KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł drzewny > tartaki (104)

Tartaki.com.pl - prawie 2000 taraków z całej Polski*****

Ogólnopolska baza tartaków oraz zakładów przerobu drewna. Bezpatna giełda ofert.

http://www.tartaki.com.pl/ - 11 Paź 2004

CZARNIK****

Witryna firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli, sprzedażą traków taśmowych Wood - MIizer oraz płyt OSB. Na stronie prezentacja firmy, jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.czarnik.pl/ - 10 Kwi 2003

DOMEX - Tartak Dobroszyce****

Firma istnieje od 1983 roku. W 1995 roku przekształciła się w tartak. Aktualnie zaopatruje w swoje wyroby budownictwo, przemysł meblarski, produkuje na potrzeby hut, kopalń, stoczni...

http://www.domex-tartak.pl/ - 22 Lut 2005

Drewno konstrukcyjne, klejone, bsh, kvh - Dagmaholz****

Firma zajmuje się dystrybucją drewna BSH, KVH, konstrukcyjnego i klejonego.

http://www.dagmaholz.com/ - 18 Lut 2014

DREW-POL drewno budowlane łódzkie****

Przedstawiamy Państwu tartak Drew - Pol z siedzibą w Dalikowie. Zajmujemy się produkcją, obróbką oraz sprzedażą drzewa. Oferujemy drewno z rozbiórki palet, które nadaje się do celów budowlanych. Zajmujemy się także demontażem, transportem składowiskiem azbestu. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o firmie.

http://tartakprzewozny.eu/ - 7 Maj 2014

FENIX Szczecin tarcica****

Skład drzewny i tartak Fenix w Szczecinie oferuje: sklejkę wodoodporną liściastą, iglastą, szalunkową, płyty meblowe,wiórowe, płyty pilśniowe, płyty stolarskie, MDF, HDF, tarcicę, krawędziaki, łaty, konstrukcje dachowe.

http://www.fenix.kbf.pl/ - 15 Lut 2007

FIRMA HANDLOWA BIELPOL****

Strona firmy BIELPOL, która zajmuje się handlrm hurtowym i detalicznym artykułów przemysłowych i spożywczych, węgla, oleju opałowego, pordukcji i sprzedaży drewna. Na stronie prezentacja pełnej oferty usług.

http://www.bielpol.com.pl/ - 18 Lip 2002

Holzhaus, carport, gartenhaus aus Polen, Kostrzyn, Gorzow, Slubice, Lubuskie****

Niemiecka wersja strony internetowej Zakładu Usługowo Produkcyjnego Przerobu Drewna Jerzy Krakus - Kostrzyn. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tartaku - holzhaus, carport, gartenhaus aus Polen, Kostrzyn, Gorzow, Slubice, Lubuskie.

http://de.wiata-carport.pl/ - 9 Mar 2016

Http://www.tartaksigma.pl/****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wykonanie przeróbki drewna oraz konstrukcji drewnianych. Posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku, nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta to między innymi pełny asortyment konstrukcyjnego drewna iglastego, w tym krokwi, murałtów, płatwi, tarcicy budowlanego, łat konstrukcyjnych, desek struganych podbitkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://tartaksigmagrudziadz.pl/ - 25 Wrz 2013

ISKRA tartaki wrocław****

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Tartaku Iskra. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Sycowie w województwie dolnośląskim. Od 1995 roku zajmujemy się produkcją tarcicy, więźby dachowej, parkietów, deski podłogowej i kantówki łączonej. Do współpracy zapraszamy inwestorów indywidualnych, firmy oraz hurtownie budowlane. Jesteśmy cenionym producentem w kraju oraz za granicą. Naszym odbiorcom gwarantujemy najwyższą jakość proponowanego towaru, fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

http://tartakiskra.pl/ - 12 Lip 2017