KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > środki czyszczące (209)

Global Prosystem - sprzątanie, utrzymanie czystości, Buzil - Chojna*****

Global Prosystem firma sprzątająca - utrzymanie czystości i sprzęt do sprzątania - Chojna, zachodniopomorskie. Dystrybutor chemii profesjonalnej - Buzil, Strovels.

http://www.globalprosystem.pl/ - 27 Kwi 2007

Niewidzialni*****

Strona sponsorowana przez producenta Domestosu o niewidzialnych mieszkańcach Twojego domu. Na stronie ciekawostki, informacje o higienie i produktach czyszczących.

http://www.niewidzialni.pl/ - 5 Lut 2002

Pollena*****

Strona przedstawiająca oferty środków piorących, myjących, preparatów specjalnego przeznaczenia, mających zastosowanie w gospodarstwach domowych, instytucjach oraz przemyśle.

http://www.pollena.pl/ - 20 Lip 2001

Unilever Polska*****

Witryna internetowa firmy Unilever Polska. Na stronie znajdziecie wiele informacji na temat firmy, możliwości podjęcia w niej pracy oraz unileversity czyli uniwersytetu firmy Unilever.

http://www.unilever.pl/ - 28 Cze 2000

Adako - specjalistyczne preparaty do prania****

Firma oferuje swoim Klientom profesjonalne środki do prania wodnego oraz chemicznego. Adako proponuje m.in. odplamiacze, proszki i płyny do płukania.

http://www.adako.eu/ - 27 Cze 2017

Americol Warszawa - pasta BHP, żel do rąk, profesjonalne środki czystości****

W ofercie posiadamy pasty do mycia rąk, przemysłowe środki czystości - płyny do mycia podłóg, sanitariatów, maszyn i ich części silników, szampony i woski samochodowe, środki do usuwania kamienia, cementu i rdzy

http://www.americol.pl/ - 22 Cze 2005

Aquaro****

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów do basenów w sklepie internetowym Aquaro. Przygotowaliśmy chemię, środki do uzdatniania wody, zadaszenia, sauny, wanny, różnego rodzaju akcesoria wiele więcej.

http://aquaro.pl/ - 20 Kwi 2018

Auto CLEANika - profesjonalne czyszczenie samochodu****

Firma Auto CLEANika zapewnia profesjonalne czyszczenie samochodu. Oferta obejmuje m.in. kompleksowe sprzątanie wnętrza auta, impregnację tapicerki oraz woskowanie.

http://www.autocleanika.pl/ - 19 Lip 2017

BasEko - mycie elewacji****

Witryna firmy BasEko, na której przedstawiono naszą ofertę. Obejmuje ona mycie elewacji oraz dachów, a także czyszczenie kostki brukowej i wykładzin.

http://baseko.com.pl/ - 18 Maj 2017

Bassau - fotometry i inne akcesoria basenowe****

Strona internetowa firmy oferującej chemię basenową oraz akcesoria do sauny i łaźni parowej. Produkty dostępne w asortymencie Bassau to m.in. fotometr, solanka termalna czy produkty do dezynfekcji powierzchni.

http://www.bassau.pl/ - 4 Lip 2017