KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > maszyny dla przemysłu chemicznego (62)

Meranco Sp. z o.o. - spektrofotometr i tensjometr*****

Firma proponująca szeroki zakres produktów z zakresu aparatury kontrolno - pomiarowej. Dzięki Meranco Sp. z o.o. zakupicie takie urządzenia jak termocykler, tensjometr, wirówka laboratoryjna czy spektofotometr. Dostępne są również pipety automatyczne i inne akcesoria znanych marek, między innymi Eppendorf.

http://www.meranco.com.pl/ - 1 Sie 2015

Sprężarki powietrza*****

Strona Vervo.pl zaprasza swoich klientów do zajrzenia na ich stronę internetową, na której znajdziecie Państwo najlepszej jakości sprężarki powietrza, produkowane przez renomowane firmy i sprawdzonych producentów.

http://vervo.pl - 7 Lip 2014

Adva-Tech - przenośne drukarki etykiet****

Wysokiej jakości sprzęt do tworzenia trwałych oznaczeń przemysłowych znajdziecie Państwo w firmie Adva-Tech. W sprzedaży posiadamy m.in. przenośne drukarki etykiet marki Brady, oznaczniki na przewody, tabliczki znamionowe, system Loto, etykiety Tough Wash i wiele innych. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.adva-tech.eu/ - 19 Kwi 2017

Agro Met - silosy lejowe****

Asortyment firmy uwzględnia takie produkty, jak silosy lejowe, na zboże oraz na paszę. Wszystkie proponowane zasobniki materiałów sypkich, znajdujące się w ofercie Agro Met, zostały wykonane z ocynkowanej blachy.

http://www.silos.com.pl/ - 14 Lis 2017

Aquaclean24 - Urządzenia do utrzymania czystości****

Nasza firma oferuje przede akcesoria i sprzęt do mycia okien. W naszym asortymencie dostępne są między innymi kije teleskopowe, szczotki, dozowniki detergentów, opryskiwacze ręczne, wytwornice piany, itp. Proponujemy także profesjonalne rozwiązania do wyposażenia myjni samochodowej. Gwarantujemy duży wybór urządzeń.

http://www.aquaclean24.pl/ - 26 Mar 2018

Centromet - materiały, przyłbice i uchwyty spawalnicze****

W ofercie firmy Centromet odnajdą Państwo m.in.: spawarki TIG/MIG/MAC oraz modele inwertorowe Kemppii, specjalistyczne uchwyty, przyłbice czy tez inne materiały.

http://www.centrometwarszawa.pl/ - 7 Lip 2016

CGH Polska Sp. z o.o.****

Strona internetowa producenta zbiorników paliwowych i chemicznych. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę zasobników do wody, paliw, na nawozy i do innych zastosowań przemysłowych.

http://cgh.com.pl/ - 1 Sie 2018

Chemo-Lab - szkło, odczynniki chemiczne i sprzęt laboratoryjny****

To dzięki tej firmie zakupicie niezbędny sprzęt laboratoryjny. Chemo-Lab proponuje szkła, smary, odczynniki chemiczne, a także łaźnie wodne do przeprowadzania szczegółowych analiz.

http://www.chemo-lab.com.pl/ - 1 Lip 2015

Cleanea - maszyny czyszczące dla przemysłu****

Proponujemy wysokiej klasy maszyny czyszczące dla firm przemysłowych. W ofercie firmy Cleanea znajdą Państwo między innymi szorowarki i zamiatarki, a także profesjonalne odkurzacze oraz myjki ciśnieniowe.

http://www.cleanea.com.pl/ - 27 Wrz 2016

Cleaning Company - odkurzacz przemysłowy****

Dostarczamy nowoczesne urządzenia do czyszczenia powierzchni w różnych gałęziach przemysłu. Proponujemy wysoko sprawne, dostosowane do specyficznych potrzeb różnych branż odkurzacze przemysłowe. Zaopatrzone są w specjalistyczne mechanizmy pochłaniające nieczystości i zabrudzenia w obiektach i na terenach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, budowlanego, elektromaszynowego, mineralnego,chemicznego, papierniczego.

http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/ - 22 Lip 2014