KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > środki ochrony drewna (10)

ANNA BP Sp. z o.o.****

Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której znajdują się impregnaty do drewna. Przeznaczone są do ochrony tworzywa przed działaniem czynników zewnętrznych. Stosowane są również do renowacji i konserwacji desek tarasowych.

http://ochronadrewna.pl/ - 22 Lut 2018

Ligero - brzeszczoty do przecinarek taśmowych, farby do metalu i lakiery do drewna****

Produkty do drewna - lakiery, bejce i oleje, a także farby i emalie do metalu znajdą Państwo w ofercie handlowej przygotowanej przez firmę Ligero. Zapraszamy do złożenia zamówienia, również na brzeszczoty do przecinarek taśmowych.

http://www.ligero.pl/ - 21 Mar 2017

Luvena S.A. - impregnaty do drewna, trzciny, tkanin****

Producent impregnatów ognioochronnych do do drewna konstrukcyjnego, trzciny oraz tkanin marki Fobos. Luvena zapewnia najlepsze środki ochrony materiałów.

http://www.dobreimpregnaty.pl/ - 8 Maj 2015

SAICOS COLOUR - Oleje do tarasów i podłóg, impregnat i twardy wosk do drewna****

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie materiały do impregnacji różnego typu powierzchni. Dostępne są w naszym asortymencie oleje do tarasów i podłóg, a także twardy wosk do drewna.

http://www.saicos.pl/ - 17 Cze 2014

Agrofrost - dystrybutor produktów szwajcarskiej firmy PENTOL***

Strona jedynego dystrybutora na Polskę wyrobów szwajcarskiej firmy Pentol, chroniących tarcicę przed sinizną i grzybami pleśniowymi. Firma prezentuje atesty produktów, ich charakterystykę oraz swoje dane teleadresowe.

http://www.agrofrost.org/ - 26 Wrz 2003

"DREWNO" - J.Ptaszek***

Firma Drewno oferuje szeroką gamę produktów drewnianych i drewnopochodnych, a także farby, lakiery i akcesoria meblowe.

http://hurtdrewno.w.interia.pl/ - 17 Lis 2000

Impregnaty do drewna, impregnacja drewna***

Drewnochron to grupa produktów takich jak: bejca do drewna, impregnaty do drewna, lakierobejce i inne środki do impregnacji drewna. Drewnochron to również, od wielu lat lider w kategorii środków do ochrony i dekoracji drewna.

http://drewnochron.pl/ - 12 Mar 2010

Sagola - produkty dla meblarstwa***

Strona informacyjna dystrybutora sprzętu lakierniczego i klejów przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego i drzewnego. Oferta, adres, doradztwo.

http://aldimex.pl/index.htm - 3 Paź 2003

Sezam Września***

Oferta dla warsztatów lakierniczych, zakładów przemyslu drzewnego i meblarskiego. W ofercie wyroby antykorozyjne, lakiernictwo samochodowe itp.

http://www.sezam-wrzesnia.com.pl/ - 24 Sty 2001

P.P.H. Venga**

Internetowa wizytówka firmy zajmującej się produkcją lakierów i impregnatów do drewna (żywice, impregnaty, preparaty do pielęgnacji podłóg itp.).

http://www.budowa.pl/ - 17 Mar 2000