KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 531)

Drewno egzotyczne, meble, tarasy, parkiety - Kinksy****

Produkujemy i sprzedajemy meble, tarasy, parkiety, podłogi i listwy MDF z drewna egzotycznego sprowadzanego z Panamy. Dzięki temu, że drewno egzotyczne wydobywamy z jezior zaporowych mają one wysoką jakość. Wszystkie meble z drewna egzotycznego wyrabiamy na miejscu w Polsce. Zapraszamy.

http://www.drewnopanama.pl/ - 17 Wrz 2012

Drewno Kominkowe - Drewno kominkowe Nysa, Drewno Nysa****

Drewno kominkowe Nysa. Nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat, jest gwarancją doskonałej jakości drewna, przystępnych cen i profesjonalnej obsługii. W ofercie: drewno kominkowe, drewno do kominka opał, węgiel, tani opał, tanie drewno, sprzedaż drewna, sprzedaż węgla, brykiet z trocin, brykiet, opał workowany, ekogroszek, rozpałka drzewna

http://www.drewnonysa.pl/ - 26 Lis 2013

Drewno kominkowe i opałowe****

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA KOMINKOWEGO I OPAŁOWEGO. DREWNO POCHODZI Z PUSZCZY NADNOTECKIEJ. JEDNAK NIE SKUPILIŚMY SIĘ TYLKO NA HANDLU DREWNEM. SPECJALIZUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ W WYCINCE DRZEW, SZCZEGÓLNIE TYCH NIEBEZPIECZNYCH. OFERUJEMY RÓWNIEŻ TRANSPORT DO 3,5 T. ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OGRODZENIAMI Z SIATKI LEŚNEJ. MIMO TAK KRÓTKIEGO STAŻU DZIAŁALNOŚCI NA RYNKU POZYSKALIŚMY WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

http://www.sprzedaz-drewna.eu/ - 18 Lut 2015

Drewno kominkowe Łódź****

Firma od wielu lat dostarcza drewno kominkowe w Łodzi. Standardowo drewno łupane jest na szczepy 38-45cm, klient ma możliwość wyboru rozmiaru. Rodzaje drewna: grab, akacja, olcha, buk, dąb, klon, brzoza. Przy zamówieniu 4mp transport do 50 km gratis.

http://www.do-kominka.pl/ - 30 Maj 2013

Drewno kominkowe Łódź i województwo łódzkie****

Strona internetowa firmy MODO dostarczająca w regionie łódzkim drewno kominkowe wielu gatunków. W serwisie znajdziecie informacje związane z gatunkami drewna, przechowywaniem oraz uzyskacie informacje jak zamówić drewno z transportem do domu.

http://www.mododrewnokominkowepl/ - 28 Kwi 2017

DREWNO.PL - serwis branży drzewnej****

Serwis branży drzewnej - rynek, firmy, wydarzenia, kadry. Codziennie nowe wiadomości i ogłoszenia, katalog linków. Artykuły, komentarze.

http://drewno.pl/ - 14 Maj 2004

DREW-PAT producent palet drewnianych****

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo Drew Pat z Dąbrowy Górniczej. Od 2000 roku specjalizujemy się w produkcji, obróbce oraz sprzedaży drzewa. Naszą propozycję kierujemy zarówno do innych firm działających w branży drzewnej, firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, jak również do klientów indywidualnych. Posiadamy w sprzedaży drzewo konstrukcyjne suche, które spełnia wszystkie wymagania. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który ułatwia naszą pracę. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

http://www.tartak-drewpat.pl/ - 8 Maj 2014

Drzwi wewnętrzne fornirowane, bezprzylgowe. Drzwi szklane. Ościeżnice drewniane. Listwy ramiarskie.****

DRZWI WEWNĘTRZNE drewniane i szklane Skrzydła - drewniane fornirowane, bezprzylgowe (bezfalcowe) - ramiak wykonany z klejonego drewna iglastego; wypełnienie stanowi płyta otworowa zamknięta dwustronnie płytą HDF - oklejane fornirem naturalnym modyfikowanym, w razie zainteresowania doślemy katalog fornirów - okuwane zawiasami regulowanymi 3D wpuszczanymi firmy Koblenz - wypełnienia szklane w bardzo ciekawych wzorach - w standardzie zamek magnetyczny - wymiary skrzydeł według indywidualnych zamówień klienta Ościeżnice do drzwi wewnętrznych drewnianych i szklanych - wykonane z drewna klejonego co zapewnia im stabilność i niezawodność - regulowane, szerokości według zamówień - opaski wykonane z płyty mdf LISTWY RAMIARSKIE w konkurencyjnych cenach - wykonane z drewna klejonego lub z płyty mdf - oklejane przelotowo fornirem naturalnym, modyfikowanym lub papierem - malowane lakierem

http://www.zpudrewnopol.eu/ - 22 Sty 2009

Ekolasdobiegniew.com****

Przetwórstwo drewna - Eko-Las Dobiegniew zajmuje się produkcją palet jednorazowych oraz specjalistycznych. Obsługujemy klientów wielu branż przemysłowych i realizujemy zróżnicowane zamówienia, m. in. palety mokre i suszone w profesjonalnych komorach do drewna. Jakość naszych produktów oraz profesjonalizm obsługi reguluje certyfikat IPPC/ISPM. Ponadto, posiadamy własne zaplecze transportowe, dzięki czemu działamy szybko, sprawnie i na czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz ofertą prezentowana na stronie. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

http://www.ekolasdobiegniew.com/ - 1 Paź 2017

Envolab****

Strona internetowa producenta i dystrybutora nadtlenku wodoru. Produkt posiada właściwości utleniające, wybielające i bakteriobójcze. Jednocześnie w przeciwieństwie do chlorowych wybielaczy jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Stosowany m.in. w przetwórstwie drewna oraz w chemii basenowej.

http://envolab.pl/ - 19 Kwi 2018