KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny (1 531)

Wszystko o Koszeniu, Karczowaniu i Innych Pracach Ogrodowych. Przydatne Informacje, Fachowe Porady****

Praktyczne porady dotyczące pielęgnacji ogrodu, lasu czy sadu. Niezbędna wiedza od momentu planowania, przez sadzenie roślin aż po ich pielęgnacje. Wszystko co musisz wiedzieć o przycinaniu i ścinaniu drzew i gałęzi. Kompleksowe informacje o rębakach do drewna, ich rodzajach, skuteczności oraz akcesoriach. Akcesoria do ogrodu i oczka wodnego.

http://koszenie-karczowanie.pl/ - 12 Cze 2018

Wycinka drzew, pielęgnacja drzew, zezwolenia na wycinkę****

Od wielu lat prowadzimy działalność na terenie województwa Małopolskiego. Nasza działalność polega na wycince drzew. Prace wykonujemy w ogrodach osób prywatnych, parkach, skwerach oraz terenach należących do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Pielęgnujemy drzewa, regularnie monitorując ich stan oraz wykonując niezbędne przycinki. W sytuacjach podyktowanych względami bezpieczeństwa, wykonujemy również kompleksowe wycinki.

http://neofirmy.net/uslugi-lesne,wycinka-drzew-pielegnacja-drzew-zezwolenia-na-wycinke-drzew,klucze,malopolskie-1076.html - 9 Cze 2016

Zakład drzewny "Transkins"****

Zakład drzewny "Transkins" Orchówek, woj. Lubelskie. Zajmujemy się przetwarzaniem drzewa sosnowego. Wyroby produkowane w naszym zakładzie to: podkłady kolejowe, deski paletowe, więźba dachowa, wiązary dachowe, łaty dachowe, deski o różnych grubościach i szerokościach, podbitka, listwy wykończeniowe, płotki, altanki, wiaty na samochody, budy itp.

http://tartak.webd.pl/ - 15 Mar 2005

Abak Dom i Wnętrze Sandomierz- Tarnobrzeg***

Specjalność Firmy to układanie, cyklinowanie i lakierowanie parkietu, montaż schodów z drewna oraz handel artykułami wykończenia wnętrz. W ofercie posiadamy również okna, drzwi, panele podłogowe i ścienne, parkiet, mozaikę, deski podłogowe, parapety, listwy drewniane i elementy schodów z drewna dąb, buk, jesion, jawor, czereśnia, sosna, blaty, płyty meblowe, żaluzje, rolety, karnisze, sufity podwieszane, akcesoria meblowe i wiele innych...

http://www.abakdom.com/ - 17 Sty 2005

Arbiton - listwy, izolacje, panele podłogowe***

Arbiton oferuje szeroką gamę elementów wykończeniowych do podłóg. W naszej ofercie znajdą Państwo izolacje, panele podłogowe, listwy oraz inne elementy pozwalające na eleganckie wykończenie podłogi.

http://www.arbiton.com/ - 5 Paź 2009

Artus - drzwi. Rudzienice***

Witryna producenta oferującego drzwi wewnątrzlokalowe, międzyizbowe, wejściowe, płytowe, tłoczone, fornirowane. Firma oferuje sprzedaż i montaż.

http://www.artusdrzwi.pl/ - 15 Mar 2006

Brykiet Opałowy, Węglowy, Kominkowy - Dystrybutor***

Sprzedaż brykietu węglowego, opałowego, kominkowego, eko, brunatno-kamiennego, brunatnego. Niezawodne źródło energii dla gospodarstw domowych jak i również w przemyśle. Efektywność w spalaniu. Autoryzowany dystrybutor ze sklepem w Babicach Starych - Mazowsze.

http://www.brykiet-weglowy.pl/ - 11 Gru 2009

Carports aus Polen - Produkcja wyrobów z drewna Trak***

Carports aus Polen Trak s.c. to młoda firma, oferująca swoje usługi z zakresu produkcji wyrobów z drewna klejonego warstwowo takich jak wiaty garażowe, domki ogrodowe czy pawilony. Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

http://carports-aus-polen.pl/ - 28 Mar 2012

Częstochowskie Zakłady Przemysłu Zapałczanego SA***

Strona Częstochowskich Zakładów Przemysłu Zapałczanego SA

http://www.zapalki.cz.pl/ - 3 Lip 2000

DANKROS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe***

Dankros - Przedsiębiorstwo przemysłu drzewnego oferuje szeroki asortyment wyrobów z drewna: drewno budowlane, drewno konstrukcyjne, drewno opakowaniowe, palety i elementy palet, nadstawki do palet, altany, palisady, półfabrykaty meblowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą oraz oglądnąć zdjęcia.

http://www.dankros.com/ - 5 Cze 2002