KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł maszynowy (1 814)

4METAL.PL - Portal branży obróbki metali (metalwork.com.pl)*****

Portal promujący polską branżę obróbki metalu w Kraju i na Świecie. Pomagamy firmom nawiązywać kontakty z kontrahentami. Dostarczamy najnowszych informacji z Waszej branży. Dostępny m.in. Katalog Firm, Giełda Maszyn i Materiałów oraz Aktualności.

http://4metal.pl/ - 7 Lut 2005

ABB Polska*****

ABB w Polsce jest częścią Grupy ABB, międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją urządzeń dla energetyki, przemysłu i transportu. Na stronach znajduje się omówienie historii firmy, jej działalności, planów rozwoju, oferty...

http://www.abb.pl/ - 25 Lut 2000

ABcnc - koła zębate i prowadnice liniowe*****

Firma ABcnc jest dystrybutorem różnego rodzaju części do maszyn CNC. Nasz asortyment obejmuje artykuły techniki liniowej oraz elementy przeniesienia napędu.

http://www.abcnc.pl/ - 3 Gru 2018

Alma Sp. z o.o. - wciągarki liniowe, łańcuchowe oraz elektryczne*****

Firma Alma jest producentem wciągników na bazie silników jednofazowych. W sprzedaży posiadamy modele elektryczne łańcuchowe, ręczne linowe i łańcuchowe, a także samochodowe. Zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu.

http://www.wciagarki.com.pl/ - 28 Mar 2017

Alstom*****

Prezentacja polskiej filii międzynarodowego koncernu, który specjalizuje się w dziedzinie infrastruktury energetycznej i transportowej. Na stronach prezentacja firmy, jej produktów i usług, lista referencyjna i dane kontaktowe.

http://www.alstom.pl/ - 15 Lip 2002

BE&K Europe - profesjonalne usługi dla przemysłu. Kwidzyn*****

BE&K Europe specjalizuje się w wykonawstwie obejmującym pełen cykl realizacyjny prac konstrukcyjno-montażowych, od projektów technicznych od projektów technicznych do przeprowadzenia prób i rozruchu włącznie.

http://www.bekeurope.com/ - 17 Sty 2006

Best Drilling Chemicals - środki chemiczne dla wiertnictwa*****

Firma Best Drilling Chemicals oferuje najróżniejsze środki chemiczne dla wiertnictwa (środki organiczne i nieorganiczne, bentonity i substytuty, polimery...) oraz sprzęt wiertniczy. Na stronie szczegółowa i obszerna oferta oraz indeks artykułów z Biuletynu firmy.

http://www.bdc.com.pl/ - 8 Mar 2000

Coffee Service*****

Automaty pakujące, palarnie kawy, piece pcs do prażenia, młyny, mieszarki, zgrzewarki, dozowniki, urządzenia do orzechów, torebki, opakowania, druk opakowań, komis urządzeń spożywczych, usługa pakowania.

http://www.coffee-service.com.pl/ - 12 Sty 2004

Dart-Clean*****

Firma oferuje maszyny i systemy służące utrzymaniu porządku. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.dart.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych Sp. z o.o*****

Serwis zawiera dokładne informacje o oferowanych produktach i usługach, referencje, listę klientów.

http://www.dfme.pl/ - 25 Mar 2004