KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 453)

Fronty meblowe****

Duży wybór nowoczesnych frontów meblowych lakierowanych i fornirowanych pochodzących od największych producentów elementów meblowych w kraju.

http://frontymeblowe.net/ - 19 Maj 2017

Fronty RD - Foliowane fronty meblowe i kuchenne z płyty MDF****

Fronty RD to fronty proste wykonane z płyty MDF. Idealnie nadają się do kuchni, łazienek i pokoi. Fronty RD docenili także klienci zagraniczni z Niemiec i Francji. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny.

http://frontyrd.pl/ - 17 Mar 2011

Galeria Wnętrz****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą zagranicznych mebli kuchennych (głównie włoskich). W serwisie informacje o firmie oraz jej dokładna oferta z mnóstwem zdjęć.

http://www.galeriawnetrz.pl/ - 24 Sie 2001

Garder - meble na wymiar****

W szerokiej ofercie firmy Garder znajdują się przede wszystkim tworzone na wymiar meble sklepowe, ale również nowoczesne kuchnie, biura czy funkcjonalne zabudowy łazienkowe. Stawiamy na elegancję, nowoczesne rozwiązania i najwyższe walory użytkowe.

http://www.okuchnie.pl/ - 1 Mar 2018

Gemar PHU Poznań - kuchnie, meble biurowe i szafy na wymiar****

Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych mebli na wymiar do biura oraz kuchni. Przedsiębiorstwo z Poznania projektuje szafy wnękowe oraz wykonuje aranżacje wnętrz. Firma zapewnia demontaż oraz utylizację starych mebli.

http://ge-mar.pl/ - 12 Lip 2013

Global Service- akcesoria meblowe****

Firma prowadzi dystrybucję specjalistycznych rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego na rynek polski jak i rynki krajów sąsiednich. Znakomita jakość produktów, stabilność cen i sprawność realizacji zamówień. Możliwość przygotowywania zamówień specjalnych na wyroby niestandardowe. Profesjonalne doradztwo ze strony kompetentnych pracowników. Produkty spełniające wszelkie kryteria.

http://www.g-s.com.pl/ - 7 Cze 2013

Gubi, Bloomingville - sklep Square Space****

Oferuje szeroki wybór mebli ponad 300 firm takich jak Eichholtz, Gubi, Wall&Deco, Marchetti, Bloomingville i wielu innych. Meble angielskie, włoskie, holenderskie i nie tylko.

http://www.squarespace.pl/ - 27 Kwi 2013

HD-MEBEL Meble Używane i Nowe. Złocieniec****

Meble używane i nowe kupowane z zachodniej prasy. 500 m2 powierzchni z meblami. Meble do pokoju, sypialni, kuchni, biura, przedpokoju. Sprzedaż hurtowa mebli - duże rabaty. Prowdzimy sprzedaż porcelany, szkła, mosiądzu,art. wyposażenia wnętrz na kilogramy.

http://www.hd-mebel.pl/ - 11 Sty 2006

IMeble - baza danych meblarstwa. Komorów****

Strona zawiera bazę danych przemysłu meblarskiego. Znajdziesz tu informacje o dostawcach materiałów i producentach mebli, informacje adresowe ponad 1000 firm, ogłoszenia handlowe oraz prezentacje firm.

http://www.imeble.com.pl/ - 10 Sty 2006

InoxPOL****

Firma inoxPOL zajmuje się produkcją drzwiczek rewizyjnych i komponentów do gastronomii oraz mebli. W prowadzonym sklepie internetowym znajdują się również skrzynki gazowe i przeznaczone na listy, a także inne wyroby ze stali nierdzewnej.

http://www.inoxpol.net/ - 25 Sie 2018