KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny (2 821)

Lerg S.A. - producent żywicy fenolowej i poliestrowej****

Producent żywic fenylowych i poliestrowych. Lerg proponuje także polimerobeton oraz rozwiązania do między innymi materiałów drewnopodobnych, izolacyjnych oraz tworzyw warstwowych.

http://www.lerg.pl/ - 27 Lis 2017

Libella - wyposażenie wnętrz****

Libella jest firmą o profilu produkcyjno-handlowym. W sład firmy wchodzą zakłady: wyposażenia wnętrz, mechaniczny, elektromechaniczny, spożywczy i chemiczny. Na stronach można znaleźć informacje o poszczególnych zakładach oraz oferty handlowe.

http://www.libella.com.pl/ - 21 Sty 2002

LS - kosmetyki****

Witryna producenta kosmetyków. Na stronach znajdziemy informacje o firmie oraz ofertę handlową.

http://www.lskosmetyki.com.pl/ - 24 Mar 2000

Luthmar- Pompy. Katowice****

Witryna firmy specjalizującej się w sprzedaży pomp oraz armatury przemysłowej. Na stronie prezentacja firmy, szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o promocjach.

http://www.pompy-luthmar.com/ - 14 Lut 2006

LUTMAR POMPY PRZEMYSŁOWE - BOCHNIA****

Firma oferuje pompy takich firm: varisco, allweiler, johnson, pcm, argal, inoxpa, wilden, aro, debem, depa, jamada, versamatic i innych.

http://www.lutmar.invito.pl/ - 8 Lis 2004

Maski, krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, frezarka do paznokci****

E-piekno - internetowy sklep naturalnego piękna włosów, twarzy, ciała, stóp i paznokci. Zapraszamy po kosmetyki do włosów, farby do włosów (farby bez amoniaku), maski na twarz, krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, frezarka do paznokci. Zobacz oferowane przez sklep maski na twarz i krem przeciwzmarszczkowy do twarzy.

http://e-piekno.pl/ - 29 Lis 2013

Master Colors - dystrybutor urządzeń peryferyjnych****

Jako dystrybutor urządzeń peryferyjnych, Master Colors może zaoferować Państwu systemy dozowania i suszenia tworzyw sztucznych, a także linie do ekstruzji i recyklingu poliestrów. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

http://www.mastercolors.com.pl/ - 20 Kwi 2018

Medi-Sept - producent chemii przemysłowej, profesjonalnej, środków czystości****

Polski producent profesjonalnej chemii do sprzątania oraz przemysłowej. Środki czystości proponowane przez Medi-Sept idealnie nadają się do użytku w miejscach wymagających zachowania nienagannego porządku, a ich jakość potwierdzona jest certyfikatami.

http://www.mediclean.pl/ - 4 Wrz 2015

Medi-Sept: środki i preparaty do dezynfekcji powierzchni i rąk****

Firma specjalizująca się w produkcji specjalistycznych środków i preparatów do dezynfekcji rąk, powierzchni i narzędzi. Oferowane przez markę Medi-Sept płyny stosowane są w służbie zdrowia, weterynarii, kosmetyce oraz wielu obiektach użyteczności publicznej.

http://www.medi-line.pl/ - 4 Wrz 2015

METAL-CHEM - Produkcja aparatury chemicznej****

Produkcja aparatury chemicznej - wytwarzanie, obtapianie, odprężanie i formowanie szkła, formowanie rur szklanych, produkcja szlifów, kalibrowanie miarowe, obróbka cieplna szkła borokrzemowego, produkcja szkła laboratoryjnego.

http://www.produkcja.simax.pl/ - 2 Kwi 2003