KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 517)

7arts PRACOWNIA ARTYSTYCZNA OBRAZY, WITRAŻE, CERAMIKA****

Ewa Jędrzejewska, absolwentka akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Na stronie: obrazy fantasy, fantastyka, olejne dyplomowe, ceramika, lustra witrażowe, witraże, kute meble(łączone z witrażem): stoliki, stoły, konsole 7arts@itnet.com.pl

http://www.7arts.itnet.pl/ - 13 Mar 2000

AB Perfect. Marki****

"AB Perfect" producent mebli. Na stronie pełna oferta mebli oraz usług z zakresu lakiernictwa.

http://www.abperfect.icenter.pl/ - 11 Sty 2006

AB Rack Piotr Sarnecki - producent regałów metalowych do archiwum i magazynu****

Firma AB Rack to producent, którego specjalnością są regały do archiwum oraz magazynowe. Polecamy warianty metalowe, wspornikowe, półkowe i paletowe.

http://www.magazynowe-regaly.pl/ - 15 Paź 2015

AG-DOM Szafy przesuwne na wymiar - Toruń i okolice****

Szafy przesuwne, zabudowy wnęk, garderoby, wizualizacja 3D. Kompleksowa obsługa: projektowanie i montaż. Realistyczna wizualizacja trójwymiarowa.

http://www.ag-dom.pl/ - 27 Lut 2014

Akcesoria meblowe: podnośniki, okucia, uchwyty, gałki, prowadnice, zawiasy, metalboxy - WERKPOL****

Werkpol - lider na rynku akcesoriów meblowych posiada w swej ofercie następujące akcesoria meblowe: uchwyty, zawiasy, gałki, podnośniki, prowadnice, metalboxy, okucia i wiele innych. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Oprócz akcesoriów meblowych oferujemy również oświetlenie. Zapraszamy!

http://gtv.com.pl/ - 14 Cze 2010

Akimo - producent mebli tapicerowanych****

Oferta producenta mebli tapicerowanych. Zapraszamy do złożenia zamówienia na narożniki na wymiar.

http://akimo.pl/ - 10 Lut 2016

Allcomp Polska - Technologie CAD/CAM dla przemysłu tekstylnego****

Allcomp Polska to dostawca rozwiązań CAD/CAM do wyposażenia automatycznych krojowni. Jedyny w Polsce, i jeden z niewielu na Świecie, producent cutterów - maszyn do cięcia materiałów Unicut, producent i dostawca lagowarek – urządzeń do automatycznego rozkładania tkanin. Wyłączny dystrybutor w Polsce oprogramowania Optitex do tworzenia konstrukcji i układów kroju. Dedykowane systemy dla branży odzieżowej i meblarskiej, automotive i innych.

http://www.allcomp.pl/ - 14 Sie 2015

Alniko - Meble****

ALNIKO S.C. jest producentem mebli opartych na konstrukcji aluminiowej. Odbiorcy to zarówno małe sklepy z prasą, jak i duże sklepy różnych branż a także domy towarowe i supermarkety. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.alniko.pl/ - 6 Mar 2000

Alpex Karlino****

Alpex Karlino jest producentem płyt pilśniowych i wiórowych. Strony zawierają omówienie działalności, lokalizacji i oferty firmy.

http://www.alpex.pl/ - 6 Mar 2000

Alton2 - meble biurowe i gabinetowe****

Oferujemy Państwu wysokogatunkowe elementy wyposażenia wnętrz do recepcji, hotelu lub kawiarni. W asortymencie Alton2 nasi Klienci znajdą też solidnie wykonane meble biurowe i gabinetowe.

http://www.alton1.pl/ - 27 Lis 2017

Informacje dodatkowe