KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > dodatki do żywności (16)

Akwawit*****

Producent spirytusów konsumpcyjnych i przemysłowych, zajmujący się także obróbką kwasu mlekowego oraz produkcją klejów stosowanych w przemyśle spożywczym. Na stronach umieszczono szczegółowy opis oferty.

http://www.akwawit.com.pl/ - 14 Lut 2000

OlimpLabs*****

OlimpLabs zajmuje się produkcją środków wspomagających proces odchudzania, w ofercie firmy znajdują się suplementy diety oraz witaminy.

http://www.olimp-labs.com/ - 28 Sie 2008

Pollena Aroma - aromaterapia, zdrowe włosy, bóle kręgosłupa, otyłość,*****

Kosmetyki lecznicze dr Beta. Olejki eteryczne do kąpieli, kosmetyki lecznicze na włosy, wypadanie włosów, trądzik, otyłość, grzybica stóp, pękające naczynia krwionośne, odleżyny, bóle kręgosłupa. Aromaterapia - Pollena Aroma.

http://www.pollenaaroma.com.pl/ - 18 Sie 2001

AGREMA Poland - surowce spożywcze, fosforan****

Firma oferująca surowce spożywcze, chemię pomocniczą oraz dodatki funkcjonalne i paszowe. Swoim Klientom dostarcza zarówno błonnik grochowy, pszenny i kakaowy, jak i glicerynę, żelatynę oraz izolat białek serwatkowych. Proponuje również takie substancje jak fosforan trójsodowy uwodniony, kwas octowy 80%, a także mleczany oraz kwasy organiczne.

http://www.agrema.pl/ - 19 Mar 2015

AllChem****

AllChem zajmuje się handlem produktami chemicznymi w bardzo szerokim zakresie oferując tu produkty dla przemysłu mięsnego, mleczarskiego, producentów napojów, a także systemy czystości firmy Vikan, dodatki do żywności oraz produkty firmy Giesser Messer. Na stronach zamieszczono opis oferty oraz wykaz oddziałów.

http://www.allchem.pl/ - 14 Lut 2000

Frima Agro Food Technology****

Agro Food Technology to firma, która od wielu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju przemysłu spożywczego, specjalizuje się w dostawach i opracowywaniu technologicznych dodatków do żywności. Na stronie można znaleźć informacje o przedsiębiorstwie oraz ofertę handlową firmy.

http://www.aft.com.pl/ - 6 Mar 2000

Agrifood - dodatki paszowe***

Oprócz produkcji zakwaszaczy i zakiszaczy do kukurydzy firma oferuje także inne dodatki paszowe dla trzody chlewnej i bydła oraz kwasy funkcjonalne. W asortymencie producenta Agrifood znajdują się również produkty dla przemysłu spożywczego, rolnictwa, garbarstwa. Zamówienie można złożyć bezpośrednio ze strony.

http://www.agrifood.com.pl/ - 2 Paź 2017

CHIMEX Sp. z o.o.***

Strona firmy, któa prowadzi działalność handlową, usługową i doradztwo techniczne głównie w oparciu o umowy przedstawicielskie. Zapoznasz się tu z inforamcjami o firmie, jej ofertą oraz danymi kontaktowymi.

http://www.chimex.com.pl/ - 1 Paź 2003

DONAUCHEM Polska - dystrybutor surowców chemicznych***

Dystrybutor surowców chemicznych, farmaceutycznych, dodatków do żywności. Obok informacji o firmie, przedstawioni tu sieć sprzedaży, ofertę i dane kontaktowe firmy..

http://www.donauchem.pl/ - 2 Paź 2003

KOBO Sp. z o.o.***

Firma działa na rynku zaopatrzenia piekarń, ciastkarń i gastronomii. Siedziba firmy mieści się w Nisku, posiada 3 hurtownie regionalne, które pozwalają zakładowi na objęcie zasięgiem całego obszaru Polski południowej. Na stronach znajduje się między innymi katalog produktów i cennik. Istnieje też możliwość dokonania zakupów przez internet.

http://www.kobo.com.pl/ - 11 Sty 2001