KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > środki piorące (40)

JELP - od momentu urodzenia*****

JELP - gama hipoalergicznych proszków do prania firmy DANLIND, z przeznaczeniem dla dzieci od momentu urodzenia oraz dla alergików i astmatyków.

http://www.jelp.pl/ - 3 Sie 2005

Unilever Polska*****

Witryna internetowa firmy Unilever Polska. Na stronie znajdziecie wiele informacji na temat firmy, możliwości podjęcia w niej pracy oraz unileversity czyli uniwersytetu firmy Unilever.

http://www.unilever.pl/ - 28 Cze 2000

Adako - specjalistyczne preparaty do prania****

Firma oferuje swoim Klientom profesjonalne środki do prania wodnego oraz chemicznego. Adako proponuje m.in. odplamiacze, proszki i płyny do płukania.

http://www.adako.eu/ - 27 Cze 2017

Cebal Tuba. Łódź****

Firma jest producentem tub polietylenowych praktycznego i łatwego w użyciu opakowania do kosmetyków, wyrobów chemii gospodarczej i niektórych artykułów spożywczych. Na stronach znajduą się informacje na temat działalności i oferty firmy.

http://www.cebal-tuba.com.pl/ - 16 Sty 2006

Gold Drop****

Strona firmowa fabryki chemii gospodarczej, oferującej płyn do mycia szyb Window + Plus, płyn i żel do czyszczenia WC. Ponadto Gold Drop jest producentem płynów do mycia naczyń, szyb, płynów do prania i płukania tkanin, mydeł i płynów do kąpieli, a także środków do czyszczenia podłóg i dywanów. Zawiera wiadomości o firmie i jej produktach, działalności charytatywnej, ochronie środowiska, mapę dystrybutowów i inne.

http://www.golddrop.com.pl/ - 10 Sie 2001

Henkel Polska****

Oficjalna witryna firmy Henkel - producenta kosmetyków i środków czystości. Znajdziesz tu szczegółową ofertę podzieloną według kategorii produktów.

http://www.bac.pl/ - 12 Kwi 2002

JELP****

JELP - gama hipoalergicznych proszków do prania firmy DANLIND, z przeznaczeniem dla dzieci od momentu urodzenia oraz dla alergików i astmatyków. Nowość JELP Soft 2w1 proszek ze środkiem zmiękczającym, nie trzeba już stosować kolorowych płynów do płukania tkanin! JELP Care Club to stała opieka nad Twoim dzieckiem, porady, artykuły, ale i atrakcje, konkursy.

http://www.plamy.pl/ - 24 Sie 2005

Lumarko Piotr Pałasz - hurtownia artykułów gospodarstwa domowego****

Na stronie internetowej sklepdlawas.pl znajdują się w akcesoriach do sprzątania, a także chemia gospodarcza z Niemiec. Asortyment obejmuje m.in. proszki do prania, płyny do płukania i mydła. Oferta dotyczy też desek do prasowania, mioteł, mopów i wielu innych produktów.

http://www.sklepdlawas.pl/ - 2 Paź 2017

Przemysłowe Zakłady Chemii Gospodarczej "Barwa"****

Krakowskie Zakłady Barwa zajmują się produkcją wyrobów chemii gospodarczej i kosmetyków, czyli mydeł toaletowych, powszechnych i w płynie, szamponów, płynów do naczyń, prania, past i emulsji czyszczących. Na stronie znajdziecie ofertę oraz najnowsze wyroby.

http://www.barwa.com.pl/ - 6 Mar 2000

Strona przedstawiająca producenta chemii gospodarczej P.P.H.U. CLOVIN s.c.****

Strona przedstawiająca producenta chemii gospodarczej P.P.H.U. CLOVIN s.c. oraz jej produkty firmowane znakami CLOVIN - produkty przemysłowe (proszki do prania, płyn do naczyń) i CLEVER - produkty detaliczne.

http://www.clovin.com.pl/ - 26 Kwi 2000