KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > wyroby gumowe (158)

Opony, felgi, tuning | sklep internetowy Baloon | Dostawa gratis.*****

OPONY i FELGI sklep internetowy. Opony i felgi renomowanych firm tylko w Baloon. Dostawa gratis. Tuning. Yokohama, Goodyear, Michelin, Pirelli, Continental.

http://www.baloon.pl/ - 26 Lip 2004

Pirelli Polska*****

Strona główna Pirelli Polska- firmy zajmującej się produkcją, dystrybucją ale przede wszystkim rozwijaniem myśli technicznej dotyczącej opon do wszelkiego typu Pojazdów. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.pirelli.com.pl/ - 21 Gru 2001

P.P.H.U. TEST s.c. Częstochowa*****

Firma oferuje uszczelnienia statyczne i dynamiczne dla wszystkich dziedzin przemysłu, wyroby wulkanizowane, płyty gumowe, konstrukcyjne tworzywa sztuczne, kleje przemysłowe i środki zabezpieczające Loctite. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.test.pl/ - 19 Sty 2006

Stomil Olsztyn*****

Serwis firmy Stomil Olsztyn. Na łamach stron znajdują się informacje na temat firmy. Dostępny jest również pełny katalog produkowanych opon. Ponadto można zapoznać się z ogólnymi poradami dotyczącymi doboru i eksploatacji opon. Strony w wersji polskiej i angielskiej.

http://www.stomil-olsztyn.com.pl/ - 14 Lut 2000

ABC Recykling SA****

Witryna internetowa firmy zajmującej się recyklingiem zużytych opon oraz materiałów gumopochodnych. Na stronach informacje o firmie, opis technologii oraz formularz za pomocą którego można dokonać zamówienia granulatu gumowego.

http://www.abcrecykling.com.pl/ - 9 Sty 2002

ARMET PLEXI, POLIWĘGLAN, KURTYNY PCV, TEFLON, TEKSTOLIT, POLIAMID****

Firma ARMET istnieje na rynku od 1982 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo półfabrykaty z tworzyw konstrukcyjnych takie jak płyty, pręty, tuleje, detale. Oferujemy produkty najwyższej jakości, potwierdzonej niezbędnymi certyfikatami. W ofercie: Teflon, Tekstolit, Poliamid, Pleksi, Poliwęglan, Kurtyny paskowe PCV, PTFE, Ertalon, Poliacetal, Boramid, Poliuretan, Lexan, Polietylen, Wyroby gumowe, Bakelit, Rulony PCW

http://armetpolska.pl/ - 24 Wrz 2012

AS-PRO Zakład produkcyjny - artykuły gumowe, produkcja, sprzedaż****

Firma zajmuje się produkcją formowych wyrobów gumowych oraz gumowo-metalowych.

http://www.as-pro.lublin.pl/ - 18 Paź 2004

B S G : kleje poliuretanowe, nawierzchnie sportowe.****

BSG - kleje poliuretanowe, nawierzchnie sportowe, produkty, lista referencyjna, kontakt.

http://www.bsg.pl/ - 29 Lis 2005

BWB technology - podkładki elastomerowe, łożyska mostowe, profile dylatacyjne****

Propozycja przygotowana przez przedsiębiorstwo BWB technology. Firma dostarcza między innymi profile dylatacyjne, taśmy uszczelniające, łożyska mostowe i podkładki elastomerowe.

http://bwbtechnology.pl/ - 23 Lis 2016

Caricotech****

Caricotech oferuje szeroki wybór elastomerów oraz armatury przemysłowej. W asortymencie znajduje się m.in. guma niepalna, guma spożywcza, płyta silikonowa, maty podłogowe i więcej.

http://www.caricotech.pl/ - 25 Sie 2018