KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 528)

Instytut Technologii Drewna w Poznaniu****

Dane ogólne o Instytucie, działalności naukowo-badawczej, informacyjnej, wydawniczej, badaniach i certyfikacji, normalizacji, konferencjach, seminariach i bazach danych.

http://www.itd.poznan.pl/ - 3 Lip 2000

Interpart - strugarki, okleiniarki i inne maszyny do drewna****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Interpart. Dostarczamy wydajne, nowoczesne maszyny do drewna - strugarki, okleiniarki, rębaki, piły. Polecamy strugarki czterostronne.

http://www.inter-part.eu/ - 12 Wrz 2016

Kij drewniany****

Firma " DREW-KIJ" wytwarza swoje trzonki od 10 lat. Przez 10 lat naszego przedsięwsięcia zdobyliśmy ogromne doświadczenie-pasję w produkcji kija drewnianego. Kije, które produkujemy są zawsze najwyższej jakości. Swoje wyroby produkujemy na nowoczesnych kijarkach dwugłowicowych, dzięki czemu otrzymujemy wysoką jakość produktu w niskiej cenie. W końcowej fazie produkcji wszystkie kije są dodatkowo szlifowane.

http://drewkij.com/ - 13 Maj 2017

Kije trzonki drewniane****

Istniejemy na rynku Polskim od 2005 roku. Od 2010 roku istniejemy również na rynku Słowackim , Czeskim i na Litwie. Przez 7 lat pracy zdobyliśmy duże doświadczenie-wprawę, tudzież pasję, w produkcji trzonków drewnianych. Dzięki czemu nasze wyroby są zawsze jak optymalnej jakości. Zdobyliśmy uznanie w kraju jak i po zagranicami kraju.

http://www.drew-kij.pl/ - 13 Maj 2017

Kuraś - sklep z meblami z litego drewna****

Firma Kuraś oferuje szeroką gamę mebli z litego drewna - dębu lub olchy. W sprzedaży również fronty.

http://www.sklepmeblekuras.pl/ - 21 Gru 2016

LUMAG Germany - łuparki do drewna, piły wahadłowe, traki taśmowe****

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego sprzętu, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem LUMAG Germany. Oferujemy naszym Klientom traki taśmowe, łuparki do drewna, piły wahadłowe i wiele więcej.

http://www.lumag-maszyny.pl/ - 23 Maj 2018

Maszyny szkółkarskie, doniczkarki, siewniki - Ant-Polska****

Przedsiębiorstwo Ant-Polska projektuje i wykonuje nowoczesne maszyny szkółkarskie. W naszej ofercie znajdują się między innymi zaawansowane technologicznie doniczkarki, siewniki, rozdzielacze, podajniki oraz akcesoria. Nasze urządzenia zdecydowanie usprawniają pracę, zapewniając komfort operatorom.

http://www.siewniki.pl/ - 28 Sty 2014

Meblew Tarnowie.****

Nasza oferta obejmuje: produkcje mebli według indywidualnych projektów, produkcje i montaż mebli kuchennych, w tym kuchni o nowoczesnej stylistyce jak i kuchni klasycznych, produkcję mebli biurowych dostosowanych do indywidualnych zapotrzebowań, oraz szafy wnękowe i sypialnie. Działamy na terenie Małopolski, a szczególnie Tarnowa, Bochni, Brzeska oraz Krakowa. Zakład stolarski zlokalizowany jest w Tuchowie przy ulicy Mickiewicza 53.

http://www.meblekar.pl/ - 16 Lis 2009

MGJ sp. z o.o. - Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego****

MGJ sp. z o.o. - Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego. Na stronie znajdziecie ofertę, informacje o sieci dystrybucji i magazynie.

http://www.mgj.pl/ - 10 Wrz 2002

Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu****

Nadleśnictwo Krasiczyn: strona leśna - zawiera informacje o Nadleśnictwie, Lasach Państowych, aktualności z życia firmy, sposoby kontaktu, SILP, turystyka.

http://www.lasy-krasiczyn.com.pl/ - 16 Lut 2005