KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > kosmetyki i chemia samochodowa (88)

Global Prosystem - sprzątanie, utrzymanie czystości, Buzil - Chojna*****

Global Prosystem firma sprzątająca - utrzymanie czystości i sprzęt do sprzątania - Chojna, zachodniopomorskie. Dystrybutor chemii profesjonalnej - Buzil, Strovels.

http://www.globalprosystem.pl/ - 27 Kwi 2007

Multichem Sp. z o.o.*****

Multichem jest firmą polsko-holenderską produkującą profesjonalne lakiery samochodowe i przemysłowe (zarówno bezbarwne, jak i kolorowe), podkłady i grunty, utwardzacze, rozcieńczalniki, żywice, katalizatory oraz inne dodatki. Szczegóły oraz oferta dostępne są na stronie internetowej.

http://www.multichem.pl/ - 2 Lip 2018

Soudal*****

Witryna firmy SOUDAL - producenta pianek poliuretanowych, silikonów, uszczelniaczy akrylowych, poliuretanowych, butylenowych, produktów dekarskich, chemii samochodowej.

http://www.soudal.pl/ - 5 Paź 2000

Airo Poland****

Strona przedstawiciela niemieckiej firmy Airo Chemie oferującego dwuskładnikowe masy do szpachlowania na bazie nienasyconych żywic do użycia w lakierniach samochodowych, przemyśle i rzemiośle oraz akcesoria: pistolety ręczne, dozowniki, pasty, lakiery, taśmy itp. Szczegółowa oferta, opisy, kontakt firmy.

http://www.airo.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Amtra****

Amtra Ltd jest amerykańskim przedsiębiorstwem handlowym, wyłącznym dystrybutorem WD-40, Motul (oleje silnikowe), Rocol (smary), Simoniz (kosmetyki samochodowe) a także Lava (środki do czyszczenia). Na stronie informacje o firmie, jej prouktach i przedstawicielach.

http://www.amtra.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Auto folie - przyciemniające i antywłamaniowe samochodowe i okienne****

Firma zapewnia niezwykle rozbudowany wybór obejmujący folie okienne, reklamowe, samochodowe przyciemniające, antywłamaniowe, a także ozdobne. W asortymencie znajdują się także kosmetyki samochodowe, środki czyszczące oraz maty wejściowe i taśmy antypoślizgowe.

http://sklepzfoliami.pl/ - 19 Paź 2013

Auto-Lak-Serwis****

Strona firmy oferującej lakiery samochodowe i przemysłowe oraz środki do ochrony antykorozyjnej i kosmetyki samochodowej. Na stronie prócz informacji o firmie, zawarto aktualną ofertę handlową.

http://autolak.pl/ - 22 Lis 2000

Auto-Plast Produkt Sp. z o.o.****

Internetowa prezentacja firmy zajmującej się sprzedażą motoryzacyjnych materiałów lakierniczo-blacharskich. W ofercie: lakiery, grunty, rozpuszczalniki, masy uszczelniające i kleje, materiały ścierne, systemy maskujące, materiały polerskie oraz środki czystości. Strona także w j. ang. i ros.

http://www.app.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Bikal****

Strona producenta węgla drzewnego oraz podpałki do węgla drzewnego. Ponadto firma sprzedaje grille ogrodowe i kosmetyki samochodowe firmy Shell. Na stronie część oferty i dane teleadresowe.

http://bikal.sw.pl/ - 28 Wrz 2001

Blue Drop - dystrybutor chemii gospodarczej, płyn do mycia silnika****

Strona internetowa firmy, która jest dystrybutorem wysokiej jakości chemii gospodarczej oraz przemysłowej znanego duńskiego producenta. Blue Drop proponuje środki do dezynfekcji, do zachowania czystości, kosmetyki, a nawet płyn do mycia silnika i wiele innych tego typu produktów.

http://www.blue-drop.com.pl/ - 30 Lip 2015