KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 528)

Paletygdynia.pl****

Szeroki wybór palet, a poza tym wiedzę na ten temat oferuje firma Skup Palet Mirosław Zakrzewski z Gdyni. Od 2005 r. specjalizujemy się w skupie i sprzedaży europalet (nowych i używanych), palet, nadstawek i pokryw. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które spełniają europejskie normy. Świadczymy fachowe doradztwo, dzięki której mogą Państwo kupić produkt przystosowany do swoich potrzeb, tak aby służył jak najdłużej. Podchodząc profesjonalnie do wykonywanych usług, zapewniamy dodatkowo dostawę zakupionych palet pod wskazany adres, a nasze auta posiadają ładowność do 200 palet. Zapraszamy!

http://www.paletygdynia.pl/ - 28 Wrz 2017

Parkieciarstwo Marek Drewniak****

Firma Marek Drewniak w Poznaniu oferuje usługi najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się usługi z zakresu parkieciarstwa, jak: układanie parkietu, układanie paneli i mozaiki oraz cyklinowanie podłóg.

http://www.parkieciarstwodrewniak.pl/ - 27 Mar 2013

Parkiet Design - wszystko o parkietach****

Strona firmy Parkiet Design na której można znaleźć katalog drewna na parkiety. Ponadto opis stosowanych technologii, maszyn, realizacji i kontakt.

http://www.parkiet.pl/ - 12 Wrz 2001

Piła Do Paneli - Etalon****

Etalon to istniejący od ponad dwudziestu lat zespół projektujący i produkujący maszyny do obróbki drewna. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć: - piły pionowe - piły panelowe, highline CNC - akcesoria pomocnicze - wyposażenie dodatkowe Za wyborem naszego zespołu przemawiają korzystne dla każdego ceny, fachowe doradztwo, 7 lat gwarancji na liniowe elementy nośne i ponad 20 lat doświadczenia.

http://www.etalon.com.pl/ - 2 Cze 2018

Place zabaw dla dzieci - Tomex****

Firma Tomex oferuje drewniane place zabaw dla dzieci oraz profesjonalne ścieżki zdrowia. Firma oferuje profesjonalne usługi takie jak projektowanie oraz realizacja projektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.tomex.net.pl/ - 17 Kwi 2009

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego****

Izba powstała w 1994 roku, utworzona przez grupę firm działających w obrębie przemysłu tartacznego. Dziś zrzesza 140 członków, z których większość to zakłady i przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i przerobem tarcicy. Witryna zawiera informacje o działalności Izby.

http://www.pol-wood-chamber.drewno.pl/ - 4 Paź 2001

PORTA : Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, drewniane, metalowe, antywłamaniowe****

Firma Porta zajmuje się sprzedażą drzwi antywłamaniowych, wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanych z aluminium, metalu lub drewna.

http://www.porta.com.pl/ - 20 Gru 2013

Producent drewnianych palet jednorazowych i przemysłowych - KOSPAL****

Firma Kospal to uznany i doświadczony producent drewnianych palet jednorazowych i przemysłowych. Do ich produkcji wykorzystujemy solidne materiały, tworząc wyroby wyjątkowo stabilne i funkcjonalne. Propozycja idealna dla magazynów, hal, zakładów produkcyjnych i warsztatów.

http://www.kospal.pl/ - 20 Sty 2015

Producent patyczków drewnianych do szaszłyków i lodów Zdzisław Fyda****

Specjalizujemy się w naszej firmie w produkowaniu oraz dystrybuowaniu wysokiej jakości patyczków. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić odpowiedniej jakości patyczki, które są realizowane z odpowiednio wyselekcjonowanego surowca. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment patyczków dostępny na patyczki-ns.pl to między innymi okrągłe mieszadełka, płaskie mieszadełka do napoi, patyczki do lizaków, patyczki do koreczków.

http://patyczki-ns.pl/ - 23 Cze 2018

Producent rolet, okna drewniane, bramy garażowe, parapety, drzwi EKO OKNA-drewniana stolarka.****

Firma EKO OKNA dostarcza nowoczesne rozwiązana, poleca okna drewniane, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne Poznań; renowacja okien drewnianych. Na stronie internetowej oferuje parapety, moskitiery, a także napędy do bram garażowych, napędy do rolet oraz montaż okien i demontaż okień.

http://www.eko-okna.com.pl/ - 28 Lip 2008