KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 517)

ABAR - SALONY MEBLI WŁOSKICH. Warszawa*****

Witryna firmy oferującej: kanapy, jadalnie, sypialnie, garderoby, kuchnie, łazienki czyli wszystko aby urządzić dom w dobrym guście. Obok klasycznych bardzo nowoczesne zestawy, projektowane przez najlepszych projektantów.

http://www.abar.com.pl/ - 9 Sty 2006

Apta-Navigo*****

Firma Apta-Navigo produkuje schody drewniane oraz nietypowe meble do rożnych obiektów. Na stronach można znaleźć informacje o firmie a także ofertę wraz z bogatą kolekcją zdjęć. Strony dostępne również w języku niemieckim.

http://www.aptanavigo.com.pl/ - 6 Mar 2000

ARKAS.*****

ARKAS - systemy mocowania sprzętu audio-video, meble, hi-fi. W ofercie produkty firm: Vogel's, Spectral, Schnepel. Na stronie - galeria zdjęć.

http://www.arkas.pl/ - 10 Sty 2006

A-Z Stolarstwo - Twój Portal Przemysłu Leśnego, Drzewnego i Meblarskiego*****

Stolarstwo.pl - Twój serwis informacyjny B2B branży leśnej, drzewnej i meblarskiej. Ciekawe artykuły, największa baza firm oraz wiele prezentacji produktów.

http://www.stolarstwo.pl/ - 28 Lis 2001

Black Red White S.A. - meble wszystkich pokoleń*****

Black Red White S.A., producent mebli. W ofercie: meble pokojowe, nowoczesne, tradycyjne, meble dziecięce i biurowe oraz kuchnie dostępne w szybkiej sprzedaży i na zamówienie. Na stronie znajduje się pełna lista salonów prowadzących sprzedaż mebli.

http://www.brw.com.pl/ - 8 Sty 2008

Emebel - serwis branżowy. Rudna Mała*****

Emebel.pl - serwis informacyjny o branży meblarskiej, który zapewni Ci dostęp do informacji o krajowym i zagranicznym rynku meblarskim, szczegółowe raporty i analizy o rynku meblarskim w Polsce.

http://www.emebel.pl/ - 12 Sty 2006

Firma Korex oferuje płyty i fronty meblowe, blaty kuchenne, płyty OSB i MDF oraz parapety.*****

Firma KOREX jest rodzinną spółką cywilną, prowadzącą działalność handlowo-usługową w branży meblarskiej i budowlanej. Jest dużą hurtownią oferującą szeroką gamę produktów drewnopochodnych, które można zebrać w trzy podstawowe grupy: materiały dla przemysłu meblarskiego, elementy wykończenia wnętrz, akcesoria meblowe, materiały konstrukcyjne dla budownictwa. Oferuje płyty meblowe, blaty kuchenne, fronty meblowe, płyty OSB i MDF, płyty wiórowe, laminowane i surowe.

http://www.korex-tuchow.pl/ - 6 Lip 2004

LFM S.A. Świebodzin*****

Strony Lubuskich Fabryk Mebli. Na stronach znajdziemy informacje o firmie, ofertę handlową, dostępną kolorystykę a także tablicę ogłoszeń.

http://www.lfm.com.pl/ - 9 Sty 2006

Madrex - biurka, stoły, krzesła, fotele *****

Sklep internetowy oferuje meble. W ofercie meble biurowe - stoły, biurka, krzesła, fotele. W ofercie też meble do sypialni oraz meble do pokoju - sypialnie, materace, łóżka, komody, stoły z krzesłami i fotele. Sklep z meblami zaprasza po materace i meble.

http://www.madrex.pl/ - 9 Lis 2007

Master Meble *****

Sprzedaż mebli i materacy z ponad 20 letnią tradycją.

http://www.mastermeble.pl/ - 20 Sty 2009

Informacje dodatkowe