KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 491)

Domy z drewna, ekologiczne, ciepłe i miłe***

Drewniane domy wykonane przez BOZIR. Na stronie prezentacja usług, dane kontaktowe.

http://www.muzyka2003.webpark.pl/ - 26 Mar 2004

Drew-Met -wyroby z drewna***

Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą hurtową wyrobów z drewna: listew przypodłogowych, karniszowych, schodowych, drzwiowych, ozdobnych, kątowników, ramek, desek, parapetów, schodów itp. Strona zawiera informacje o firmie, ofercie oraz cennik.

http://www.drewmet.hg.pl/ - 30 Gru 2002

Drewnopol - zakład produkcji drzewnej***

Drewnopol zajmuje się produkcją wyrobów z drewna litego. Posiada urządzenia do produkowania klejonki meblowej i jej dalszego przerobu oraz własny tartak wyposażony w komory suszarniane. Ponadto oferuje podzespoły do produkcji mebli (kołki meblowe, drążki, szkielety tapicerskie).

http://www.drewnopol.pl/ - 22 Lip 2005

Drew-stol, wyroby z drewna. Chróścin***

Witryna firmy "Drewstol," oferującej szeroki asortyment wyrobów z drewna litego w sprzedaży detalicznej i hurtowej. W ofercie wyroby gotowe oraz na zamówienie.

http://drewstol.strefa.pl/ - 1 Lut 2006

DrewTechnika - centra CNC, szlifierki***

DrewTechnika to specjalista w przemyśle drzewnym. Posiada centra CNC do obróbki drewna, linie do mikrowczepów i maszyny do drewna. Firma oferuje również szlifierki, strugarki i optymalizerki do drewna.

http://www.drewtechnika.pl/ - 15 Paź 2009

Drzwi harmonijkowe drewniane - Zakład Stolarski Bogusław i Jerzy Klaczak***

Zakład Stolarski Bogusław i Jerzy Klaczak produkujący drewniane drzwi harmonijkowe. Oferujemy też specjalne, drewniane nakładki na ościeżnice metalowe i drewniane ościeżnice przystosowane do montażu naszych drzwi harmonijkowych.

http://www.klaczak.com.pl/ - 9 Paź 2007

Drzwi i okna ekskluzywne - drewniane***

Malwina i Adam firma zajmuje się produkcją wysokogatunkowej stolarki budowlanej okien i drzwi. Chwaszczyno k. Gdyni ul. Prusa 1

http://www.drzwiokna.pl/ - 8 Lut 2005

EASTWOOD sp. z o.o. 17-207 Czyże 199/woj. podlaskie, Polska***

Firma produkuje wyroby z drewna i sklejki 95% wyrobów jest exportowana do krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Firma posiada certyfikat FSC SW-COC-922.

http://softas.pl/eastwood/ - 19 Lis 2004

Eko-Dar Ekologiczne Materiały Opałowe. Piwniczna***

Strona producenta wysokiej jakości produktów opałowych - zrębków drzewnych oraz dystrybutora wysokiej klasy, nowoczesnych kotłów grzewczych na biomasę.

http://www.eko-dar.com.pl/ - 20 Gru 2005

Firma "DREW-MAX" S.J. w Uściu Gorlickim.***

Firma zajmuje się produkcją, skupem, sprzedażą, importem-exportem, usługami transportowymi. Przedmiotem działalności są opakowania drewniane oraz tarcica. Produkacja, stacja paliw, dane kontaktowe.

http://drewmaxuscie.w.interia.pl/ - 11 Gru 2003