KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > stolarstwo (222)

Dreweko*****

Drewniane elementy wystroju wnętrz: parkiety, podłogi, drewno, elementy toczone, tralki, słupki.

http://www.dreweko.com.pl/ - 1 Wrz 2004

Drewexim*****

Na stronie Fabryki Okien i Drzwi "Drewexim" czeka na Was opis asortymentu, informacje techniczne, referencje, listę punktów dealerskich.

http://www.drewexim.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Drew-Schod - schody drewniane, balustrady - Kraków Wieliczka*****

Wykonujemy usługi stolarskie na terenie małopolski, schody drewniane (Kraków, Wieliczka), schody na betonie, balustrady, drzwi wewnętrzne, meble drewniane na zamówienie.

http://drew-schod.pl/ - 2 Lip 2012

Humdrex*****

Stolarski zakład produkcyjno-handlowy z Iławy. Na stronie znajdziecie informacje o ofercie, technologiach, sieci sprzedaży.

http://www.humdrex.com.pl/ - 22 Mar 2000

Maszyny stolarskie, frezy, wiertła do drewna*****

Sklep internetowy Punta oferuje szeroką gamę maszyn stolarskich i akcesoriów do obróbki drewna. W ofercie znaleźć można m.in. akcesoria cnc, frezy (frezy spiralne, frezy trzpieniowe), głowice do drewna, maszyny stolarskie, narzędzia stolarskie, piły do drewna, wiertła do drewna. Tanie i niezawodne narzędzia i maszyny stolarskie. Zapraszamy!

http://www.punta.com.pl/ - 19 Lip 2010

4iQ Group Sp. z o. o. - wyroby drewniane****

Firma 4IQ Group zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów stolarki otworowej oraz różnorodnych konstrukcji z naturalnych surowców. W jej ofercie znaleźć można drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Oprócz tego wyrabia drewniane domki dla dzieci, a także schody strychowe, modułowe, spiralne i młynarskie.

http://www.4iq.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Bistol****

Usługi stolarskie, nietypowe realizacje.

http://www.bistol.warszawa.pl/ - 24 Mar 2009

Cyklinowanie Warszawa****

Jesteśmy firmą świadczącą od wielu lat usługi parkieciarskie. W zakres prac wykonywanych przez nas wchodzi : układanie, cyklinowanie parkietu, podłóg z drewna (deska, mozaika, finishparkiet itp.), szpachlowanie, lakierowanie, olejowanie renowacja schodów. Obszar na którym działamy to Warszawa i okolice.

http://cyklinowanie-parkietu.warszawa.pl/ - 14 Wrz 2012

Defor SA. Książ Wielkopolski****

Firma jest producentem stolarki budowlanej i fasad aluminiowo-szklanych. Na stronach znajduje się omówienie oferty i działalności firmy.

http://www.defor.com.pl/ - 12 Sty 2006

Door-Studio - drzwi wewnętrzne lakierowane na wymiar, zawiasy i klamki****

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Door-Studio! To miejsce, w którym znajdują się najlepsze drzwi wewnętrzne, lakierowane i na wymiar. W ofercie firmy można znaleźć także praktyczne w zastosowaniu zawiasy oraz estetyczne klamki do drzwi. Dzięki Door-Studio Twoje wnętrza będą funkcjonalne i eleganckie.

http://www.door-studio.pl/ - 29 Gru 2014