KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 533)

A-Z Stolarstwo - Twój Portal Przemysłu Leśnego, Drzewnego i Meblarskiego*****

Stolarstwo.pl - Twój serwis informacyjny B2B branży leśnej, drzewnej i meblarskiej. Ciekawe artykuły, największa baza firm oraz wiele prezentacji produktów.

http://www.stolarstwo.pl/ - 28 Lis 2001

Eko opał - dystrybucja drewna kominkowego i szerokiej gamy opału*****

Działalność firmy Liber od początku jej istnienia związana jest z branżą drzewną. W swojej ofercie posiadamy drewno kominkowe, pellet, eko groszek, brykiet, węgiel. Oferujemy również usługi magazynowania i transportu.

http://www.ekoopal.eu/ - 30 Sie 2010

Ekokom - wierzba energetyczna, sadzonki, plantacje, doradztwo, sprzedaż*****

EKO-KOM posiada 12 letnie doświadczenie i wiedzę w dziedzinie uprawy i metod zastosowania wierzby Salix. Sadzonki produkowane są wyłącznie z własnych plantacji. Firma zakłada plantacje, doradza, sprzedaje. Pomaga również uzyskać środki finannsowe na projekty.

http://www.ekokom.pl/ - 9 Lis 2004

Meble nowoczesne tapicerowane Meble kuchenne szafy pokojowe na zamówienie Emka producent mebli*****

Oferujemy: meble kuchenne w tym meble kuchenne na zamówienie, meble nowoczesne, meble tapicerowane, meble tradycyjne, szafy pokojowe na zamówienie - Emka producent kuchennych mebli nowoczesnych i nie tylko. Zapraszamy

http://www.emkameble.pl/ - 16 Maj 2008

Meble z Kalwarii*****

Wirtualna Wystawa Mebli - Kalwaria 2001. W serwisie można znaleźć mnóstwo informacji na temat producentów mebli z Kalwarii oraz prezentacje mebli w podziale na poszczególne rodzaje.

http://www.meble.kalwaria.pl/ - 28 Lut 2003

Parkiety egzotyczne Exo Line*****

Podłogi z drewna egzotycznego - Exoline.

http://www.exoline.pl/ - 19 Sie 2008

Sklejka szalunkowa i materiały drewnopochodne*****

Firma SMĘTEK jest wiodącym importerem sklejki brzozowej w Polsce. Nasza sklejka może być wykorzystywana w produkcji ozdobnych opakowań i pudełek, w stolarstwie, jak i przemyśle meblowym. Oferowane sklejki spełniają wymagania norm polskich i unijnych, co potwierdzają atesty i certyfikaty. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, oferujemy materiały drewnopochodne różnego rodzaju.

http://www.fhsmetek.pl/ - 21 Lip 2010

Sprężarki powietrza*****

Strona Vervo.pl zaprasza swoich klientów do zajrzenia na ich stronę internetową, na której znajdziecie Państwo najlepszej jakości sprężarki powietrza, produkowane przez renomowane firmy i sprawdzonych producentów.

http://vervo.pl - 7 Lip 2014

Tartaki.com.pl - prawie 2000 taraków z całej Polski*****

Ogólnopolska baza tartaków oraz zakładów przerobu drewna. Bezpatna giełda ofert.

http://www.tartaki.com.pl/ - 11 Paź 2004

Agregaty prądotwórcze, kompresory | RICCA****

Firma RICCA oferuje artykuły do ogrodu takie jak meble ogrodowe, narzędzia, agregaty prądotwórcze, kosiarki i kosy spalinowe, odśnieżarki, grille ogrodowe, kompresory, piły tarczowe, glebogryzarki, łuparki do drewna i parasole ogrodowe. Zapraszamy na stronę sklepu, gdzie można znaleźć pełny asortyment.

http://www.maszynydoogrodu.pl/ - 12 Gru 2012