KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > konstrukcje drewniane (149)

Domy z bali drewnianych.*****

Witryna firmy zajmującej sie produkcją domów z bali drewnianych. Na stronie informacje o firmie, poszczególnych etapach budowy domów, prezentacja zalet drewna oraz galeria i gotowe projekty.

http://www.logpol.com.pl/ - 6 Cze 2003

Allinwood - szkieletowe domy drewniane w województwie pomorskim****

Oferta producenta energooszczędnych, pasywnych i szkieletowych domów drewnianych, działającego w województwie pomorskim. Proponujemy obiekty całoroczne oraz letniskowe.

http://www.allinwood.pl/ - 17 Lis 2015

Budowa i projektowanie domów drewnianych - SKLEPzDOMKAMI.pl****

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz budową drewnianych domków letniskowych oraz całorocznych. Oprócz tego proponujemy szereg konstrukcji ogrodowych - altan, ławek, garaży, wiat i innych.

http://www.sklepzdomkami.pl/ - 22 Mar 2018

Budownictwo drewniane Seguri - Domy z bali pod klucz****

Firma Seguri specjalizuje się w projektowaniu i budowie domów z drewna. Nasze kompleksowe usługi poparte są bogatą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu pomagamy naszym Klientom na każdym etapie inwestycji – od spraw formalnych aż po ostatnie detale wykończenia wnętrz. Budujemy domy drewniane pod klucz z bala płaskiego lub okrągłego z wykorzystaniem sprawdzonych technologii oraz z uwzględnieniem Państwa oczekiwań. Zachęcamy do zbudowania wymarzonego domu z bali z firmą Seguri.

http://www.seguri.pl/ - 14 Lis 2012

Carport, wiaty garażowe, konstrukcje, domki, domy drewniane: Słubice, Lubuskie****

Zakład Usługowo-Produkcyjny Przerobu Drewna Krakus - Kostrzyn (blisko Gorzów i Słubice), woj. lubuskie. Specjalizacja to konstrukcje drewniane i architektura ogrodowa - domki drewniane i domy drewniane, carport, altana ogrodowa, samochodowe wiaty garażowe - Kostrzyn, Gorzów, Słubice, Lubuskie.

http://www.wiata-carport.pl/ - 8 Mar 2016

Castor, Warszawa i Ostróda - szkielety, budowa karczm****

Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domki letniskowe, szkielety - domy szkieletowe orazy domy z bala. W ofercie też budowa karczm i budowa gospód drewnianych. Zapraszamy po wysokiej jakości domy drewniane i domki letniskowe - Warszawa, Ostróda.

http://www.castor.net.pl/ - 14 Gru 2007

CDM - domy z drewna****

Produkujemy domy z drewna. Na stronie - oferta.

http://www.cdm.lublin.pl/ - 12 Maj 2005

Domki narzędziowe****

Domki ogrodowe z piaskownicą sprawią radość wszystkim dzieciom lubiącym zróżnicowaną zabawę. Charakteryzują się staranną i solidną konstrukcją, bezpieczeństwem, łatwością montażu i optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. W takim domku drewnianym może bawić się jednocześnie kilkoro dzieci, dlatego to idealne rozwiązanie na czas spotkań towarzyskich, świąt i zjazdów rodzinnych. Dla większości towarów czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni.

http://www.domkidrewniane24.pl/ - 25 Paź 2014

Domki ogrodowe - Wooder****

Dzięki nam zmienisz wygląd swojego ogrodu na lepsze! W ofercie Wooder czekają na Ciebie drewniane domki i altanki. Proponujemy również ogrodzenia, płoty, a także piaskownice i huśtawki dla dzieci.

http://www.wooder.com/ - 9 Gru 2017

Domki Wiking - kabiny grillowe i domki ogrodowe****

Przedsiębiorstwo budowlane oferuje nowoczesne domki ogrodowe do wypoczynku. Wykorzystuje norweski styl architektoniczny do tworzenia altan, kabin grillowych oraz saun zewnętrznych.

http://domkiwiking.pl/ - 28 Mar 2017