KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego (64)

Maszyny stolarskie, frezy, wiertła do drewna*****

Sklep internetowy Punta oferuje szeroką gamę maszyn stolarskich i akcesoriów do obróbki drewna. W ofercie znaleźć można m.in. akcesoria cnc, frezy (frezy spiralne, frezy trzpieniowe), głowice do drewna, maszyny stolarskie, narzędzia stolarskie, piły do drewna, wiertła do drewna. Tanie i niezawodne narzędzia i maszyny stolarskie. Zapraszamy!

http://www.punta.com.pl/ - 19 Lip 2010

Paged S.A.*****

PAGED S.A. należy do najbardziej znanych polskich firm działających w sektorze drzewnym, meblarskim i papierniczym. Na stronach znajduje się omówienie działalności firmy, jej historii i perspektyw rozwoju.

http://www.paged.com.pl/ - 29 Sty 2000

ABDAX - Maszyny do obróbki drewna****

Sprzedaż nowych maszyn do obróbki drewna oraz używanych - bezpośrednio z niemieckich zakładów produkcyjnych. Na stronach informacje o firmie, wykaz oferowanych maszyn i linii technologicznych z danymi i opisami, dane kontaktowe.

http://www.abdax.com.pl/ - 18 Kwi 2002

Awax-Dia Sp z o.o.****

Strona firmy Awax-Dia Sp. z o.o. świadczącej na terenie całej Polski kompleksowe usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji narzędzi diamentowych takich jak frezy, piły czy głowice. Firma prowadzi również sprzedaż tychże narzędzi dla firm związanych z obróbką drewna oraz materiałów drewnopodobnych. szczegółowa oferta na stronie.

http://www.awax-dia.com.pl/ - 18 Paź 2001

CZARNIK****

Witryna firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli, sprzedażą traków taśmowych Wood - MIizer oraz płyt OSB. Na stronie prezentacja firmy, jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.czarnik.pl/ - 10 Kwi 2003

Deta Polska Sp. z o.o.****

Strona dystrybutora maszyn nowych i używanych do obróbki drewna. Znajdziesz tu informacje o firmie, szczegóły jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.detapolska.com/ - 20 Sie 2002

Fabryka maszyn Raichenbacher****

Strona fabryki maszyn Raichenbacher oferującej maszyny do obróbki drewna. Na stronie oferta, targi, adresy i informacja o firmie.

http://www.reichenbacher.pl/ - 7 Wrz 2001

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J. - producent maszyn CNC****

Firma produkująca nowoczesne centra obróbcze i frezarki CNC do aluminium, drewna oraz tworzyw sztucznych. Są to maszyny precyzyjne, sterowane komputerowo.

http://www.fanum.pl/ - 15 Lip 2015

GWR Technologist - prasy mimośrodowe, elektrodrążarki, wykrojniki, formy wtryskowe****

Firma GWR Technologist oferuje sprzedaż hurtową maszyn i urządzeń oraz produkcję narzędzi tłoczących, wykrojników, form wtryskowych itp. Przedstawiamy wysokiej jakości prasy mimośrodowe, elektrodrążarki, prościarki, rozwijaki, drutówki oraz podajniki pneumatyczne.

http://www.gwr.com.pl/ - 12 Kwi 2016

Interpart - strugarki, okleiniarki i inne maszyny do drewna****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Interpart. Dostarczamy wydajne, nowoczesne maszyny do drewna - strugarki, okleiniarki, rębaki, piły. Polecamy strugarki czterostronne.

http://www.inter-part.eu/ - 12 Wrz 2016