KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 531)

STOLDREW Sp. z o.o. – elementy z drewna, stelaże meblowe****

STOLDREW Sp. z o.o. – producent elementów z drewna. Firma dostarcza trwałe stelaże mebli tapicerowanych i elementy konstrukcyjne materacy.

http://www.stol-drew.pl/ - 11 Maj 2013

STOMASZ Zakład Usług Stolarskich****

Firma jest polskim producentem wysokiej klasy wyrobów z drewna. Jej tradycje sięgają 1984r, kiedy to zaczęliśmy swoją działalność. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, ofertę, galerię...

http://www.domyzbali.com.pl/ - 25 Lut 2004

Ściółka dla koni, trociny, wióry, brykiet, pellet - Stefanidis****

Nasza firma prowadzi sklep z asortymentem dla zwierząt, jak np. trociny, wióry czy ściółka dla koni. Oferujemy także inne wyroby, jak ekologiczne materiały do kominków, między innymi brykiet w kostce czy pellet grzewczy. Zapraszamy!

http://www.stefanidis.pl/ - 20 Lis 2012

Tarcica, skład i sprzedaż drewna - Peplinski & Banaszewski****

Firma Peplinski & Banaszewski to profesjonalny skład drewna. Prowadzimy sprzedaż drewna, wysokogatunkowej tarcicy oraz forniru. W naszej ofercie znajdują się gatunki egzotyczne, europejskie, jak i rodzime.

http://www.tarcice.com/ - 26 Cze 2013

Tartak Białystok - Consultor Drewno****

Przedsiębiorstwo Consultor to ponad 30 letnie doświadczenie. Zadaniem firmy jest dostawa na polski i europejski rynek tarcicy przemysłowej. Dzięki tak dużemu doświadczeniu oprowadziliśmy do perfekcji sposoby obróbki drewna. Na dzień obecny propozycja firmy opiewa o trzy rodzaje drewna: tarcica świerkowa, sosnowa, dębowa. Tak długi pobyt na rynku usług tartacznych upewnił nas w przekonaniu, że prawie każdy klient oczekuje czegoś innego, jak najbardziej zbliżonego do profilu jego działalności, a My to mu zapewniamy. Tarcica przemysłowa leży w kręgu Twoich zainteresowań, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci dostęp do najlepszej na rynku.

http://consultor-drewno.pl/ - 3 Lut 2017

Tartak Drew-Rem - sztachety, tarcica i deski podłogowe****

Drew-Rem to tartak oferujący takie produkty jak deska podłogowa i tarasowa, tarcica czy sztachety. Asortyment obejmuje również podkłady kolejowe, sztachety olchowe, podłogę dębową oraz tarcicę jesionową. Tartak zapewnia konkurencyjne ceny i wysoką jakość oferowanych produktów.

http://www.drew-rem.pl/ - 27 Mar 2013

Umiński Mrągowo - Cyklinowanie podłóg, układanie parkietu i desek****

Firma FPHU Umiński wykonuje cyklinowanie podłóg drewnianych, układanie parkietów dębowych i jesionowych. Swoje usługi oferujemy już od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w branzyusług parkieciarskich. Realizacje możemy obsłużyć kompleksowo dostarczając potrzebne materiały - kleje do podłóg, lakiery, oleje, woski i olejowski. Oczywiście posiadamy również w sprzedaży parkiety dębowe i jesionowe, deski podłogowe. Usługi oferujemy w Mrągowie, Olsztynie, Kętrzynie i Sczytnie.

http://www.uminski.com.pl/ - 26 Mar 2013

Więźba dachowa, drewno konstrukcyjne HURT-DREW Hurtownia drewna, tartak Swarzędz.****

Firma HURT-DREW Przedsiębiorstwo Wielobranżowe W. Matecki, M. Lesiński w swojej ofercie posiada drewno konstrukcyjne, krokwie, drewno opałowe, a także drewno kominkowe Swarzędz. Na stronie internetowej poleca tarcica sucha, tarcica mokra oraz więźba dachowa-tartak.

http://www.hurt-drew.pl/ - 30 Lis 2010

Więźba dachowa impregnowana****

Drewno na więźbę dachową, impregnacja drewna. Na stronie: oferta, nowości, promocje, cenniki, na kredyt, galeria, informacje, referencje.

http://www.wiezba.pl/ - 12 Gru 2002

Woodbud****

Woodbud to internetowy blog którego tematyką jest budownictwo z drewna. Obiekty sakralne i kościoły drewniane oraz jednorodzinne domy z drewna - ich historia na przełomie lat.

http://www.woodbud.eu/ - 13 Cze 2014