KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 528)

Narzędzia dla przemysłu drzewnego****

Firma zajmuje się zaopatrzeniem dużych i małych producentów mebli, parkietów oraz stolarki budowlanej w niezbędne do produkcji narzędzia. Klientom zapewnia doradztwo techniczne w zakresie doboru narzędzi dostosowanych do profilu i wymagań.

http://metalworld.pl/ - 27 Kwi 2004

Narzędzia leśne, wyposażenie tartaków, traki Wood-Mizer****

Tartaki.pl to sklep internetowy branży tartacznej i leśnej. Sprzedajemy takie narzędzia jak: średnicomierz i klupa do drewna, farba do znakowania drewna i drzew, narzędzia leśne i ogrodowe Krumpholz, książka kubiczna, wilgotnościomierz do drewna Tanel.

http://tartaki.pl/ - 3 Sty 2017

Nogi do mebli****

Nogi do mebli drewniane oraz inne elementy z drewna. Produkcja masowa kierowana nie tylko na rynek Polski, ale również całej Unii Europejskiej. Produkujemy najwyższej jakości drewniane nogi meblowe z drewna bukowego, brzozowego i innych najczęściej wykorzystywanych do produkcji mebli. Wykonujemy nogi toczone, frezowane i inne, specjalizujemy się w wielkoseryjnej produkcji. Zapraszamy do współpracy fabryki mebli.

http://www.conmarc.pl/ - 12 Lut 2013

Nowoczesne domy drewniane, domy szkieletowe - Prestige House****

Oferujemy nowoczesne domy drewniane w technologi szkieletowej, modułowej oraz z bali i płazów. Marzysz o własnym domku letniskowym nad jeziorem? O klimatycznym domu w górach? Czy też o nowoczesnym, atrakcyjnym, przyciągającym domu całorocznym? Postaw na budownictwo drewniane z Prestige House.

http://www.prestige-house.pl/ - 29 Mar 2018

Okiennice drewniane****

Oferujemy okiennice wewnętrzne z drewna teakowego, cedrowego oraz lipowego. Okiennice drewniane inaczej shutters produkujemy od 18 lat. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

http://www.shutters.net.pl/ - 23 Gru 2015

opakowania tekturowe****

Witryna producenta opakowań tekturowych prowadzącego także sprzedaż hurtową tektury falistej. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferta i cennik.

http://www.tekmar.com.pl/ - 19 Kwi 2000

PALDREW konstrukcje dachowe****

Już od 2005 roku tartak Paldrew w Charcicach wyposaża swoich Klientów w drewno. W ciągu wielu lat swojej aktywności firmie udało się zaskarbić przychylność rzeszy zadowolonych Klientów z okolic wielkopolski i województwa lubuskiego. Przerób drewna w naszym tartaku odbywa się przy wykorzystaniu wysokiej klasy solidnych i bardzo dokładnych maszyn, dzięki czemu wykonywane towary budowlane cechują się niezwykłą solidnością oraz jakością. Nasza oferta obejmuje między innymi więźby dachowe, fryzy, a także drewno konstrukcyjne, łaty, kantówki i deski impregnowane oraz surowe. Zajmujemy się również sprzedażą wysokokalorycznego drewna opałowego. Satysfakcja Klientów oraz zdobycie ich uznania jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego do każdego zlecenia przystępujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.tartakszamotuly.pl/ - 13 Sie 2013

Palety Poznań****

Producent palet Tommar, oferuje szeroki asortyment palet w najlepszych cenach. Dowóz na terenie całego kraju, możliwość negocjacji cen.

http://www.tommarsc.pl/ - 29 Sty 2013

Palety przemysłowe,jednorazowe,nietypowe P.P.U.H. TRANS-LECH****

Firma P.P.U.H. TRANS-LECH Producent palet drewnianych oferuje palety przemysłowe, palety jednorazowe, a także palety nietypowe oraz palety pod zamówienie Klienta. Produkcja opakowań drewnianych.

http://www.trans-lech.com.pl/ - 20 Cze 2011

PALETY wynajem palet****

Posiadająca siedzibę w Grabinie w województwie opolskim firma Palety Krzysztof Krzemiński gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Klientom indywidualnym oraz biznesowym proponujemy sprzedaż, skup oraz regenerację palet. W naszej ofercie znajdą Państwo palety drewniane, jednorazowe, europalety, skrzyniopalety a także opakowania drewniane, kosze metalowe czy produkty nietypowe. W przypadku skupu zapewniamy indywidualną wycenę a także przyjęcie towaru niezależnie od stanu. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę.

http://paletyopolskie.pl/ - 19 Lip 2017