KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > nawozy sztuczne (51)

Agropak*****

Agropak jest zakładem produkującym i konfekcjonującym środki chemiczne. W asortymencie można znależć środki owadobójcze, chwastobójcze, regulatory wzrostu, nawozy serii Koliber, grzybobójcze, preparaty deratyzacyjne itp.

http://www.agropak.com.pl/ - 20 Cze 2001

Agropest****

Firma zajmuje się sprzedażą nasion, sadzonek i krzewów oraz sprzętu ogrodniczego i środków ochrony roślin. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty.

http://www.agropest.pl/ - 16 Kwi 2002

Basf Polska Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy chemicznej, asortyment: tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, petrochemikalia, chemikalia, środki uszlachetniające, farby, pigmenty, dodatki witaminowe.

http://www.basf.com.pl/ - 10 Kwi 2002

BAYER****

Firma Bayer to diagnostyka i farmacja, środki ochrony roślin, produkty dla weterynarii, chemia przemysłowa. Na razie dostępne na stronie są informacje o lekach zarówno dla pacjentów i lekarzy, informacje o diagnostyce oraz aktualności. Są także odnośniki do oddziałów firmy w różnych krajach.

http://www.bayer.com.pl/ - 8 Mar 2000

Biopon****

Na stronie znajdziesz prezenatcje wytwórnii nawozów sztucznych. W witrynie szczegóły oferty.

http://www.biopon.com.pl/ - 15 Kwi 2002

DosChem Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy specjalizującej się w dystrybucji nawozów sztucznych wykorzystywanych do produkcji rolnej. Na stronie charakterystyka firmy, prezentacja produktów i informacje ogólne.

http://www.doschem.pl/ - 15 Kwi 2002

Ekoplon S A****

Na stronie znajdziesz prezentacje producenta nawozów rolniczych i ogrodniczych (Ekolist, Mikrosol, Multivit) IT ) oraz paszy, koncentratów i premiksów. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ekoplon.pl/ - 15 Kwi 2002

Ender Sp. z o.o.****

Na stronie zandziesz prezentację dystrybutora nowej generacji filtrów uzdatniających wodę pitną marki Aqua Star II, z systemem filtracji Tri Vyak, chemii gospodarczej produkowanej, na bazie koncentratów firmy Niemieckiej Dreiturm GmbH, z przeznaczeniem do mycia i polerowania oraz nawozów.

http://www.ender.pl/ - 15 Kwi 2002

Linia Perfekt****

Firma Linia Perfekt zajmuje się dystrybucją nawozów dolistnych na zboża. W jej ofercie znaleźć można również preparaty mikroskładnikowe i biostymulujące, a także rolnicze specyfiki uzupełniające.

http://www.liniaperfekt.pl/ - 21 Paź 2014

Luvena S.A. - nawozy: ekologiczne, mineralne, potasowe****

Strona internetowa producenta ekologicznych nawozów rolniczych. Luvena oferuje środki mineralne, magnezowe, a także NPK - azotowo-fosforowo-potasowe. Wśród nich dostępna jest m.in. seria Lubofoska, sól potasowa pod rzepak, jęczmień jary i pszenicę, a także preparaty pod ziemniaki i kukurydzę.

http://www.nawozyzlubonia.pl/ - 8 Maj 2015