KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł maszynowy (1 814)

Pompy, pompy chemiczne, pompy kwasoodporne, pompy chemoodporne, pompy spożywcze PPUH SAGA SP. J.*****

Firma prowadzi sprzedaż armatury przemysłowej, w tym także kwasoodpornej. Oferta obejmuje różnego typu zawory, jak na przykład kulowe czy grzybkowe stosowane w przemyśle lub instalacjach domowych.

http://www.saga.info.pl/ - 7 Mar 2014

Prasy pneumatyczne TECH-FA - Nowy Tomyśl*****

Prasy pneumatyczne TECH-FA Łodyga. Producent pras pneumatycznych do klejenia drewna. Firma poleca prasy pneumatyczne, wiatrakowe oraz prasy ramowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również prasy montażowe, a także prasy półkowe. Nowy Tomyśl

http://www.techfa.pl/ - 14 Gru 2005

Prolift*****

Prolift jest firmą nie tylko handlową, ale także produkcyjną i projektową. W swojej ofercie posiada, oprócz wszelkiego rodzaju wind, także schody i chodniki ruchome. Strony zawierają omówienie oferty i produktów firmy.

http://www.prolift.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Promag - system przenośników*****

Promag projektuje i produkuje przenośniki wszelkich typów. Przenośniki taśmowe, łańcuchowe, paskowe, wałkowe i podwieszane. Przenośniki te mogą pracować w dowolnych konfiguracjach, też z innymi rodzajami urządzeń transportowych.

http://www.przenosniki-promag.pl/ - 30 Maj 2006

Przenośniki, dmuchawy, mieszalniki, śrutowniki, rozdrabniacze, wybieraki, suszarnie ziarna*****

Dozamech specjalizuje się w mechanice maszyn i urządzeń rolniczych. Przenośniki, dmuchawy, mieszalniki, śrutowniki, rozdrabniacze, wybieraki i wycinaki kiszonki, suszarnie ziarna. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem maszyn transportowych do do pobierania oraz przygotowania pasz.

http://www.dozamech.pl/ - 22 Cze 2010

RAFAKO S.A.*****

Jako największy w kraju producent kotłów energetycznych i przemysłowych oraz urządzeń ochrony środowiska RAFAKO S.A. oferuje projektowanie i wykonawstwo szerokiej gamy kotłów opalanych węglem brunatnym, kamiennym, olejem, gazem bądź kombinacją tych paliw, a wśród nich najnowocześniejszych kotłów fluidalnych oraz kotłów odzysknicowych.

http://www.rafako.com.pl/ - 19 Paź 2001

RG-Narzędzia - profesjonalne narzędzia*****

Sklep internetowy RG oferuje profesjonalne narzędzia ręczne i warsztatowe. W naszym asortymencie znajdują się również szlifierki oscylacyjne oraz blokady rozrządu.

http://rg-narzedzia.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Rufus*****

Profesjonalne usługi w zakresie mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, ślusarstwa, spawalnictwa remontów maszyn i urzadzeń.

http://www.rufus.com.pl/ - 3 Gru 2004

Silosy, wywrotnice, mieszalnie pasz, przenośniki łańcuchowe, kubełkowe*****

Firma Agremo działa na rynku od 1988r. Jako producent oferujemy - silosy zbożowe, mieszalnie pasz, suszarnie zbożowe, silosy płaskodenne, wywrotnice, podnośniki kubełkowe oraz przenośniki łańcuchowe. Zapraszamy po suszarnie, silosy i inne produkty dla rolnictwa.

http://www.agremo.pl/ - 31 Sie 2016

Sprężarki powietrza*****

Strona Vervo.pl zaprasza swoich klientów do zajrzenia na ich stronę internetową, na której znajdziecie Państwo najlepszej jakości sprężarki powietrza, produkowane przez renomowane firmy i sprawdzonych producentów.

http://vervo.pl - 7 Lip 2014