KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 525)

Dller - meble dębowe****

W naszej ofercie znajduje się designerskie wyposażenie każdego domu, czy też mieszkania. Dller proponuje meble dębowe i sosnowe, w tym krzesła, stoły oraz fotele.

http://dller.pl/ - 17 Maj 2017

Drewix - meble na wymiar Gorzów Wielkopolski****

W ofercie szafy na wymiar, meble na zamówienie. Szafy, kuchnie, garderoby do domu, pomieszczeń biurowych, firm, aptek. Funkcjonujemy na rynku województwa lubuskiego, siedziba firmy znajduje się w mieście Gorzów Wielkopolski.

http://www.drewix.pl/ - 21 Lis 2012

DrewMax Bis - producent mebli kuchennych****

Wykonujemy blaty, fronty oraz różnego rodzaju akcesoria dla klientów indywidualnych oraz zakładów stolarskich. DrewMax Bis to doświadczony producent mebli.

http://drewmaxbis.pl/ - 1 Sie 2018

DREW-POL PPHU Kurowski Krzysztof - panele, płyty, laminaty****

W prezentacji firmy ukazano profil sprzedaży firmy, produkty oraz dane kontaktowe.

http://www.drew-pol.com/ - 11 Gru 2003

Dubiel Vitrum - zakład szklarski. Rabka****

Witryna należy do firmy Dubiel Vitrum z Rabki zajmującej się produkcją luster, kinkiet oraz mebli. Na stronie dostępna jest oferta firmy wraz ze zdjęciami oferowanych produktów.

http://www.dubielvitrum.pl/ - 10 Sty 2006

"DŻEJ-PI" Meble łazienkowe i kuchenne. Kraków****

Na stronie oferta mebli kuchennych, łazienkowych, sklepowych, do aptek, wyposażenie sklepów - łady, regały, gabloty, wieszaki.

http://www.meble.krakow.pl/ - 10 Sty 2006

Elevodesk - biurka podnoszone elektrycznie****

Jesteśmy polskim producentem biurek regulowanych elektrycznie. W naszej ofercie znajdziesz ergonomiczne biurka z podnoszonym blatem, oraz nadstawki na biurka pozwalające na prace na stojąco. Pomyśl o swoim zdrowiu i rozważ zmianę sposobu pracy.

http://www.elevodesk.eu/ - 16 Sty 2018

Elzap - Krzesła****

Oferta firmy na krzesła obrotowe, sofy, fotele, krzesla biurowe, hokery, krzesla domowe, krzesła kawiarniane, krzesła szkolne.

http://www.krzesla.krakow.pl/ - 23 Cze 2006

Euroholz - płyty niepalne i wodoodporne****

Przedsiębiorstwo Euroholz importuje i dystrybuuje wodoodporne oraz ognioodporne (trudnopalne) płyty. To materiał doskonale sprawdzający się w meblarstwie oraz podczas wykonywania wykończeń wnętrz.

http://www.euroholz.pl/ - 25 Paź 2016

Euro-Płyta - blaty kuchenne, MDF, OSB ****

Euro-Płyta - Nowy Tomyśl. Ponadregionalna hurtownia oferuje materiały drewnopochodne i budowlane. Oferujemy: płyty wiórowe, OSB, MDF, HDF, sklejki, płyty pilśniowe zwykłe i lakierowane, blaty kuchenne oraz płyty wiórowe laminowane. W ofercie także typowe materiały budowlane.

http://www.europlyta.com.pl/ - 4 Kwi 2006

Informacje dodatkowe