KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 441)

Beso-Meble - producent mebli. Gorzów Wielkopolski****

Firma jest producentem nowoczesnych i komfortowych mebli wypoczynkowych, wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Tutaj zapoznasz się z produkowanymi meblami.

http://www.beso.pl/ - 11 Sty 2006

Blumeble****

Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą meble na wymiar. Tworzymy praktyczne i estetyczne konstrukcje, które spełniają indywidualne wymagania Klientów. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowatorskie rozwiązania techniczne. Przygotowujemy zabudowy na zamówienie do kuchni, łazienek, a także wyroby do sypialni, biur i innych pomieszczeń.

http://blumeble.pl/ - 26 Mar 2018

Brand Meble - Meble na wymiar****

Produkujemy zarówno kuchnie na wymiar jak i inne meble na wymiar w Bydgoszczy i okolicach. Specjalizujemy się w nowoczesnych kuchniach stworzonych pod wymiar klienta. Projektujemy i wykonujemy również zabudowy, szafy przesuwne, meble biurowe i innego rodzaju meble na wymiar. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, zdarza nam się również pracować na terenie całej polski.

http://brandmeble.pl/ - 25 Kwi 2017

BRANŻ-METAL akcesoria meblowe, budowlane, niklowanie, chromowanie, usługi ślusarskie****

Branż-Metal, Swarzędz: Produkcja elementów metalowych dla przemysłu meblowego, budowlanego. Usługi ślusarskie i galwaniczne: chromowanie, niklowanie.

http://www.branz-metal.ig.pl/ - 19 Wrz 2005

Bydgoskie Fabryki Mebli SA. Bydgoszcz****

Bydgoskie Fabryki Mebli SA są producentem dobrej jakości mebli skrzyniowych i tapicerowanych przeznaczonych do salonów, sypialni, jadalni, przedpokojów i domowych biur.

http://www.bfm.com.pl/ - 9 Sty 2006

Certyfikat VdS****

Certyfikat VdS jest dokumentem o międzynarodowej renomie gwarantującym najwyższe standardy w zakresie systemów zabezpieczeń oraz ochrony ppoż.

http://www.certyfikatvds.pl/ - 21 Cze 2014

CUKO - Wrocławskie meble biurowe****

Naszym Klientom oferujemy designerskie rozwiązania. Takich mebli gabinetowych, foteli i krzeseł biurowych jak u nas, nie znajdą ani we Wrocławiu, ani w żadnym innym mieście.

http://www.cuko.pl/ - 16 Kwi 2016

Defor SA. Książ Wielkopolski****

Firma jest producentem stolarki budowlanej i fasad aluminiowo-szklanych. Na stronach znajduje się omówienie oferty i działalności firmy.

http://www.defor.com.pl/ - 12 Sty 2006

Des - meble wypoczynkowe, meble tapicerowane, meble biurowe****

Sklepy meblowe Des. Oferujemy meble, ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne, wykonane ze skór i materiałów.

http://www.des.pl/ - 6 Kwi 2005

Dller - meble dębowe****

W naszej ofercie znajduje się designerskie wyposażenie każdego domu, czy też mieszkania. Dller proponuje meble dębowe i sosnowe, w tym krzesła, stoły oraz fotele.

http://dller.pl/ - 17 Maj 2017