KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł chemiczny > znicze, świece (60)

Bella Decor - świece i świeczki ozdobne*****

W naszej ofercie posiadamy unikalne, robione na specjalne życzenie Klienta świece. Wyróżniają się wysoką jakością i oryginalnym wzorem. Wszystkie wykonane są ręcznie. Na stronie galeria produktów.

http://www.belladecor.pl/ - 8 Paź 2003

ALDAN****

LDAN - Producent zniczy, lampionów i wkładów zniczowych, sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.aldan.com.pl/ - 13 Wrz 2004

F.H.U. EVA - hurtownia świeczek i podgrzewaczy****

Strona internetowa hurtowni świec i podgrzewaczy.

http://www.swiecedlagastronomii.pl/ - 1 Lut 2016

Kwiatula - Hurtownia i sklep internetowy ze sztucznymi kwiatami****

Strona firmy prowadzącej sklep internetowy oraz hurtownię sztucznych kwiatów i zniczy. Kwiatula zapewnia szeroki wybór dekoracji.

http://www.kwiatula.pl/ - 24 Kwi 2015

Magma - producent zniczy****

Znicze sprzedają się doskonale przez cały rok, jednak najważniejszy będzie okres jesienny, gdy 1 listopada odwiedzamy groby bliskich. Dla firmy Magma czas przed tym dniem to intensywna praca i przygotowywanie tysięcy różnorakich zniczy. Dla klientów potrzebujących hurtowych ilości firma ma do zaoferowania wiele interesujących propozycji. Przygotowywane znicze charakteryzują się doskonałą jakością i powinny przypaść do gustu nawet tym wymagającym klientom, którym zależy zarówno na niskiej cenie jak i długim okresie palenia się zniczy.

http://www.magma-znicz.pl/ - 14 Maj 2016

Mattra - znicze oraz wkłady****

W ofercie sklepu Mattra znajdują się znicze, a także wkłady "eco" oraz parafinowe. Propozycja obejmuje również zapalarki i inne przydatne akcesoria.

http://mattrasklep.pl/ - 17 Sie 2017

MAX CANDLES****

Firma "MAX CANDLES" zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wyrobów parafinowych i żelowych. Cała gama świec klasycznych, zdobionych, prostych, kręconych, liturgicznych, chrzestnych, ślubnych, ozdobnych, kwiatowych, lampionów dekoracyjnych i wiele, wiele innych.

http://www.max-candles.com/ - 2 Lis 2004

Piękne Znicze Zawadzki - producent zniczy szklanych i ceramicznych****

Ceniony producent zniczy ceramicznych oraz szklanych. W sklepie internetowym firmy zakupicie produkty ciekawe pod względem kształtu i wykonane z wytrzymałych materiałów.

http://zawadzki-znicze.pl/ - 3 Wrz 2015

Polskie Parafiny - Fabryka Parafin NaftoWax****

Na stronie znajdziesz przentacje fabryki w Trzebini, specjalizującej się w produkcji ciekłych i stałych produktów parafinowych. Oferta firmy obejmuje produkcję: parafin RI i RII, mas parafinowych do produkcji świec i wyprasek, mas zniczowych a także mas parafinowych dla przemysłu drzewnego oraz specyfików parafinowych. Fabryka Parafin NaftoWax zapewnia, że jest producentem wysokiej jakości surowców parafinowych.

http://www.naftowax.pl/ - 10 Kwi 2002

Producent zniczy - firma cerfar. Bolesławiec****

Firma zajmująca się produkcją zniczy, lampionów i wkładów wymiennych. Ponadto w jej ofercie znajduje się szeroki asortyment ceramiki Bolesławieckiej i innych art. ozdobnych.

http://www.cerfar.com.pl/ - 13 Gru 2005