KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > inne wyroby z drewna (238)

Dreweko*****

Drewniane elementy wystroju wnętrz: parkiety, podłogi, drewno, elementy toczone, tralki, słupki.

http://www.dreweko.com.pl/ - 1 Wrz 2004

Drewexim*****

Na stronie Fabryki Okien i Drzwi "Drewexim" czeka na Was opis asortymentu, informacje techniczne, referencje, listę punktów dealerskich.

http://www.drewexim.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Firma CDP. Olsztyn*****

Strona producenta drzwi drewnianych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej aktualną ofertę, produkty oraz dane teleadresowe.

http://www.cdp.olsztyn.pl/ - 10 Sty 2006

Grupa PFP - palety drewniane, recykling odpadów drewnianych*****

Polska Firma Paletowa: recykling, sprzedaż, najem, skup palet. Różne rodzaje palet - europalety, palety nowe i używane, palety uszkodzone, nadstawki. Mamy oddziały na terenie kraju. Nawiążemy współpracę z osobami gotowymi do prowadzenia punktów w kraju.

http://www.grupapfp.pl/ - 16 Sie 2004

Oryginalne i nietypowe drewniane wizytówki i zaproszenia ślubne*****

W ofercie firmy Wood Art znajdują się oryginalne zaproszenia ślubne, ciekawe i nietypowe wizytówki czy też zakładki do książek. Wyjątkowość produktom tej firmy nadaje to, że są one wykonane z drewna. Drewniane wizytówki to nietypowa, ale bardzo elegancka i intrygująca forma wizytówek. Również zaproszenia ślubne wykonane z drewna to bardzo ciekawy sposób na zaskoczenie gości zaproszeniem na wesele.

http://wood-art.pl/ - 9 Sty 2013

4iQ Group Sp. z o. o. - wyroby drewniane****

Firma 4IQ Group zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów stolarki otworowej oraz różnorodnych konstrukcji z naturalnych surowców. W jej ofercie znaleźć można drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Oprócz tego wyrabia drewniane domki dla dzieci, a także schody strychowe, modułowe, spiralne i młynarskie.

http://www.4iq.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Andrzej Popenda - drewno kominkowe i opałowe****

Andrzej Popenda - produkcja drewna kominkowego oraz opałowego. Oferujemy drewno opałowe kominkowe suszone bukowe, dębowe, brzozowe. Oferujemy drewno kominkowe najwyższej jakości.

http://www.popenda.com/ - 8 Wrz 2005

Art Floors****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy Art Floors. Obejmuje ona najlepszy parkiet warstwowy, a także postarzane podłogi dębowe. Produkujemy również luksusowe deski drewniane.

http://artfloors.pl/ - 4 Kwi 2017

ART-GEO - Profesjonalne Szkicowniki Geodezyjne.****

Firma Art-Geo PPHU jest producentem szkicowników geodezyjnych, która powstała w styczniu 2005 roku. Nasze szkicowniki charakteryzują się bardzo solidnym wyukonaniem, m.in. jako pierwsi zastosowaliśmy duży solidny zawias przykręcany śrubkami, a nie przybijany gwoźdźmi jak u konkurencji oraz najniższą cenę w Polsce! Jesteśmy elastyczni na Państwa prośby i uwagi dzięki czemu wykonujemy szkicowniki na specjalne zamówienia.

http://www.art-geo.pl/ - 29 Lip 2008

Blaty produkcyjne do wibropras - Metro Marek Łukasik****

Każdy producent kostki brukowej lub innych wyrobów z betonu wie jak wysokie dodatkowe koszty generuje wymiana palet technologicznych do produkcji wyrobów wibroprasowych. Możesz jednak zmniejszyć te koszty wykorzystując do produkcji lepsze jakościowo oraz wytrzymałościowo palety technologiczne firmy Metro Marek Łukasik. Zaletą tych palet jest ich specjalna budowa oraz wykorzystanie do ich produkcji doskonałych materiałów i nowoczesnych technologii. Gwarantujemy, że palety produkcyjne firmy Metro Marek Łukasik znacznie obniżą koszty produkcji i zwiększą jej wydajność.

http://blatyprodukcyjne.pl/ - 11 Paź 2016