KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 512)

Parkieciarstwo Marek Drewniak****

Firma Marek Drewniak w Poznaniu oferuje usługi najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się usługi z zakresu parkieciarstwa, jak: układanie parkietu, układanie paneli i mozaiki oraz cyklinowanie podłóg.

http://www.parkieciarstwodrewniak.pl/ - 27 Mar 2013

Parkiet Design - wszystko o parkietach****

Strona firmy Parkiet Design na której można znaleźć katalog drewna na parkiety. Ponadto opis stosowanych technologii, maszyn, realizacji i kontakt.

http://www.parkiet.pl/ - 12 Wrz 2001

Place zabaw dla dzieci - Tomex****

Firma Tomex oferuje drewniane place zabaw dla dzieci oraz profesjonalne ścieżki zdrowia. Firma oferuje profesjonalne usługi takie jak projektowanie oraz realizacja projektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.tomex.net.pl/ - 17 Kwi 2009

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego****

Izba powstała w 1994 roku, utworzona przez grupę firm działających w obrębie przemysłu tartacznego. Dziś zrzesza 140 członków, z których większość to zakłady i przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i przerobem tarcicy. Witryna zawiera informacje o działalności Izby.

http://www.pol-wood-chamber.drewno.pl/ - 4 Paź 2001

PORTA : Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, drewniane, metalowe, antywłamaniowe****

Firma Porta zajmuje się sprzedażą drzwi antywłamaniowych, wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanych z aluminium, metalu lub drewna.

http://www.porta.com.pl/ - 20 Gru 2013

Producent drewnianych palet jednorazowych i przemysłowych - KOSPAL****

Firma Kospal to uznany i doświadczony producent drewnianych palet jednorazowych i przemysłowych. Do ich produkcji wykorzystujemy solidne materiały, tworząc wyroby wyjątkowo stabilne i funkcjonalne. Propozycja idealna dla magazynów, hal, zakładów produkcyjnych i warsztatów.

http://www.kospal.pl/ - 20 Sty 2015

Producent rolet, okna drewniane, bramy garażowe, parapety, drzwi EKO OKNA-drewniana stolarka.****

Firma EKO OKNA dostarcza nowoczesne rozwiązana, poleca okna drewniane, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne Poznań; renowacja okien drewnianych. Na stronie internetowej oferuje parapety, moskitiery, a także napędy do bram garażowych, napędy do rolet oraz montaż okien i demontaż okień.

http://www.eko-okna.com.pl/ - 28 Lip 2008

Produkcja oklein naturalnych****

Okleina.eu to strona firmy tartak elektryczny. Na przełomie wieku, tartak poszerzył swoją ofertą o produkcję forniru, okleiny, obłogów oraz łuszczki drewnianej. W ofercie tartaku znajduje się okleina naturalna z dębu, jesionu, brzozy, sosny, olchy, buku. Fornir produkowany jest poprzez skrawanie płaskie i obwodowe. W zależności od potrzeb grubość forniru wynosi od 0,6 mm do 4 mm.

http://okleina.eu/ - 24 Mar 2016

Saltus - Grill i palenisko ogrodowe****

Strona internetowa firmy Saltus, oferującej wysokiej jakości drewno, akcesoria kominkowe, zrębki wędzarnicze i pellet. Polecamy również funkcjonalne grille i paleniska ogrodowe.

http://www.saltus.com.pl/ - 7 Cze 2016

SANTI | Palety - Producent palet i produkcja palet****

SANTI Dorota Kaleta | Producent palet to firma produkcyjna mieszcząca się w Lututowie - gminie wiejskiej położonej w granicach województwa Łódzkiego. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości platform transportowych w postaci palet drewnianych i blatów. Profil produkcji ukierunkowany jest na palety drewniane jednorazowe oraz przemysłowe o wymiarach 1200x800 mm | 1200x1000 mm | 800x600 mm. Pozwala to nam na zaspokajanie potrzeb większości naszych klientów na elementy transportowe. Ponadto realizujemy zamówienia indywidualne - wspólnie z nami dokonują Państwo konsultacji i wyceny palet nietypowych. Jesteśmy liderem w branży - produkcja odbywa się na nowoczesnej linii do montażu palet. Nasze wyroby są używane przez największych graczy na rynku produkcyjnym oraz TSL. Wybierz dział kontakt i zadzwoń - transport na zasadach Just In Time! Zapraszamy do współpracy, SANTI | Producent palet

http://www.santi-palety.pl/ - 21 Lip 2015