KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 497)

Nogi do mebli****

Nogi do mebli drewniane oraz inne elementy z drewna. Produkcja masowa kierowana nie tylko na rynek Polski, ale również całej Unii Europejskiej. Produkujemy najwyższej jakości drewniane nogi meblowe z drewna bukowego, brzozowego i innych najczęściej wykorzystywanych do produkcji mebli. Wykonujemy nogi toczone, frezowane i inne, specjalizujemy się w wielkoseryjnej produkcji. Zapraszamy do współpracy fabryki mebli.

http://www.conmarc.pl/ - 12 Lut 2013

Okiennice drewniane****

Oferujemy okiennice wewnętrzne z drewna teakowego, cedrowego oraz lipowego. Okiennice drewniane inaczej shutters produkujemy od 18 lat. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

http://www.shutters.net.pl/ - 23 Gru 2015

opakowania tekturowe****

Witryna producenta opakowań tekturowych prowadzącego także sprzedaż hurtową tektury falistej. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferta i cennik.

http://www.tekmar.com.pl/ - 19 Kwi 2000

PALDREW konstrukcje dachowe****

Już od 2005 roku tartak Paldrew w Charcicach wyposaża swoich Klientów w drewno. W ciągu wielu lat swojej aktywności firmie udało się zaskarbić przychylność rzeszy zadowolonych Klientów z okolic wielkopolski i województwa lubuskiego. Przerób drewna w naszym tartaku odbywa się przy wykorzystaniu wysokiej klasy solidnych i bardzo dokładnych maszyn, dzięki czemu wykonywane towary budowlane cechują się niezwykłą solidnością oraz jakością. Nasza oferta obejmuje między innymi więźby dachowe, fryzy, a także drewno konstrukcyjne, łaty, kantówki i deski impregnowane oraz surowe. Zajmujemy się również sprzedażą wysokokalorycznego drewna opałowego. Satysfakcja Klientów oraz zdobycie ich uznania jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego do każdego zlecenia przystępujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.tartakszamotuly.pl/ - 13 Sie 2013

Palety Poznań****

Producent palet Tommar, oferuje szeroki asortyment palet w najlepszych cenach. Dowóz na terenie całego kraju, możliwość negocjacji cen.

http://www.tommarsc.pl/ - 29 Sty 2013

Palety przemysłowe,jednorazowe,nietypowe P.P.U.H. TRANS-LECH****

Firma P.P.U.H. TRANS-LECH Producent palet drewnianych oferuje palety przemysłowe, palety jednorazowe, a także palety nietypowe oraz palety pod zamówienie Klienta. Produkcja opakowań drewnianych.

http://www.trans-lech.com.pl/ - 20 Cze 2011

PALETY wynajem palet****

Posiadająca siedzibę w Grabinie w województwie opolskim firma Palety Krzysztof Krzemiński gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Klientom indywidualnym oraz biznesowym proponujemy sprzedaż, skup oraz regenerację palet. W naszej ofercie znajdą Państwo palety drewniane, jednorazowe, europalety, skrzyniopalety a także opakowania drewniane, kosze metalowe czy produkty nietypowe. W przypadku skupu zapewniamy indywidualną wycenę a także przyjęcie towaru niezależnie od stanu. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę.

http://paletyopolskie.pl/ - 19 Lip 2017

Paletygdynia.pl****

Szeroki wybór palet, a poza tym wiedzę na ten temat oferuje firma Skup Palet Mirosław Zakrzewski z Gdyni. Od 2005 r. specjalizujemy się w skupie i sprzedaży europalet (nowych i używanych), palet, nadstawek i pokryw. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które spełniają europejskie normy. Świadczymy fachowe doradztwo, dzięki której mogą Państwo kupić produkt przystosowany do swoich potrzeb, tak aby służył jak najdłużej. Podchodząc profesjonalnie do wykonywanych usług, zapewniamy dodatkowo dostawę zakupionych palet pod wskazany adres, a nasze auta posiadają ładowność do 200 palet. Zapraszamy!

http://www.paletygdynia.pl/ - 28 Wrz 2017

Parkieciarstwo Marek Drewniak****

Firma Marek Drewniak w Poznaniu oferuje usługi najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się usługi z zakresu parkieciarstwa, jak: układanie parkietu, układanie paneli i mozaiki oraz cyklinowanie podłóg.

http://www.parkieciarstwodrewniak.pl/ - 27 Mar 2013

Parkiet Design - wszystko o parkietach****

Strona firmy Parkiet Design na której można znaleźć katalog drewna na parkiety. Ponadto opis stosowanych technologii, maszyn, realizacji i kontakt.

http://www.parkiet.pl/ - 12 Wrz 2001