KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 533)

BPS Sp. z o.o.****

BPS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą atestowanego papieru pakowego (szary i barwiony) dla przemysłu spożywczego. Produkujemy tekturę 2 i 3-warstwową, opakowania. Wykonujemy nadruk z roli na rolę. Bobinowanie.

http://www.tekturabps.com.pl/ - 26 Cze 2000

Cewar Polska - Materiały termoizolacyjne i ogniotrwałe****

Jeżeli poszukują Państwo tworzyw konstrukcyjnych renomowanych producentów, oferta Cewar Polska spełni Wasze potrzeby. Oferowane są między innymi materiały termoizolacyjne i ogniotrwałe.

http://www.cewar.pl/ - 25 Wrz 2018

Company producent palet****

PPUH Company LTD funkcjonuje w sektorze drzewnym, a jej działalność ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb w zakresie opakowań poprzez dostarczanie palet i skrzyń o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, do jak największej liczby odbiorców.

http://www.ppuhcompany.pl/ - 17 Mar 2009

Cyklinowanie parkietów ABC parkietu****

Firma ABC Parkietu oferuje cyklinowanie parkietów na terenie Warszawy i okolic. W zakres naszych usług wchodzą również parkiety i podłogi. Zajmujemy się ich lakierowaniem, olejowaniem, układaniem i polerowaniem,

http://www.cyklinowanie-parkietow.pl/ - 22 Lis 2013

Czechowickie Zakłady Przemysłu Zapałczanego****

Witryna firmy produkującej zapałki. Na stronach znajdują się informacje o firmie, oferta oraz kącik dla kolekcjonerów etykiet zapałczanych.

http://www.matches.com.pl/ - 20 Wrz 2004

DAKOTA - konstrukcje i wnętrza****

Strony firmy zajmujacącej się aranżacją wnętrz w stylu rustykalnym i technicznym a także budową lekkich konstrukcji drewnianych oraz konstrukcji z materiałów drewnopodobnych, szkła, tworzyw sztucznych i metali kolorowych. Wiele projektów i realizacji.

http://www.dakota.com.pl/ - 25 Sie 2001

Divadlo.pl****

Deski i ornamenty, fasady i meble seryjne - wszystko z drewna z recyklingu - to oferta firmy Divadlo, która z branżą stolarską związana jest od 8 lat. Naszą pasją jest drewno, jego pozyskiwanie, obróbka i konserwacja i każda nietypowa forma, którą możemy wykorzystać w projekcie, tworząc unikalne wzory i ponadczasowy charakter. W pracy codziennej wykorzystujemy nowoczesne technologie, a także tradycyjne, sprawdzone, metody. Łączymy w zespole wiedzę stolarską, rzemieślniczą i projektową z artyzmem. Zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

http://divadlo.pl/ - 2 Paź 2017

DOKA POLSKA deskowanie systemy modułowe****

W Zielonce znajduje się centrala firmy Doka, specjalisty z branży deskowania. Już od wielu lat dostarcza ona rozwiązania, jakie zapewniają pełne bezpieczeństwo pracownikom w miejscu budowy. Przedsiębiorstwo oferuje między innymi systemy ścienne i stropowe, przestawne, podporowe jak również systemy zabezpieczeń. Obszar działalności firmy zawiera także wachlarz usług związanych z obsługą szalunków. Zapewnia ona między innymi koordynację lub montaż deskowania, demontaż, utylizację uszkodzonych materiałów szalunkowych oraz projektowanie 3D. Ze szczegółami oferty firmy mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

http://www.doka.com/ - 21 Wrz 2016

Drescher Polska****

Firma Drescher Polska jest przedstawicielem na Polskę firmy Drescher, która w swojej ofercie posiada: papier komputerowy pojedynczy, papier komputerowy samokopiujący, koperty do wydruków poufnych, formularze administracyjne, formularze spersonalizowane, formularze utajnione, papier kserograficzny, papier do drukarek laserowych, papier do drukarek atramentowych, folie do prezentacji wizualnych, etykiety biurowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą handlową firmy oraz historią firmy Drescher.

http://www.drescher.pl/ - 13 Kwi 2000

Drewno budowlane****

W naszej pracy duży nacisk kładziemy na solidne wykonanie naszych produktów. Duże znaczenie ma dla nas precyzja i dbałość o szczegóły. Właśnie dlatego wybierając tartak Roma, mogą Państwo liczyć nie tylko na najwyższej jakości drewno budowlane, ale i na najlepszą obróbkę oraz wyjątkowe produkty końcowe. Czy to boazeria, deski podłogowe, tarasowe, więźba dachowa czy wiata, mogą być Państwo pewni, że nie zawiodą się na naszych usługach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.tartak-roma.pl

http://www.tartak-roma.pl/ - 16 Paź 2013