KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > drewno (171)

Elewacje drewniane Moco. Wrocław*****

Firma oferuje nowoczesne elewacje drewniane, system elewacyjny Moco (docieplenie, izolacja). Ponadto w ofercie drewno: świerk skandynawski, modrzew syberyjski, sosna skandynawska, cedr (Red Cedar).

http://www.elewacje-drewniane.pl/ - 14 Mar 2006

Sklejka szalunkowa i materiały drewnopochodne*****

Firma SMĘTEK jest wiodącym importerem sklejki brzozowej w Polsce. Nasza sklejka może być wykorzystywana w produkcji ozdobnych opakowań i pudełek, w stolarstwie, jak i przemyśle meblowym. Oferowane sklejki spełniają wymagania norm polskich i unijnych, co potwierdzają atesty i certyfikaty. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, oferujemy materiały drewnopochodne różnego rodzaju.

http://www.fhsmetek.pl/ - 21 Lip 2010

Sopexim - skład drewna*****

Witryna firmy Sopexim z Aleksandrowa Łódzkiego, zajmującego się dostarczaniem drewna i wyrobów drzewnych budownictwu.

http://www.sopexim.com.pl/ - 8 Sty 2001

WEGER Schody - Schody drewniane, zabiegowe. Produkcja i montaż schodów.*****

WEGER Schody - Produkcja i montaż schodów na indywidualne zamówienia. Schody drewniane, schody zabiegowe, schody wewnętrzne - projektujemy i montujemy na terenie całego kraju. Profesjonalna obsługa. Nasza specjalizacja to schody gięte.

http://www.weger.pl/ - 11 Kwi 2012

Ale Choinki****

Na powierzchni ponad 150 hektarów rozpościera się plantacja żywych choinek i sadzonek drzewek iglastych. Wśród głównych odmian choinek uprawianych na plantacji AleChoinki można wymienić świerk srebrny i kłujący oraz jodłę kaukaską. Choinki są sprzedawane w wersji ciętej oraz w donicach. Wielkość drzewek może wynosić od ok. pół metra do 3 metrów. Sadzonki (różnorodne odmiany) oferowane przez plantacje są sprowadzane z jednych z najlepszych europejskich szkółek leśnych zlokalizowanych na terenie Niemiec i Danii.

http://alechoinki.pl/ - 22 Sty 2015

ANNA BP Sp. z o.o.****

Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której znajdują się impregnaty do drewna. Przeznaczone są do ochrony tworzywa przed działaniem czynników zewnętrznych. Stosowane są również do renowacji i konserwacji desek tarasowych.

http://ochronadrewna.pl/ - 22 Lut 2018

ARDI. Krobia****

Witryna producenta drewna trójwarstwowego klejonego do okien i drzwi oraz dystrybutora amunicji sportowej i myśliwskiej. Na stronach można uzyskać informacje o firmie oraz o oferowanych produktach. Dostępny jest też cennik. Strony dostępne również w języku niemieckim.

http://www.ardi.com.pl/ - 27 Sty 2006

Blask-Bud Sp. z o.o.****

Wywóz śmieci i gruzu w kontenerach. Sprzątanie - Wspólnoty Mieszkaniowe, hale, szkoły, biura, itp. Drewno kominkowe z dostawą.

http://blaskbud.pl/ - 3 Wrz 2009

Brykiet drzewny firmy SolideEko****

SolidEko ma wszelkie certyfikaty oraz dysponuje uprawnieniami do sprzedaży ekologicznego materiału opałowego. Posiadamy w ofercie różne materiały opałowe, do których zalicza się pellet drzewny a także brykiet. Kierujemy naszą ofertę do prywatnych odbiorców jak i do firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

http://solideko.pl/ - 30 Sty 2015

Company producent palet****

PPUH Company LTD funkcjonuje w sektorze drzewnym, a jej działalność ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb w zakresie opakowań poprzez dostarczanie palet i skrzyń o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, do jak największej liczby odbiorców.

http://www.ppuhcompany.pl/ - 17 Mar 2009