KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 441)

Paged S.A.*****

PAGED S.A. należy do najbardziej znanych polskich firm działających w sektorze drzewnym, meblarskim i papierniczym. Na stronach znajduje się omówienie działalności firmy, jej historii i perspektyw rozwoju.

http://www.paged.com.pl/ - 29 Sty 2000

Płyty meblowe, Blaty, Akcesoria meblowe. Warszawa*****

Płyty wiórowe, meblowe, akcesoria, blaty, płyty fornirowane, płyty surowe - wszystko do budowy mebli. Oto oferta, której szczegóły znajdziesz na stronie.

http://www.mimar-phu.pl/ - 11 Sty 2006

Senator S. A. - meble i akcesoria. Białystok*****

Firma SENATOR S.A. - to wiodący usługodawca w zakresie zabudowy wnęk, szaf, kuchni, bibliotek, salonów itp. To producent systemów drzwi przesuwnych, sprzedawca hurtowy i detaliczny płyt, luster i akcesorii meblowych. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

http://www.senator.bialystok.pl/ - 10 Sty 2006

System Holz Poland Sp. z o.o.*****

Producent, akcesoria meblowe, profile aluminiowe, zawiasy, kółka, nogi meblowe, nóżki meblowe, FDT, zrób to sam, system drzwi przesuwnych, stelaże, system holz, zabudowa kuchni, drzwi wewnętrzne, prowadnice do szuflad, eurowkręty, konfirmaty, wkręty, śruby do mebli.

http://www.systemholz.pl/ - 31 Maj 2006

Szafy Komodo*****

Posiadamy przeszło 20 letnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar. Projektujemy i produkujemy wszelkiego rodzaju szafy na wymiar. Wszystkie nasze meble wykonywane są na zamówienie. Nasz obszar działania to Warszawa i szerokie okolice.

http://www.szafy-komodo.waw.pl/ - 12 Maj 2015

Tepi - producent mebli*****

Firma Tepi indeco jest producentem mebli kuchennych, biurowych oraz szaf wnękowych indeco. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Małopolski.

http://meble.tepi.pl/ - 10 Lis 2010

Wszystko o meblach w Radomsku i okolicach*****

Wortal meblarski dla Radomska i okolic

http://mebloweradomsko.pl/ - 9 Gru 2005

Zakład Stolarski Paweł Wiecha*****

Od 20 lat profesjonalnie zajmujemy się doradztwem w zakresie projektowania i wykonawstwem mebli kuchennych. W ofercie zabudowy wnętrz, garderoby, szafy, sypialnie, renowacje drzwi i mebli, podłogi, schody, inne prace stolarskie.

http://stolarski-zaklad.pl/ - 12 Paź 2010

3F Studio-Firma Meblowa. Warszawa****

Bezpośredni importer mebli, a także oświetlenia z Włoch i Holandii. W ofercie handlowej: stoły, krzesła, szafy, fotele, regały, bufety oraz szeroki asortyment lamp. Na stronie znajduje się oferta meblowa, oferta specjalna, informacje o firmie oraz kontakt.

http://www.3fstudio.com.pl/ - 10 Sty 2006

3top.pl****

Spraw, by twój dom wyróżnił się ciekawą i nietuzinkową aranżacją. 3TOP proponuje indywidualnie dobrane kuchnie na wymiar, pojemne szafy wnękowe, a także inne meble na zamówienie klienta. Działają na terenie Warszawy i Lublina.

http://www.3top.pl/ - 28 Mar 2017