KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 549)

Schody drewniane SCHOD-BID****

Produkcja oraz montaż nowoczesnych i wygodnych schodów drewnianych na terenie całego kraju. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć schody drewniane: dywanowe, na kosntrukcji samonośnej, ażurowe, na beton, młynarskie (kacze). Schody wykonujemy ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów.

http://www.schod-bid.pl/ - 14 Lis 2014

Schody Goleniów****

Firma Holzmet ze Szczecina oferuje schody drewniane a także nakładki na beton, drzwi oraz szafy i kuchnie. Schody drewniane firma montuje w całym województwie Zachodniopomorskim np. w Szczecinie i Goleniowie. Holzmet to firma zajmują się montażem schodów oraz szaf pod zabudowę a także kuchni na wymiar. Oferowane schody z drewna to produkt wysokiej klasy. Na stronie internetowej można znaleźć bogate portfolio obrazujące wykonane przez nas schody i ich montaże. Jako, że firma zajmuje się produkcją schodów drewnianych to dużą część realizacji, stanowią nietypowe projekty i rozwiązania, często wykonywane na indywidualne zamówienie. Holzmet jest również renomowanym producentem drzwi drewnianych oraz zewnętrznych. Firma od początku zajmuje się profesjonalną stolarką drewnianą drzwiową. Kolejne produkty w ofercie firmy to szafy wnękowe a także najwyższej jakości meble kuchenne. Holzmet świadczy także usługi ogólnobudowlane. Poza schodami i drzwiami w ofercie firmy znajdują się również okna.

http://www.handwerk.com.pl/ - 14 Lut 2017

SKŁAD DREWNA BOSS kantówki****

W ofercie Składu Drewna Boss mieszczącego się w Kurzynie Średniej koło Stalowej Woli znajdą Państwo szeroki zakres usług. Realizujemy produkcje, obróbkę i sprzedaż drewna. Naszą propozycję kierujemy również do innych firm funkcjonujących w specjalności drzewnej, firm produkcyjnych oraz budowlanych, jak również do klientów indywidualnych. Proponujemy: drewno budowlane, konstrukcyjne, palety, skrzynie drewniane, materiały na boazerię, kantówkę, więźby dachowe. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo dodatkowo fachowe porady naszych specjalistów. Zapewniamy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. W celu omówienia elementów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania się ze szczegółową propozycją firmy.

http://www.tartakstalowawola.pl/ - 3 Gru 2013

Sob-drew - wewnętrzne schody drewniane i drzwi****

Producent, projektant schodów i drzwi drewnianych. Solidna firma z wieloletnią tradycją oraz stażem na rynku wyrobów drewnianych. Do produktów firmy zaliczamy schody wewnętrzne dywanowe, kręte, gięte, na podłożu betonowym, a także na konstrukcji stalowej. W ofercie znaleźć można drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne jak również balustrady. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.

http://www.sob-drew.pl/ - 2 Lut 2015

STOLDREW Sp. z o.o. – elementy z drewna, stelaże meblowe****

STOLDREW Sp. z o.o. – producent elementów z drewna. Firma dostarcza trwałe stelaże mebli tapicerowanych i elementy konstrukcyjne materacy.

http://www.stol-drew.pl/ - 11 Maj 2013

STOMASZ Zakład Usług Stolarskich****

Firma jest polskim producentem wysokiej klasy wyrobów z drewna. Jej tradycje sięgają 1984r, kiedy to zaczęliśmy swoją działalność. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, ofertę, galerię...

http://www.domyzbali.com.pl/ - 25 Lut 2004

Ściółka dla koni, trociny, wióry, brykiet, pellet - Stefanidis****

Nasza firma prowadzi sklep z asortymentem dla zwierząt, jak np. trociny, wióry czy ściółka dla koni. Oferujemy także inne wyroby, jak ekologiczne materiały do kominków, między innymi brykiet w kostce czy pellet grzewczy. Zapraszamy!

http://www.stefanidis.pl/ - 20 Lis 2012

Tarcica, skład i sprzedaż drewna - Peplinski & Banaszewski****

Firma Peplinski & Banaszewski to profesjonalny skład drewna. Prowadzimy sprzedaż drewna, wysokogatunkowej tarcicy oraz forniru. W naszej ofercie znajdują się gatunki egzotyczne, europejskie, jak i rodzime.

http://www.tarcice.com/ - 26 Cze 2013

Tartak Białystok - Consultor Drewno****

Przedsiębiorstwo Consultor to ponad 30 letnie doświadczenie. Zadaniem firmy jest dostawa na polski i europejski rynek tarcicy przemysłowej. Dzięki tak dużemu doświadczeniu oprowadziliśmy do perfekcji sposoby obróbki drewna. Na dzień obecny propozycja firmy opiewa o trzy rodzaje drewna: tarcica świerkowa, sosnowa, dębowa. Tak długi pobyt na rynku usług tartacznych upewnił nas w przekonaniu, że prawie każdy klient oczekuje czegoś innego, jak najbardziej zbliżonego do profilu jego działalności, a My to mu zapewniamy. Tarcica przemysłowa leży w kręgu Twoich zainteresowań, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci dostęp do najlepszej na rynku.

http://consultor-drewno.pl/ - 3 Lut 2017

Tartak Drew-Rem - sztachety, tarcica i deski podłogowe****

Drew-Rem to tartak oferujący takie produkty jak deska podłogowa i tarasowa, tarcica czy sztachety. Asortyment obejmuje również podkłady kolejowe, sztachety olchowe, podłogę dębową oraz tarcicę jesionową. Tartak zapewnia konkurencyjne ceny i wysoką jakość oferowanych produktów.

http://www.drew-rem.pl/ - 27 Mar 2013