KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > farby, lakiery, kleje (326)

Beckers*****

Strona szwedzkiego koncernu Beckers, zajmującego się produkcją farb, lakierów, impregnatów itp. Znajdziesz tutaj pełną ofertę farb, wg podziału alfabetycznego, tematycznego i NCS, tapet oraz narzędzi. Szukane artykuły możesz odnaleźć również dzięki zamieszczonej na stronie wyszukiwarce.

http://artserv.beckers.home.pl - 6 Gru 2000

Cekol - chemia budowlana, materiały budowlane*****

Cedat - producent oferuje ekologiczne materiały budowlane Cekol: kleje do glazury, szpachlówki, tynki, emulsje, gładzie, wylewki samopoziomujące, gipsy, zaprawy, gładki tynk gipsowy, ocieplenia. Chemia budowlana i materiały budowlane wysokiej jakości.

http://www.cekol.pl/ - 8 Wrz 2005

Italcolor*****

Stronka firmy, oferującej lakiery do drewna ICA, podkłady, utwardzacze i inne produkty.

http://www.italcolor.pl/ - 23 Sty 2001

LAKMA S.A - chemia gospodarcza i budowlana*****

Strona jednego z największych polskich producentów chemii gospodarczej i budowlanej. Wiele informacji o produkcji, dystrybucji i asortymencie.

http://www.lakma.com/ - 3 Lip 2001

Multichem Sp. z o.o.*****

Multichem jest firmą polsko-holenderską produkującą profesjonalne lakiery samochodowe i przemysłowe (zarówno bezbarwne, jak i kolorowe), podkłady i grunty, utwardzacze, rozcieńczalniki, żywice, katalizatory oraz inne dodatki. Szczegóły oraz oferta dostępne są na stronie internetowej.

http://www.multichem.pl/ - 2 Lip 2018

P.P.H.U. TEST s.c. Częstochowa*****

Firma oferuje uszczelnienia statyczne i dynamiczne dla wszystkich dziedzin przemysłu, wyroby wulkanizowane, płyty gumowe, konstrukcyjne tworzywa sztuczne, kleje przemysłowe i środki zabezpieczające Loctite. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.test.pl/ - 19 Sty 2006

Serwis produktowy flagowej marki Polifarbu Cieszyn-Wrocław S.A.*****

Zaproszenie do zapoznania się z ofertą produktową marki Dekoral. Możliwość korzystania z narzędzi, które znajdują się w serwisie. Jest dostępna także obszerna baza wiedzy z zakresu dekorowania i malowania.

http://www.dekoral.pl/ - 16 Kwi 2003

Dla Malarzy - docieplenia, malowanie****

Specjalizacja to docieplenia, malowanie, wykańczanie ścian, sprzedaż systemów wykańczania ścian. Sklep internetowy dla firm i klientów indywidualnych. W ofercie farby zewnętrzne, tapety, farby wew, tynki, farby Caparol, tynk japoński, tapety płynne, sztukateria.

http://www.dlamalarzy.pl/ - 9 Lis 2005

AB Bechcicki****

Na stronie informacje o firmie, oferta handlowa, aktualne promocje oraz adresy oddziałów.

http://www.bechcicki.com.pl/ - 27 Sie 2001

ACRALOCK - producent klei strukturalnych metakrylowych****

Kleje ACRALOCK są przeznaczone do klejenia metali żelaznych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych, kompozytów, akrylów, epoksydów, żelkotów, poliestrów. Powyższe powierzchnie można kleić ze sobą i z innymi wymienionymi materiałami.

http://acralock.pl/ - 21 Sty 2014