KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 531)

DELTA - producent śmigieł samolotowych***

Strona polskiego producenta elementów składowych śmigieł samolotowych.

http://www.deltapropeller.net/ - 25 Mar 2004

Depolia-Format.***

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie formatyzowania i okleinowania płyt wiórowych elastofolem. Znajdziesz tu prezentację zakładu oraz jego dane kontaktowe.

http://www.depolia.pl/ - 4 Wrz 2002

Deska tarasowa, modrzew, kompozytowa, deski tarasowe cennik, drewno egzotyczne***

W ofercie sklepu internetowego znajda Państwo deski tarasowe z drewna egzotycznego takiego jak bangkirai oraz merbau. Oferowane są także deski tarasowe z drewna polskiego (modrzew, sosna) oraz rosyjskiego. Klienci znajdą tu duży wybór materiałów i rozmiarów desek tarasowych których cennik będzie pozytywnym zaskoczeniem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony a w przypadku jakichkolwiek pytań nasz dział sprzedaży jest do Państwa dyspozycji.

http://www.deski-tarasowe.com/ - 13 Cze 2012

DIRECT Bierzwnik***

Direct - producent tarcicy, więżby dachowej, płyty klejonej oraz tarcicy suszonej. Na stronie: informacje o firmie oraz oferta.

http://www.direct.cil.pl/ - 12 Cze 2002

Domki ogrodowe***

WSZYSTKO DO TWOJEGO OGRODU. Sauny, domki ogrodowe, altany, doniczki, płoty. Wejdź na naszą stronę www.saunahouse.pl i zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Znajdziesz tam również coś dla twoich małych pociech – domki ogrodowe do zabawy dla dzieci, wieże i huśtawki. Pamiętamy także o twoim samochodzie. Jeśli nie posiadasz jeszcze garażu nasze wyroby mogą być idealne dla ciebie. Produkujemy również najwyższej jakości meble z litego drewna. Zapraszamy Saunahouse.

http://www.saunahouse.pl/ - 6 Maj 2011

Dom-Styl Toruń - artykuły drewniane, drzwi, schody***

Dom-Styl Toruń oferuje artykuły drewniane, listwy, drzwi, schody, zabudowy balkonów

http://www.artykuly-drewniane.pl/ - 21 Maj 2008

Domy Drewniane Bartek***

Strona firmy oferującej dam z bali, stolarkę okienną i drzwiową, schody. Oferta firmy i dane kontaktowe znajdują się na stronie.

http://www.domybartek.pl/ - 23 Wrz 2003

Domy z drewna, ekologiczne, ciepłe i miłe***

Drewniane domy wykonane przez BOZIR. Na stronie prezentacja usług, dane kontaktowe.

http://www.muzyka2003.webpark.pl/ - 26 Mar 2004

Drew-Met -wyroby z drewna***

Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą hurtową wyrobów z drewna: listew przypodłogowych, karniszowych, schodowych, drzwiowych, ozdobnych, kątowników, ramek, desek, parapetów, schodów itp. Strona zawiera informacje o firmie, ofercie oraz cennik.

http://www.drewmet.hg.pl/ - 30 Gru 2002

Drewnopol - zakład produkcji drzewnej***

Drewnopol zajmuje się produkcją wyrobów z drewna litego. Posiada urządzenia do produkowania klejonki meblowej i jej dalszego przerobu oraz własny tartak wyposażony w komory suszarniane. Ponadto oferuje podzespoły do produkcji mebli (kołki meblowe, drążki, szkielety tapicerskie).

http://www.drewnopol.pl/ - 22 Lip 2005