KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 533)

Europalety - saspalety.pl****

Specjalizujemy się w SAS Group w realizowaniu profesjonalnych i kompleksowych usług na rynku produkowania palet drewnianych oraz opakowań drewnianych. W naszej firmie posiadamy rozbudowany, nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam realizować zautomatyzowany, sprawnie realizowany proces produkcyjny. Przekłada się to między innymi na możliwość uzyskania idealnej powtarzalności wyrobów. Zapewniamy produkcję niestandardowych wyrobów.

http://saspalety.pl/ - 7 Lis 2018

HESER - zrębkowanie gałęzi****

Firma wykonuje wycinkę drzew, samosiejek oraz zakrzaczeń. Heser zajmuje się również zrębkowaniem gałęzi wierzb, topoli i brzóz energetycznych, które następnie dostarcza do elektrociepłowni.

http://www.heser.pl/ - 24 Cze 2017

Instytut Technologii Drewna w Poznaniu****

Dane ogólne o Instytucie, działalności naukowo-badawczej, informacyjnej, wydawniczej, badaniach i certyfikacji, normalizacji, konferencjach, seminariach i bazach danych.

http://www.itd.poznan.pl/ - 3 Lip 2000

Interpart - strugarki, okleiniarki i inne maszyny do drewna****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Interpart. Dostarczamy wydajne, nowoczesne maszyny do drewna - strugarki, okleiniarki, rębaki, piły. Polecamy strugarki czterostronne.

http://www.inter-part.eu/ - 12 Wrz 2016

Kij drewniany****

Firma " DREW-KIJ" wytwarza swoje trzonki od 10 lat. Przez 10 lat naszego przedsięwsięcia zdobyliśmy ogromne doświadczenie-pasję w produkcji kija drewnianego. Kije, które produkujemy są zawsze najwyższej jakości. Swoje wyroby produkujemy na nowoczesnych kijarkach dwugłowicowych, dzięki czemu otrzymujemy wysoką jakość produktu w niskiej cenie. W końcowej fazie produkcji wszystkie kije są dodatkowo szlifowane.

http://drewkij.com/ - 13 Maj 2017

Kije trzonki drewniane****

Istniejemy na rynku Polskim od 2005 roku. Od 2010 roku istniejemy również na rynku Słowackim , Czeskim i na Litwie. Przez 7 lat pracy zdobyliśmy duże doświadczenie-wprawę, tudzież pasję, w produkcji trzonków drewnianych. Dzięki czemu nasze wyroby są zawsze jak optymalnej jakości. Zdobyliśmy uznanie w kraju jak i po zagranicami kraju.

http://www.drew-kij.pl/ - 13 Maj 2017

Kuraś - sklep z meblami z litego drewna****

Firma Kuraś oferuje szeroką gamę mebli z litego drewna - dębu lub olchy. W sprzedaży również fronty.

http://www.sklepmeblekuras.pl/ - 21 Gru 2016

LUMAG Germany - łuparki do drewna, piły wahadłowe, traki taśmowe****

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego sprzętu, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem LUMAG Germany. Oferujemy naszym Klientom traki taśmowe, łuparki do drewna, piły wahadłowe i wiele więcej.

http://www.lumag-maszyny.pl/ - 23 Maj 2018

Maszyny szkółkarskie, doniczkarki, siewniki - Ant-Polska****

Przedsiębiorstwo Ant-Polska projektuje i wykonuje nowoczesne maszyny szkółkarskie. W naszej ofercie znajdują się między innymi zaawansowane technologicznie doniczkarki, siewniki, rozdzielacze, podajniki oraz akcesoria. Nasze urządzenia zdecydowanie usprawniają pracę, zapewniając komfort operatorom.

http://www.siewniki.pl/ - 28 Sty 2014

Meblew Tarnowie.****

Nasza oferta obejmuje: produkcje mebli według indywidualnych projektów, produkcje i montaż mebli kuchennych, w tym kuchni o nowoczesnej stylistyce jak i kuchni klasycznych, produkcję mebli biurowych dostosowanych do indywidualnych zapotrzebowań, oraz szafy wnękowe i sypialnie. Działamy na terenie Małopolski, a szczególnie Tarnowa, Bochni, Brzeska oraz Krakowa. Zakład stolarski zlokalizowany jest w Tuchowie przy ulicy Mickiewicza 53.

http://www.meblekar.pl/ - 16 Lis 2009