KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 549)

Umiński Mrągowo - Cyklinowanie podłóg, układanie parkietu i desek****

Firma FPHU Umiński wykonuje cyklinowanie podłóg drewnianych, układanie parkietów dębowych i jesionowych. Swoje usługi oferujemy już od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w branzyusług parkieciarskich. Realizacje możemy obsłużyć kompleksowo dostarczając potrzebne materiały - kleje do podłóg, lakiery, oleje, woski i olejowski. Oczywiście posiadamy również w sprzedaży parkiety dębowe i jesionowe, deski podłogowe. Usługi oferujemy w Mrągowie, Olsztynie, Kętrzynie i Sczytnie.

http://www.uminski.com.pl/ - 26 Mar 2013

Więźba dachowa, drewno konstrukcyjne HURT-DREW Hurtownia drewna, tartak Swarzędz.****

Firma HURT-DREW Przedsiębiorstwo Wielobranżowe W. Matecki, M. Lesiński w swojej ofercie posiada drewno konstrukcyjne, krokwie, drewno opałowe, a także drewno kominkowe Swarzędz. Na stronie internetowej poleca tarcica sucha, tarcica mokra oraz więźba dachowa-tartak.

http://www.hurt-drew.pl/ - 30 Lis 2010

Więźba dachowa impregnowana****

Drewno na więźbę dachową, impregnacja drewna. Na stronie: oferta, nowości, promocje, cenniki, na kredyt, galeria, informacje, referencje.

http://www.wiezba.pl/ - 12 Gru 2002

Woodbud****

Woodbud to internetowy blog którego tematyką jest budownictwo z drewna. Obiekty sakralne i kościoły drewniane oraz jednorodzinne domy z drewna - ich historia na przełomie lat.

http://www.woodbud.eu/ - 13 Cze 2014

Wszystko o Koszeniu, Karczowaniu i Innych Pracach Ogrodowych. Przydatne Informacje, Fachowe Porady****

Praktyczne porady dotyczące pielęgnacji ogrodu, lasu czy sadu. Niezbędna wiedza od momentu planowania, przez sadzenie roślin aż po ich pielęgnacje. Wszystko co musisz wiedzieć o przycinaniu i ścinaniu drzew i gałęzi. Kompleksowe informacje o rębakach do drewna, ich rodzajach, skuteczności oraz akcesoriach. Akcesoria do ogrodu i oczka wodnego.

http://koszenie-karczowanie.pl/ - 12 Cze 2018

Wycinka drzew, pielęgnacja drzew, zezwolenia na wycinkę****

Od wielu lat prowadzimy działalność na terenie województwa Małopolskiego. Nasza działalność polega na wycince drzew. Prace wykonujemy w ogrodach osób prywatnych, parkach, skwerach oraz terenach należących do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Pielęgnujemy drzewa, regularnie monitorując ich stan oraz wykonując niezbędne przycinki. W sytuacjach podyktowanych względami bezpieczeństwa, wykonujemy również kompleksowe wycinki.

http://neofirmy.net/uslugi-lesne,wycinka-drzew-pielegnacja-drzew-zezwolenia-na-wycinke-drzew,klucze,malopolskie-1076.html - 9 Cze 2016

Zakład drzewny "Transkins"****

Zakład drzewny "Transkins" Orchówek, woj. Lubelskie. Zajmujemy się przetwarzaniem drzewa sosnowego. Wyroby produkowane w naszym zakładzie to: podkłady kolejowe, deski paletowe, więźba dachowa, wiązary dachowe, łaty dachowe, deski o różnych grubościach i szerokościach, podbitka, listwy wykończeniowe, płotki, altanki, wiaty na samochody, budy itp.

http://tartak.webd.pl/ - 15 Mar 2005

Abak Dom i Wnętrze Sandomierz- Tarnobrzeg***

Specjalność Firmy to układanie, cyklinowanie i lakierowanie parkietu, montaż schodów z drewna oraz handel artykułami wykończenia wnętrz. W ofercie posiadamy również okna, drzwi, panele podłogowe i ścienne, parkiet, mozaikę, deski podłogowe, parapety, listwy drewniane i elementy schodów z drewna dąb, buk, jesion, jawor, czereśnia, sosna, blaty, płyty meblowe, żaluzje, rolety, karnisze, sufity podwieszane, akcesoria meblowe i wiele innych...

http://www.abakdom.com/ - 17 Sty 2005

Arbiton - listwy, izolacje, panele podłogowe***

Arbiton oferuje szeroką gamę elementów wykończeniowych do podłóg. W naszej ofercie znajdą Państwo izolacje, panele podłogowe, listwy oraz inne elementy pozwalające na eleganckie wykończenie podłogi.

http://www.arbiton.com/ - 5 Paź 2009

Artus - drzwi. Rudzienice***

Witryna producenta oferującego drzwi wewnątrzlokalowe, międzyizbowe, wejściowe, płytowe, tłoczone, fornirowane. Firma oferuje sprzedaż i montaż.

http://www.artusdrzwi.pl/ - 15 Mar 2006