KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 549)

PORTA : Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, drewniane, metalowe, antywłamaniowe****

Firma Porta zajmuje się sprzedażą drzwi antywłamaniowych, wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanych z aluminium, metalu lub drewna.

http://www.porta.com.pl/ - 20 Gru 2013

PPUH IGLAKI****

Na naszej stronie internetowej można znaleźć iglaki, które sprawdzą się na terenie przydomowym, jak i w przestrzeni publicznej. Nasza firma poleca nie tylko tuje, ale również dopasowane do nich nawozy o precyzyjnie dobranej formule.

http://iglaki-wolsztyn.pl/ - 4 Sty 2019

Producent drewnianych palet jednorazowych i przemysłowych - KOSPAL****

Firma Kospal to uznany i doświadczony producent drewnianych palet jednorazowych i przemysłowych. Do ich produkcji wykorzystujemy solidne materiały, tworząc wyroby wyjątkowo stabilne i funkcjonalne. Propozycja idealna dla magazynów, hal, zakładów produkcyjnych i warsztatów.

http://www.kospal.pl/ - 20 Sty 2015

Producent patyczków drewnianych do szaszłyków i lodów Zdzisław Fyda****

Specjalizujemy się w naszej firmie w produkowaniu oraz dystrybuowaniu wysokiej jakości patyczków. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić odpowiedniej jakości patyczki, które są realizowane z odpowiednio wyselekcjonowanego surowca. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment patyczków dostępny na patyczki-ns.pl to między innymi okrągłe mieszadełka, płaskie mieszadełka do napoi, patyczki do lizaków, patyczki do koreczków.

http://patyczki-ns.pl/ - 23 Cze 2018

Producent rolet, okna drewniane, bramy garażowe, parapety, drzwi EKO OKNA-drewniana stolarka.****

Firma EKO OKNA dostarcza nowoczesne rozwiązana, poleca okna drewniane, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne Poznań; renowacja okien drewnianych. Na stronie internetowej oferuje parapety, moskitiery, a także napędy do bram garażowych, napędy do rolet oraz montaż okien i demontaż okień.

http://www.eko-okna.com.pl/ - 28 Lip 2008

Produkcja oklein naturalnych****

Okleina.eu to strona firmy tartak elektryczny. Na przełomie wieku, tartak poszerzył swoją ofertą o produkcję forniru, okleiny, obłogów oraz łuszczki drewnianej. W ofercie tartaku znajduje się okleina naturalna z dębu, jesionu, brzozy, sosny, olchy, buku. Fornir produkowany jest poprzez skrawanie płaskie i obwodowe. W zależności od potrzeb grubość forniru wynosi od 0,6 mm do 4 mm.

http://okleina.eu/ - 24 Mar 2016

Saltus - Grill i palenisko ogrodowe****

Strona internetowa firmy Saltus, oferującej wysokiej jakości drewno, akcesoria kominkowe, zrębki wędzarnicze i pellet. Polecamy również funkcjonalne grille i paleniska ogrodowe.

http://www.saltus.com.pl/ - 7 Cze 2016

SANTI | Palety - Producent palet i produkcja palet****

SANTI Dorota Kaleta | Producent palet to firma produkcyjna mieszcząca się w Lututowie - gminie wiejskiej położonej w granicach województwa Łódzkiego. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości platform transportowych w postaci palet drewnianych i blatów. Profil produkcji ukierunkowany jest na palety drewniane jednorazowe oraz przemysłowe o wymiarach 1200x800 mm | 1200x1000 mm | 800x600 mm. Pozwala to nam na zaspokajanie potrzeb większości naszych klientów na elementy transportowe. Ponadto realizujemy zamówienia indywidualne - wspólnie z nami dokonują Państwo konsultacji i wyceny palet nietypowych. Jesteśmy liderem w branży - produkcja odbywa się na nowoczesnej linii do montażu palet. Nasze wyroby są używane przez największych graczy na rynku produkcyjnym oraz TSL. Wybierz dział kontakt i zadzwoń - transport na zasadach Just In Time! Zapraszamy do współpracy, SANTI | Producent palet

http://www.santi-palety.pl/ - 21 Lip 2015

Scalaplastics.pl****

Scala Plastics Poland Sp. z o. o. w Kostrzynie Wielkopolskim to dystrybutor światowych producentów z branży budowlanej i artykułów tj. systemy rynnowe, gonty bitumiczne, płyty z poliwęglanu, PVC i włóknocementowe, wełna mineralna oraz produkty dachowe. W sprzedaży dysponuje produkty najlepszych marek tj. Owens Corning, SVK, Palram czy Stora Drain. Prowadzimy sprzedaż hurtową w ramach hurtowni budowlanych, składów PSB, sieci marketów budowlanych DiY oraz firm wykonawczych. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w Polsce, używając z formularza kontaktowego lub mailowo.

http://scalaplastics.pl/ - 28 Wrz 2017

Schody drewniane****

Jest to nowa stale rozwijająca sie firma na rynku krajowym. Naszym celem jest tworzenie schodów spełniających indywidualne oczekiwania każdego klienta. Państwo nadajecie każdemu projektowi jedyny i niepowtarzalny styl, napełniając go swymi inspiracjami a to powoduje, że każde schody stają się nie tylko zwykłym wyrobem a meblem który idealnie komponuje się z wnętrzem, podkreślając jego piękno.

http://www.schodyprudlik.pl/ - 22 Cze 2010