http://www.medi-line.pl/ - 4 Wrz 2015

METAL-CHEM - Produkcja aparatury chemicznej****

Produkcja aparatury chemicznej - wytwarzanie, obtapianie, odprężanie i formowanie szkła, formowanie rur szklanych, produkcja szlifów, kalibrowanie miarowe, obróbka cieplna szkła borokrzemowego, produkcja szkła laboratoryjnego.

http://www.produkcja.simax.pl/ - 2 Kwi 2003

Motor Trade Plastics Sp. z o.o. - Palety, profile, regranulaty****

Strona firmy działającej w branży tworzyw sztucznych. Zajmuje się zagospodarowaniem i przetwarzaniem odpadów tworzywowych. W swojej ofercie posiada: europalety monoblok, europalety zestawne, profile z tworzyw sztucznych.

http://www.motortrade.pl/recykling/pl/ - 10 Lip 2003

MULTIBOND - taśmy klejące, smary i penetranty****

Oferta firmy AM Technologia, która dystrybuuje produkty chemiczne marki Multibond. Wśród dostępnych pozycji znajdą Państwo nie tylko kleje przemysłowe i masy klejąco-uszczelniające, ale też aktywatory, smary, taśmy klejące, penetranty.

http://www.multibond.pl/ - 14 Lut 2017

MZCh Organika S.A.- międzynarodowy producent i przetwórca pianki poliuretanowej****

Malborskie Zakłady Chemiczne Organika S.A. są międzynarodowym producentem i przetwórcą pianki poliuretanowej. Oferta obejmuje pianki: standardowe polieterowe, elastyczne, pianki trudnopalne standardowe, trudnopalne elastyczne oraz viscoelastic i rebond.

http://www.organika.pl/ - 27 Wrz 2005

NITREX - HTC Sp. z o.o.****

NITREX - HTC to firma specjalizująca się w usługach obróbki cieplnej oraz cieplno - chemicznej. Na stronie znajdziecie ofertę w zakresie azotowania gazowego kontrolowanego oraz hartowania próżniowego.

http://www.nitrex-htc.com.pl/ - 16 Mar 2000