KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > chemikalia przemysłowe (176)

Altax Sp. z o.o*****

Strona poznańskiej firmy wytwarzającej chemiczne środki ochrony drewna, murów i powłok malarskich przed korozją mikrobiologiczną. Zawiera pełną ofertę produkowanych preparatów a także kącik porad.

http://www.altax.com.pl/ - 25 Lut 2000

Alwernia S. A. Zakłady Chemiczne*****

Witryna Zakładów Chemicznych "Alwernia" SA - firmy, produkującej wyroby chemiczne dla odbiorców polskich i zagranicznych różnych branż gospodarki. Na stronie dostępna jest między innymi spakowana wersja katalogu produktów.

http://www.alwernia.com.pl/ - 25 Lut 2000

Best Drilling Chemicals - środki chemiczne dla wiertnictwa*****

Firma Best Drilling Chemicals oferuje najróżniejsze środki chemiczne dla wiertnictwa (środki organiczne i nieorganiczne, bentonity i substytuty, polimery...) oraz sprzęt wiertniczy. Na stronie szczegółowa i obszerna oferta oraz indeks artykułów z Biuletynu firmy.

http://www.bdc.com.pl/ - 8 Mar 2000

SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA Sp. z o.o.*****

SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy SAINT-GOBAIN, reprezentując, wraz z innymi firmami branży izolacyjnej, światowego lidera w branży - markę ISOVER. Produkty ISOVER wykorzystywane do do izolacjii akustycznej, izolacjii termicznej oraz ogniowej. SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA jest ekspertem i czołowym producentem materiałów izolacyjnych z włókien szklanych i skalnych w Polsce

http://www.isover.pl/ - 4 Sie 2006

Wizów*****

Zakłady Chemiczne ,,WIZÓW'' S.A. w Bolesławcu wytwarza kwas siarkowy, klinkier i cement portlandzki.

http://www.wizow.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Zachem*****

Witryna zakładów chemicznych z Bydgoszczy. Na stronach umieszczono informacje ogólne, dział ekologii, rynków oraz książkę adresową pracowników zakładów.

http://www.zachem.com.pl/ - 21 Kwi 2000

ABO P.P.H.****

Przedsiębiorstwo przemysłowo handlowe ABO działa na rynku od 10 lat, zajmuje się sprzedażą odczynników chemicznych niezbędnych do pracy w laboratoriach: biochemicznych, genetycznych, biotechnologicznych biologii molekularnej, medycyny sądowej, a także diagnostycznych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, aktualnych promocjach, sposobie zamawiania produktów oraz nowościach.

http://www.abo.com.pl/ - 25 Lut 2000

ACRALOCK - producent klei strukturalnych metakrylowych****

Kleje ACRALOCK są przeznaczone do klejenia metali żelaznych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych, kompozytów, akrylów, epoksydów, żelkotów, poliestrów. Powyższe powierzchnie można kleić ze sobą i z innymi wymienionymi materiałami.

http://acralock.pl/ - 21 Sty 2014

AG Chemia****

Witryna firmy zajmującej się produkcją wyrobów chemicznych z przeznaczeniem dla zastosowań w sprzęcie elektronicznym.

http://www.ag.net.pl/ - 16 Sie 2001

Alchem - sprzęt laboratoryjny i odczynniki chemiczne****

ALCHEM GRUPA to sieć specjalistycznych hurtowni zaopatrzenia laboratoryjnego dla laboratoriów przemysłowych, medycznych i naukowych. Na stronach informacje o oferowanych odczynnikach chemicznych, szkle laboratoryjnym i aparaturze oraz adresy oddziałów, sposób i warunki realizacji zamówień.

http://alchem.eu/ - 20 Sie 2008